hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marzenie Laporty.........
Moje dzieci mają bardziej realne marzenia niż prezes.
5
Jaka niekompetencja!?!
Wzorowo sp*****lili sprawę i to trzeba uczciwie przyznać. Rozumiem że finansowo Barca ma rękę w nocniku i to aż po łokieć ale jak się nie ma wiele pieniędzy to się je oszczędza i z rozsądkiem gospadaruje budżetem.
A my zachowujemy się jak Midas , tylko zapomniano że król jest nagi....
0
@Szklaner
A ja sądzę że Niemiec zdaje sobie sprawę że z g0wna bata nie ukręci i zwyczajnie robi dobrą minę do złej gry. Bo co mu pozostaje....
5
I czemu mnie to nie dziwi.....
3
Kiepski żart.... ale zaraz...przecież to dwunasty zawodnik prześcieradeł więc w sumie wybór nie dziwi.
0
I "przyjdzie" z nim jego madka...
2
Tak jak w ankiecie.
Nie - dla Olmo w Barcelonie.
1
Co Carvajal z tą cieszynką?!?
M jak madryciok...
0
@tristan87
Helga szpiegował dla pułkownika von Strohma
0
@Colon
Von Smallhausen był pomocnikiem Her Flicka.
1
Cancelo???
Chyba za wpływ na wyniki innych drużyn grających z Barceloną.
3
@Emhyr
Messi może i był najlepszym zawodnikiem w historii Blaugrany ale to Ronaldinho był magiczny.
14
W pełni zgadzam się z wnioskami a od siebie dodam że obok autokryki należy wyciągać wnioski z porażek i błędów. Trzeba zdać sobie sprawę że mamy rękę w nocniku aż po łokieć a w klubie panuje przeciętność. No i do tego panujący slogan - nie nasza wina (...) itp oraz trener/zarząd który klepie po plecach po kolejnej porażce mówiąc że w sumie byliśmy lepsi.
Czasami nie ma lepszego rozwiązania jak zasadzić kopa w cztery litery i zagonić do roboty....
12
Trzy wielkie problemy Barcelony
1. Długi / Brak pieniędzy
2. Brak trenera / Xavi
3. Laporta
0
@seba444
Może i tak... ale reszta "drużyny" nie zasługuje na kibiców.
Dziś miałem przekonanie, graniczące z pewnością, że im się zwyczaj nie chce.
1
Po dzisiejszym meczu zastanawiam się czy będę oglądał pozostałe spotkania Barcy w tym sezonie.
0
Cała FC Barcelona powinna przeprosić swoich kibiców za ten mecz....
0
My to jednak jesteśmy parodią....
2
"(...) dobre dla europejskiego futbolu" - powiedział Katarczyk
1
Graliśmy jak skończeni frajerzy.....
2
Sprawa Viniciusa Jr to paradoks.
Jedni go oczerniają a inni wybielają.
W zeszłym roku pisałem, po żenujący i karygodnym wydarzeniu na Mestalla, że dojdzie do sytuacji w której Brazylijczyk zostanie męczennikiem. I teraz mamy tego pełen obraz.
Najsmutniejsze jest to że tak naprawdę "cierpi" na tym tylko wizerunek piłki nożnej i jej kibicow.
Naprawdę już niewiele brakuje by pod rasizm podciągnąć każde boiskowe i stadionowe zachowanie względem zawodnika Królewskich czyniąc z Viniciusa rycerza w lśniącej zbroi.
A na marginesie, nurkowanie Yamala też należy potępiać.
2
@Bajson
Np. Makelele był niewiele wyższy a swego czasu był najlepszym DM na świecie. My zwyczajnie potrzebujemy defesywnego pomocnika.
4
@DonMatteo901
Poprawność polityczna do spółki z feminizmem (nie mylić z równouprawnienieniem) to jedne z największych kaszan naszych czasów.
1
To smutne.... bo pozostało nam już tylko oglądać na powtórkach taką Barce...
0
Oriol to nasz koszmar.....
1
Myślę że pytanie powinno brzmieć - Czy jest ZA CO pochwalić Roberta Lewandowskiego?
Napastnika w pierwszej kolejności powinniśmy rozliczać ze zdobytych bramek. A tych jak na lekarstwo.....
9
To niemal tak jakby dokonać zakupu Rolls Royce-a a potem nie mieć na paliwo.....
0
@qbuteq
Dobre heheheh...
Ale póki co dla niego ważniejsza jest mama, tato, Acia (strsza siostra) oraz Bik (króliczek przytulanka)
Co do Xaviego to dla mnie ostatni dzwonek jako trener Blaugrany. Jeśli nie ogarnie drużyny do końca roku, drugą część sezonu powinniśmy rozpocząć z nowym. I to takim co zasadzi kopa w cztery litery gdy zajdzie potrzeba.
37
Mimo że dziś było ciężko w robocie to jest piękny dzień.
Po powrocie do domu okazało się że synek zaczął mówić :)))
4
Z malutkimi wyjątkami, za grosz zaangażowania, brak chęci, zero ambicji.
Przecież ci zawodnicy to parodyści, imitujący drużynę.