No kurczę, nie ma gdzie tam wepchać ani Cuenci ani Afellaya...
A po to powołuje 25 zawodników, żeby kadra Barcelony była skonsolidowana, to ma być rodzina.
Matko, dlaczego Xavi mimo 34 lat gra chyba najczęściej? Tego niesamowitego gościa trzeba oszczędzać... ale mam nadzieję, że katalońskie dzienniki i w meczu rewanżowym nie mają racji co do składu Barcy.
Nie no, nie możemy jeszcze liczyć na Neymara w pierwszym meczu. Sądzę, że nie będzie jeszcze w formie na drugi mecz. Alexis i Pedro mają dobre statystyki i są na tyle skuteczni, że Brazylijczyk będzie musiał być w niezłej formie żeby jednego z nich wygryźć. No chyba, że chcemy oglądać Neymara w takiej formie jak Messi w styczniu...
Nie rozumiem po co logują się na stronie kibice nie związani z Barceloną? Czy to, że Barcelona dominuje w lidze oraz tyle lat utrzymuje się w gronie najlepszych klubów świata może komuś na tyle dokuczać, ażeby w złośliwych komentarzach i w każdej nadarzającej się sytuacji obrażać klub? Przecież klub z Barcelony nie należy do klubów sportowych, który nie liczy się z innymi, wręcz przeciwnie pomaga biednym i głodnym na świecie.
Mam nadzieję, że typku dostaniesz 50 minusików, prosty dzieciaku.
Świetnie. Argentyńczyk przyszedł do zespołu po ciężkim roku. Morale zespołu podupadły ale na krajowym podwórku wciąż jesteśmy groźni. Ale czas podsumowań przyjdzie dopiero po zakończeniu obecnego sezonu...
Martino naprawdę zna się na piłcę. Proszę pamiętać o Gerardzie Deulofeu, który w Evertonie pokazał się z dobrej gry i grze na luzie. Rafinha naprawdę zaskakuje w Vigo, to zapewne dzięki Enrique, który jego doskonale zna z Barcelona B. Widziałem jego grę przeciwko Realowi Madryt i był jednym jak nie najlepszym z Celty. Świetny technicznie, niekonwekcjonalny, dużo widzi, świetne ostatnie podanie, bardzo ruchliwy. Sądzę, że to bardzo dobry ruchj, ażeby rozruszać naszą drugą linię.
Nie wszyscy niestety grali tak dobrze jak to ująłeś w komentarzach. Obrona Barcelony w pierwszej połowie dopuściła do trzech sytuacji, w których powinna stracić bramki. Ale najważniejszy progres :)
Nie, właśnie od piłkarza na pozycji Sergio nie wymaga sie od strzelania goli. Są inni piłkarze, którzy mają takie zadania i specyfikę. Barcelona musi być skonsolidowana i każdy odpowiadać za siebie i za kolegę.
Bartra wystąpi z Sevillą w miejsce pauzującego za kartki Mascherano, więc dzisiaj jeszcze pewnie odpocznie. Tak samo jak i Adriano w miejsce Alby. Dwoma defensywnymi pomocnikami, to możemy grać w FIFĘ i jeszcze Sergi Roberto wystawiłbyś jako wysuniętego rozgrywającego (czyt. pozycja Iniesty), kompletnie się nie zgadzam. A atak Pedro, Alexis Afellay, to chyba na tourne w Azji, a nie w meczu półfinału Pucharu Króla przeciwko niezłemu Sociedad San Sebastian.
Oj, nie chce mi się wierzyć, że Martino wystawi tak eksperymentalny skład. To w rewanżu z Cartageną na Camp Nou zagraliśmy w prawie najsilniejszym składzie. Skoro Alba nie zagra z Sevillą, to dzisiaj można sie jego spodziewać, tak jak i Mascherano, który jest awizowany. Nie rozumiem też kolejnej nieobecności Messiego. Jak ma odzyskać formę, to w meczach, przecież ponad miesiąc temu otrzymał zielone światło na grę. W poprzednim sezonie grał co trzy dni i łupał bramki, więc powinien i dzisiaj zagrać i to od pierwszej minuty. Jeszcze Tello. Chłopak musi przekonać do siebie trenera, bo spodziewam się, że po zakończeniu sezonu do Barcelony wróci Deulofeu, który ma większy potencjał od Cristiana.
