hejterzy
Dołączył/a: marzec 2012
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi nie powinien prowokować w wywiadach, mimo tego, że jest już legendą, powinien zachować klasę. Nie rozumiem teraz tych, którzy obrażają Mourinho przecież nic takiego nie powiedział co by obrażało Katalonię czy też samego gracza.
Xavi sam zaczął prowokować a Mourinho tylko mu odpowiedział, ale zrobił to z kulturą.
0
Affelay jest po kontuzji, więc czego Wy się spodziewaliście?
0
Wy myślicie, że sędzia liniowy wychwyci każdy centymetr? Jeżeli był spalony to jakieś 2-3cm - nie ma co narzekać, gramy dalej.
0
Hm, dobrze by było jakbyś pierwszy z stąd wyleciał.
0
WiernyCules FCB,
Dziwny kompleks Realu masz kolego. No to w końcu o kim Ty piszesz? o Chelsea czy Realu?
0
sawik_10
Właśnie takich jak Ty powinni banować w pierwszej kolejności.
0
Liczę przede wszystkim na piłkarskie show i mam nadzieję, że sędzia nie będzie głównym bohaterem spotkania. Milan to świetna drużyna, choć brak Silvy w tyłach to spore osłabienie dla nich.
0
Świetne zachowanie Bojana. Na razie w Romie niestety nic nie pokazuję - więc tak czy siak będzie musiał wrócić do Barcelony bo wątpię, że Włosi dadzą za niego taką kasę. W dodatku mamy teraz Tello i Cuence..
0
Mam nadzieje, że po meczu nie będzie o nim głośno.
0
poeticus - wyłącz caps locka.
0
Po prostu crack.