hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@agaFCB
Ronaldo:
- Kim Ty w ogóle jesteś?
Pedro
- Mistrzem świata
6
@norbi77
Pewnie dla tej Pani mleko jest z Tesco a nie od krowy.....
0
@Criss18Barca
Super Piwosz z czasów wojska. Dziś wspominam z sentymentem.
16
Czemu Barca to sobie robi....
Kolejny po Umtitim francuski pasożyt.
0
@GeraltzKatalonii
Z pewnością jakby Schumacher albo Hamilton prowadzili poloneza zamiast ferrari czy mercedesa to też wygrywaliby F1
0
@Qlewer
Dokładnie. Spora część kibiców widzi tylko kiepskiego operatora (Koeman) ale tego że sprzęt (drużyna) jest do d***y to już nie.
1
Nie jesteśmy z ręką w nocniku ale po szyję w szambie ale co tam,zwolnijmy trenera bo......nie można wywalić na zbity py*k 3/4 pseudo zawodników.
Widzę niedostatki i braki w warsztacie Koemana,godze się z porażką ale poziom reprezentowany przez naszych kopaczy jest tak żenujaco niski że można już to tylko porównać ze źle przyciętą murawą. I z pewnością Xavi będzie idealnym ogrodnikiem ;)
15
Zawodnicy Barcelony nie zasługują na tytuł mistrza Hiszpanii ani na pensje za ten sezon.
A niektórzy nie zasługują na to by nosić tą koszulkę.
4
@virtualny00
Polecam Philips One Blade,sam używam od ponad dwóch lat. Jest dokładny i bardzo funkcjonalny. Od golenia po strzyżenie włosów,na sucho jak i na mokro.
Ma jedną wadę,to ostrze bez pojemnika ale inne zalety w pełni niwelują tą niedogodność.
0
Jak grasz,tak masz.
Jaka drużyna,taki wynik.
1
Oglądanie Barcelony jest jak piaskowanie oczu.
Nie powinni dostawać pensji za to jak sie prezentują i co robią na murawie ( a nie robią nic!!!).
2
@LuisSalvano
Dziś nazywa się to poprawnością polityczną a tak naprawdę jest tylko kagańcem który udaje wolność słowa.
Przypomnę tylko przypadek L.Doncića z parkietów NBA kiedy Harrell zbluzgał go od pi*****nych bialasów. Aż strach pomyśleć jaki szum powstał by w mediach gdyby taka sytuacja miała miejsce w odwrotną stronę.
A swoją drogą ciekawi mnie co by było gdyby np.biały aktor miał zagrać M.L Kinga albo aktorka o jasnej karnacji W.Houston.
4
W Hiszpani to i paznokcie trzeba będzie przycinać żeby spalonego nie było.....
Czekam aż zaczną gwizdać wystające grzywki albo sznurowadła.
0
@DonMatteo901
No cóż.... jeśli Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera....
Nie rozumiem czym ta dziewczyna się kierowała (?)
0
Aleix Vidal.....ten co grał u nas (?)
13
Czarny ekran i cisza w eterze. Już to kiedyś przerabialiśmy. Szkoda że większość nie wyciągnęła z tego wniosków.
4
Nie licząc młodego Amerykanina taka sytuacja to wzmocnienie drużyny.
1
L.Suarez - grający wstyd blaugrany.
A tak na marginesie,to zupełnie inny zawodnik niż sezon wcześniej gdy zakładał jeszcze katalońskie barwy.
0
Messi podłącza Barce do tlenu
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To już nie jest nawet śmieszne.
1
Za co oni biorą pieniądze.....
Wstyd tylko tej koszulce przynoszą.
4
To jest przerażające.... Jeśli choć część z tego jest prawdą to nie trener powinien odejść a zespół powinien się pakować jak najszybciej. To jest więcej niż kuriozum bo brzmi to tak,jakby klub był zakładnikiem zawodników.
Jeśli Barca dalej pozostanie bez sternika to pójdzie na dno szybciej niż dziurawa łajba.
13
To miała być Bitwa o Anglię ?!
To nie był nawet kapiszon....
Oby SPH był lepszym widowiskiem.
0
@Rust_Cohle Z pewnością sąsiedzi zza płotu będą wdzięczni.
0
@Rust_Cohle Z pewnością tak uczynie ojcze dyrektorze.
0
@Rust_Cohle Sam bym coś rozwalił. Tęsknię za koncertami na żywo i porządną rozpi***uchą.
2
Sąsiedzi pewnie mnie w tej chwili nienawidzą. Na Canal+ leci koncert Metallici a u mnie WSZYSTKO na FULL.
Jak ja chce na koncert !!!!!!!!
1
@Jakchcesz
Mogę jeszcze polecić Funny Games ( oryginał ) i Tajemnice Los Angeles,bo Milczenie Owiec czy Psychoza jest Ci znana.
2
@Jakchcesz
Siedem