Ależ słabo zagrał Real Sociedad z Athletico Madryt. Po prostu zespół na czele z Griezman'em i Velą nie istniał w Madrycie. Zerso składnych akcji, gry kombinacyjnej, kontar, pressingu itd
To, ze Barcelona zagrala slabo wie kazdy kibic, tak samo jak kazdy kto ogladal mecz jest bardzo poirytowany poziomem gry Barcelony w dniu dzisiejszym. Mnie najbardziej boli, no i nie bede ukrywal, ze tez denerwuje jak chlopaki na boisku nie zostawili serca. Za cholere nie bylo widac ambicji i woli zwyciestwa. W porownaniu z Valencia zagralismy praktycznie w najmocniejszym skladzie. Martino powinien czesciej ryzykowac, co oznacza zaskakiwac rywali, bo dzisiaj tego ryzyka nie bylo widac za cholere a rywale ucza sie gry Barcelony, przez co jestesmy bardzo przewidywalni. Do tego jeszcze bez formy Messi, ktory poprzez kontuzje i rozne pierdoly zatracil pewnosc siebie, bo strzaly Argentynczyka dzisiaj byly jasne jak to, zew nastepnym meczu znow zagramy trojka z przodu Alexis, Messi, Pedro (tego clowieka to nie moge rozpracowac, raz mam wrazenie, ze to duzy talent z dobra technika a raz... wydaje mi sie).
Panowie, gramy z mega osłabiona Valencią i dobrze, że po błędzie Valdesa przy wyjściu z bramki juz w 37 min nie stracilismy bramki. No nie wiem co dzieje się z tą Barcelona e kolejnej juz pierwszej połowie... Messi bez pewności siebie.
Bardzo prawdopodobne, że menda z Madrytu mogła chcieć pokrzyżować plany Barcelony i tak jak jest napisane w artykule, Rosellowie. Mam wrażenie, że Perez większość swoich ruchów wykonuje mimo wszelkich trudności. Przecież Galacticos, to był jego autorski pomysł, a ze nie pomyślał o tym, że piłkarze są w podeszłym wieku i nie ma zmienników na przyszłość, to już cały Real Madryt.
Skoro już Wyspy Brytyjskie, to może Manchester City weźmie takiego "gotowca". Ma znajomości, świetnie zna się na ekonomii, zna rynek... A City chyba wzoruje się na Barcelonie.
Jak Messi wroci do swojej najwyzszej formy, to Barcelona bedzie niezwyciezona. A potrzebna jest nam jego gorma szczegolnie w rywalizacji z Manchesterem City...
Dla zawodnika najważniejsze jest wsparcie ze strony kibiców! Jeżeli zawodnik odnosi sukcesy a kibiców nie ma, bądź nie odczuwa ich obecności, to brakuje jakiegoś tam sensu uprawiania tego sportu. A jeżeli juz mówimy o Affelayu, który jest w Barcelonie raczej zmiennikiem, to już zupełnie słowa nabierają podwójnego znaczenia. Bardzo lubię tego typu komentarze piłkarzy, wtedy widać, że im naprawdę zależy...
Dokladnie, na Angielskie stadiony przychodzi wlasnie taka publika i stadiony sa pelne a u nas 56 tys. I jest to najnizsza frekwencja. Ale z drugiej strony posieszajace jest, to ze nie jestesmy minimalistami.
Visca el Baca!
Nie piszcie, ze Tello jest w gazie, dlatego, ze strzelil trzy gole w tygodniu. Tello raczej w Barcelonie jest po to, zeby wchodzic w drugie polowie za zabieganych za pilka i pilkarzami Barcelony obroncow rywali. Jest szybki, niezle strzal wewnetrzna czescia stopy, drybling za to powtarzalny niemal w kazdej akcji. A Pedro, to innej klasy skrzydlowy. Zdecydowanie lepszy techniczie, taktycznie i bardziej doswiadczony zawodnik. Ale wiadomo kazdy uwaza, ze zna sie najlepiej i stad tyle roznych o 360° opini ;))
Najwazniejsze dzisiaj zwyciestwo!
Majac tylkopunkt przewagi nad trzecim Realem, trzeba byc bardzo uwaznym i skoncentrowanym na boisku. Teraz po kazdym nieudanym meczu mozemy spasc na trzecia pozycje. Ale jestem spokojny, bo Barca to doswiadczenie i klasa, wiec otremie czystresie nie ma mowy w szatni czy na boisku.
0
No kurczę, nie ma gdzie tam wepchać ani Cuenci ani Afellaya...
A po to powołuje 25 zawodników, żeby kadra Barcelony była skonsolidowana, to ma być rodzina.
0
Matko, dlaczego Xavi mimo 34 lat gra chyba najczęściej? Tego niesamowitego gościa trzeba oszczędzać... ale mam nadzieję, że katalońskie dzienniki i w meczu rewanżowym nie mają racji co do składu Barcy.
