0

0

Thiago Silva, Sergio Ramos, Rafa Varane, Hummels, Pique - ścisła czołówka! Dopiero w drugiej kolejności tacy grajkowie jak Dante, Pepe.

0

Tito, good job! huhuhuuhuh

0

ni hejt, ni pochwała.

Udowodnili wczoraj obrońcy Urugwaju, że Neymar ma jeszcze dużo pracy przed sobą. Nie potrafił minąć zawodników Urugwaju, zaczęli go prowokować, a ten przestał panować nad sobą. Druga sprawa, to symulowanie - ale oto akurat nie mam pretensji, dostosowuję się do stylu Barcelony już przed sezonem.

0

@Kurinhooo1989

On dzisiaj odbierał nagrodę na Bernabeu. Więc teorie spiskowe zachowają dla siebie.

0

@ArQuelPL

Ty jakimś szyfrem tajnym piszesz? Choćbym chciał to nie potrafię odczytać tego co Ty napisałeś, forma na minusie. IMO, coraz bardziej się pogrążasz

0

Chciałbym się zwrócić do szanownych admnistratorów, którzy chętnie częstują banami kibiców innej drużyn, nie patrząc na 'popisy' kibiców Barcelony. Mam świadomość, że ten portal jest poświęcony Barcelonie i kibice mogą pisać cokolwiek chcą. Tylko nasuwa się pytanie gdzie w takim razie jest sprawiedliwość? Kibice innych drużyn, którzy odwiedzają tą stronę i zazwyczaj się wykłócają na śmierć z kibicami Barcy, są usuwani w trybie natychmiastowym - a kibice FCB są traktowani ulgowo. Bo? Bo mają avatar Messiego? Bo nadają sobie miano 'kibiców' Barcelony? Dlaczego? Tak naprawdę jeden z drugim kibicuję Barcelonie od czasu gdy Barcelona zaczęła dominować w Europie, wcześniej byli największymi hatersami w siecii. Czasami zastanawiam się czy jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na tym świecie.

0

@ArQuelPL,

Skoro nadałeś miano Robbenowi 'cioty' to kim Ty jesteś? Zwykłym pozorem i ignorantem na tej stronie, który szuka zaczepki. Wyjdź człowieku na dwór, bo nie mogę patrzeć na takich imbecyli jak Ty - szacunek dla rywala przede wszystkim.

0

Czas sobie panie i panowie uświadomić, że hagemonia Barcelony dobiega końca. Barcelona wygrała ligę, ale w bezpośrednich starciach z Realem wypadało conajmniej słabo. Wczorajszy mecz był po prostu potwierdzeniem tego, że to już nie jest ta Barcelona z przed paru lat. Brakuję przede wszystkim trenera, świeżej krwi w drużynie. Osoby, która pociągnęła by za sobą cały ten wózek - Messi wygra mecze z rywalami pokroju Deportivo czy inne cuda. Bayern i Real pokazali w tym sezonie jak powinno się grać z Barceloną, przykro mi to przyznac.

0

@MasterFCB,

Zwaliłbyś sobie z wrażenia?

0

vienio1614

Tak samo kibice Barcelony przesiadują w dużych ilościach na rm.pl.

0

Nani pomylił boisko z ringiem. Wjechanie korkiem w brzuch nie kwalifikuję się na czerwoną?

0

Przemko78,

Jeżeli '78' oznacza Twój rok urodzenia to Ci powiem, że na bardzo niskim poziomie intelektualnym się znajdujesz. Szacunek do drugiej drużyny to podstawa, a Ty nazywasz drużynę z Madrytu 'mutantami' i właśnie przez takich jak Ty na zawsze będzie wojna na linii kibiców Reall-Barcelona. Nie rozumiem co chcesz osiągnąć obrażając zawodników Królewskich? Jeżeli aż tak Ci zależy nad dominacją Barcelony to pograj w managera jakiegoś, ulży jak zobaczysz, że Barcelona wygrała mecz z Madrytem. Twój wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idiotów na świecie coraz więcej. Real praktycznie zawsze cofa się do defensywny, może nie w takim stopniu, ale się cofa i oczekując kontry. Po co mają klepać bezsensownie piłkę na swojej połowie jak to robi 'wielka' Barcelona? Skoro wiedzą, że Katalończycy nie znają sposobu na zatrzymanie ich zabójczych kontr i CR7? Może dlatego lepiej się bronić, a potem podać do Ronaldo, który się zabawi z Pique lub Puyolem. Życzę Ci więcej rozumu przede wszystkim, peace

0

MESSI? Przecież już lepiej zagrał Alexis na trybunach

0

Messi to grał jednak?

