Udowodnili wczoraj obrońcy Urugwaju, że Neymar ma jeszcze dużo pracy przed sobą. Nie potrafił minąć zawodników Urugwaju, zaczęli go prowokować, a ten przestał panować nad sobą. Druga sprawa, to symulowanie - ale oto akurat nie mam pretensji, dostosowuję się do stylu Barcelony już przed sezonem.
Jeżeli '78' oznacza Twój rok urodzenia to Ci powiem, że na bardzo niskim poziomie intelektualnym się znajdujesz. Szacunek do drugiej drużyny to podstawa, a Ty nazywasz drużynę z Madrytu 'mutantami' i właśnie przez takich jak Ty na zawsze będzie wojna na linii kibiców Reall-Barcelona. Nie rozumiem co chcesz osiągnąć obrażając zawodników Królewskich? Jeżeli aż tak Ci zależy nad dominacją Barcelony to pograj w managera jakiegoś, ulży jak zobaczysz, że Barcelona wygrała mecz z Madrytem. Twój wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idiotów na świecie coraz więcej. Real praktycznie zawsze cofa się do defensywny, może nie w takim stopniu, ale się cofa i oczekując kontry. Po co mają klepać bezsensownie piłkę na swojej połowie jak to robi 'wielka' Barcelona? Skoro wiedzą, że Katalończycy nie znają sposobu na zatrzymanie ich zabójczych kontr i CR7? Może dlatego lepiej się bronić, a potem podać do Ronaldo, który się zabawi z Pique lub Puyolem. Życzę Ci więcej rozumu przede wszystkim, peace
Xavi nie powinien prowokować w wywiadach, mimo tego, że jest już legendą, powinien zachować klasę. Nie rozumiem teraz tych, którzy obrażają Mourinho przecież nic takiego nie powiedział co by obrażało Katalonię czy też samego gracza.
Xavi sam zaczął prowokować a Mourinho tylko mu odpowiedział, ale zrobił to z kulturą.
Komentarze
0
0
Thiago Silva, Sergio Ramos, Rafa Varane, Hummels, Pique - ścisła czołówka! Dopiero w drugiej kolejności tacy grajkowie jak Dante, Pepe.
0
Tito, good job! huhuhuuhuh
0
ni hejt, ni pochwała.
Udowodnili wczoraj obrońcy Urugwaju, że Neymar ma jeszcze dużo pracy przed sobą. Nie potrafił minąć zawodników Urugwaju, zaczęli go prowokować, a ten przestał panować nad sobą. Druga sprawa, to symulowanie - ale oto akurat nie mam pretensji, dostosowuję się do stylu Barcelony już przed sezonem.
0
@Kurinhooo1989
On dzisiaj odbierał nagrodę na Bernabeu. Więc teorie spiskowe zachowają dla siebie.
0
Scorpion,
Proszę Cię skończ już wypisywać te swoje bzdury. Dawno nie widziałem takiego kretyna tutaj.
0
Przemko78,
Jeżeli '78' oznacza Twój rok urodzenia to Ci powiem, że na bardzo niskim poziomie intelektualnym się znajdujesz. Szacunek do drugiej drużyny to podstawa, a Ty nazywasz drużynę z Madrytu 'mutantami' i właśnie przez takich jak Ty na zawsze będzie wojna na linii kibiców Reall-Barcelona. Nie rozumiem co chcesz osiągnąć obrażając zawodników Królewskich? Jeżeli aż tak Ci zależy nad dominacją Barcelony to pograj w managera jakiegoś, ulży jak zobaczysz, że Barcelona wygrała mecz z Madrytem. Twój wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idiotów na świecie coraz więcej. Real praktycznie zawsze cofa się do defensywny, może nie w takim stopniu, ale się cofa i oczekując kontry. Po co mają klepać bezsensownie piłkę na swojej połowie jak to robi 'wielka' Barcelona? Skoro wiedzą, że Katalończycy nie znają sposobu na zatrzymanie ich zabójczych kontr i CR7? Może dlatego lepiej się bronić, a potem podać do Ronaldo, który się zabawi z Pique lub Puyolem. Życzę Ci więcej rozumu przede wszystkim, peace
0
Xavi nie powinien prowokować w wywiadach, mimo tego, że jest już legendą, powinien zachować klasę. Nie rozumiem teraz tych, którzy obrażają Mourinho przecież nic takiego nie powiedział co by obrażało Katalonię czy też samego gracza.
Xavi sam zaczął prowokować a Mourinho tylko mu odpowiedział, ale zrobił to z kulturą.
0
Tito, good job! huhuhuuhuh
0
Widzę, że niektórzy mają kompleksy Ronaldo.