0
Nie no, nie możemy jeszcze liczyć na Neymara w pierwszym meczu. Sądzę, że nie będzie jeszcze w formie na drugi mecz. Alexis i Pedro mają dobre statystyki i są na tyle skuteczni, że Brazylijczyk będzie musiał być w niezłej formie żeby jednego z nich wygryźć. No chyba, że chcemy oglądać Neymara w takiej formie jak Messi w styczniu...
0
Nie rozumiem po co logują się na stronie kibice nie związani z Barceloną? Czy to, że Barcelona dominuje w lidze oraz tyle lat utrzymuje się w gronie najlepszych klubów świata może komuś na tyle dokuczać, ażeby w złośliwych komentarzach i w każdej nadarzającej się sytuacji obrażać klub? Przecież klub z Barcelony nie należy do klubów sportowych, który nie liczy się z innymi, wręcz przeciwnie pomaga biednym i głodnym na świecie.
Mam nadzieję, że typku dostaniesz 50 minusików, prosty dzieciaku.
0
Świetnie. Argentyńczyk przyszedł do zespołu po ciężkim roku. Morale zespołu podupadły ale na krajowym podwórku wciąż jesteśmy groźni. Ale czas podsumowań przyjdzie dopiero po zakończeniu obecnego sezonu...
0
Martino naprawdę zna się na piłcę. Proszę pamiętać o Gerardzie Deulofeu, który w Evertonie pokazał się z dobrej gry i grze na luzie. Rafinha naprawdę zaskakuje w Vigo, to zapewne dzięki Enrique, który jego doskonale zna z Barcelona B. Widziałem jego grę przeciwko Realowi Madryt i był jednym jak nie najlepszym z Celty. Świetny technicznie, niekonwekcjonalny, dużo widzi, świetne ostatnie podanie, bardzo ruchliwy. Sądzę, że to bardzo dobry ruchj, ażeby rozruszać naszą drugą linię.
0
Nie wszyscy niestety grali tak dobrze jak to ująłeś w komentarzach. Obrona Barcelony w pierwszej połowie dopuściła do trzech sytuacji, w których powinna stracić bramki. Ale najważniejszy progres :)
0
na razie powinno byc 3:1 dla gospodarzy...
0
Nie, właśnie od piłkarza na pozycji Sergio nie wymaga sie od strzelania goli. Są inni piłkarze, którzy mają takie zadania i specyfikę. Barcelona musi być skonsolidowana i każdy odpowiadać za siebie i za kolegę.
0
Laskowski o kilka klas lepszy od swoich kolegów po fachu.
0
Bartra wystąpi z Sevillą w miejsce pauzującego za kartki Mascherano, więc dzisiaj jeszcze pewnie odpocznie. Tak samo jak i Adriano w miejsce Alby. Dwoma defensywnymi pomocnikami, to możemy grać w FIFĘ i jeszcze Sergi Roberto wystawiłbyś jako wysuniętego rozgrywającego (czyt. pozycja Iniesty), kompletnie się nie zgadzam. A atak Pedro, Alexis Afellay, to chyba na tourne w Azji, a nie w meczu półfinału Pucharu Króla przeciwko niezłemu Sociedad San Sebastian.
0
Oj, nie chce mi się wierzyć, że Martino wystawi tak eksperymentalny skład. To w rewanżu z Cartageną na Camp Nou zagraliśmy w prawie najsilniejszym składzie. Skoro Alba nie zagra z Sevillą, to dzisiaj można sie jego spodziewać, tak jak i Mascherano, który jest awizowany. Nie rozumiem też kolejnej nieobecności Messiego. Jak ma odzyskać formę, to w meczach, przecież ponad miesiąc temu otrzymał zielone światło na grę. W poprzednim sezonie grał co trzy dni i łupał bramki, więc powinien i dzisiaj zagrać i to od pierwszej minuty. Jeszcze Tello. Chłopak musi przekonać do siebie trenera, bo spodziewam się, że po zakończeniu sezonu do Barcelony wróci Deulofeu, który ma większy potencjał od Cristiana.
0
Trzeba myslec nad przebudowa kilku formacji. I to obowiazkowo, bo Barcelona juz nie dominuje w europie.
0
i dwa mecze z Levante.