0

Jeżeli ktoś chcę podyskutować na wysokim poziomie o meczu, nie chcę żadnych trolli, którzy będą się spierali to zapraszam na gadu-gadu, jeżeli będzie więcej osób chętnych utworzymy konferencję.

GADUGADU: 46309954

0

Może ktoś z Was odpowie na pytanie - Dlaczego Messi nie zagrał? Kontuzja, chory?

0

Scorpion,

Proszę Cię skończ już wypisywać te swoje bzdury. Dawno nie widziałem takiego kretyna tutaj.

0

@creatura.

Jeszcze raz do Ciebie chłopczyku. Gość, który wygrał ligę mistrzów, wygrał superpuchar hiszpanii, strzelił 7 bramek w ostatnich 6 klasykach, w tym sezonie strzelił już 14 goli, 8 goli w 3 meczach. Na pewno rozegrał lepsze EURO niż Messi COPA AMERICA, i się pytasz za co?

0

@creatura.

No to powiedz mi za co ma Messi dostać złotą piłkę? Za to, że na końcu nastrzelał bramki ogórkom w lidze? Otrząśnij się.

0

Znowu to samo.


Czy Wy na prawdę macie jakieś niewyleczone kompleksy? Musicie ciągle porównywać Messiego do Ronaldo i na odwrót, dla mnie to jest żałosne. Każdy ma inny gust, każdy człowiek jest inny - każdy ma prawo być za jednym i drugim. Nikt nie przekona kibica Królewskich do tego aby był za Messim bo to jest niemożliwe i tyle ani odwrotnie. Przestańcie się tu obrażać, przekrzykiwać jeden drugiego.

0

Wasz poziom intelektualny jest niższy niż mojego dwuletniego brata.


Na jakiego chuja wyzywacie? Ten człowiek zabrał nam SUPERPUCHAR, a Wy go dalej wyzywacie.

0

@CANS.


Jest taka różnica, że oni są młodzi i jeszcze się uczą. Doświadczonemu bramkarzowi jak Valdes nie powinien się przydarzyć taki błąd jaki widzieliśmy ostatnio. Jednym słowem - nie ten poziom, nie ta liga.

0

WiernyCules FCB -


Syndrom oddychania ptakiem daję się Tobie odczuć odpocznij od komputera i wyjdź na świeże powietrze.

0

Messi najlepszym graczem?


Faworyzujmy Messiego!

0

Widzę, że niektórzy mają kompleksy Ronaldo.

0

Widzę, że zostaje minusowany - ale panowie za co?

0

Przepraszam już nie mogę tego czytać.

@D1OS

Ronaldo zagrał przeciętny sezon no to Ci przypomnę, że ten Ronaldo strzelił decydującą bramkę na Camp Nou z Barceloną, ten Ronaldo, strzelił 46 goli w lidze. Ten Ronaldo strzelił 10 goli w Lidze Mistrzów, właśnie ten Ronaldo jest królem strzelcem EURO i zagwarantował wejście do półfinału Portugalii.


Nie ma co przeciętny sezon.

0

Portugalia to niewątpliwie to bardzo dobra i dojrzała drużyna - i w tym meczu stawiam na nich. Kluczem do tego meczu będzie zatrzymanie Naniego i Ronaldo na skrzydłach. Wszystko zależy jak będzie grał Alba i Arbeloa..

0

FCB-kat,

Zaczynasz już mnie konkretnie irytować swoimi wypocinami na temat gry Ronaldo na stadionach w Polsce i Ukrainie. Chłopak ostatnie dwa mecze zagrał najlepiej w karierze reprezentacyjnej a Ty go krytykujesz nie podpierając przy tym się argumentami. Jeżeli zagra mecz z Hiszpanami na miarę swoich możliwości to Arbeloa może mieć z nim ogromne kłopoty bo gra Alvaro głównie opiera się na sile fizycznej, a jak wiadomo Ronaldo nie ma 170cm. Jestem ciekawy także rywalizacji na prawej stronie Alba-Nani i Ronaldo-Alba bo na pewno dojdzie do zmiany skrzydeł. No cóż zapowiada się nam wspaniały mecz w, którym zwycięży ambicja i walka czysto sportowa.


Pozdrawiam moich hejterów :) Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?