0
Ależ słabo zagrał Real Sociedad z Athletico Madryt. Po prostu zespół na czele z Griezman'em i Velą nie istniał w Madrycie. Zerso składnych akcji, gry kombinacyjnej, kontar, pressingu itd
0
To, ze Barcelona zagrala slabo wie kazdy kibic, tak samo jak kazdy kto ogladal mecz jest bardzo poirytowany poziomem gry Barcelony w dniu dzisiejszym. Mnie najbardziej boli, no i nie bede ukrywal, ze tez denerwuje jak chlopaki na boisku nie zostawili serca. Za cholere nie bylo widac ambicji i woli zwyciestwa. W porownaniu z Valencia zagralismy praktycznie w najmocniejszym skladzie. Martino powinien czesciej ryzykowac, co oznacza zaskakiwac rywali, bo dzisiaj tego ryzyka nie bylo widac za cholere a rywale ucza sie gry Barcelony, przez co jestesmy bardzo przewidywalni. Do tego jeszcze bez formy Messi, ktory poprzez kontuzje i rozne pierdoly zatracil pewnosc siebie, bo strzaly Argentynczyka dzisiaj byly jasne jak to, zew nastepnym meczu znow zagramy trojka z przodu Alexis, Messi, Pedro (tego clowieka to nie moge rozpracowac, raz mam wrazenie, ze to duzy talent z dobra technika a raz... wydaje mi sie).
0
Katastrofa w obronie. Obojętnie jakim wynikiem zakonczy sie mecz.
0
Panowie, gramy z mega osłabiona Valencią i dobrze, że po błędzie Valdesa przy wyjściu z bramki juz w 37 min nie stracilismy bramki. No nie wiem co dzieje się z tą Barcelona e kolejnej juz pierwszej połowie... Messi bez pewności siebie.
0
Jest kolejny znawca pilki pchanej heh
Tak zwany prowokator :D
0
To jest kot! Bardzo mocny jest City...
0
Trzeba powiedzieć, że Roma nieźle ryzykuje takimi pieniędzmi. 4,5 mln to duża kwota ale widocznie Rzymian stać na taką inwestycję
0
Ale numer! Świetnie, że będziemy mogli Keitę ponownie oglądać. Mam szacunek do tego zawodnika...
0
Bardzo prawdopodobne, że menda z Madrytu mogła chcieć pokrzyżować plany Barcelony i tak jak jest napisane w artykule, Rosellowie. Mam wrażenie, że Perez większość swoich ruchów wykonuje mimo wszelkich trudności. Przecież Galacticos, to był jego autorski pomysł, a ze nie pomyślał o tym, że piłkarze są w podeszłym wieku i nie ma zmienników na przyszłość, to już cały Real Madryt.
0
Skoro już Wyspy Brytyjskie, to może Manchester City weźmie takiego "gotowca". Ma znajomości, świetnie zna się na ekonomii, zna rynek... A City chyba wzoruje się na Barcelonie.
0
Jak Messi wroci do swojej najwyzszej formy, to Barcelona bedzie niezwyciezona. A potrzebna jest nam jego gorma szczegolnie w rywalizacji z Manchesterem City...
0
Dla zawodnika najważniejsze jest wsparcie ze strony kibiców! Jeżeli zawodnik odnosi sukcesy a kibiców nie ma, bądź nie odczuwa ich obecności, to brakuje jakiegoś tam sensu uprawiania tego sportu. A jeżeli juz mówimy o Affelayu, który jest w Barcelonie raczej zmiennikiem, to już zupełnie słowa nabierają podwójnego znaczenia. Bardzo lubię tego typu komentarze piłkarzy, wtedy widać, że im naprawdę zależy...
0
Dokladnie, na Angielskie stadiony przychodzi wlasnie taka publika i stadiony sa pelne a u nas 56 tys. I jest to najnizsza frekwencja. Ale z drugiej strony posieszajace jest, to ze nie jestesmy minimalistami.
Visca el Baca!
0
Nie piszcie, ze Tello jest w gazie, dlatego, ze strzelil trzy gole w tygodniu. Tello raczej w Barcelonie jest po to, zeby wchodzic w drugie polowie za zabieganych za pilka i pilkarzami Barcelony obroncow rywali. Jest szybki, niezle strzal wewnetrzna czescia stopy, drybling za to powtarzalny niemal w kazdej akcji. A Pedro, to innej klasy skrzydlowy. Zdecydowanie lepszy techniczie, taktycznie i bardziej doswiadczony zawodnik. Ale wiadomo kazdy uwaza, ze zna sie najlepiej i stad tyle roznych o 360° opini ;))
Najwazniejsze dzisiaj zwyciestwo!
0
Majac tylkopunkt przewagi nad trzecim Realem, trzeba byc bardzo uwaznym i skoncentrowanym na boisku. Teraz po kazdym nieudanym meczu mozemy spasc na trzecia pozycje. Ale jestem spokojny, bo Barca to doswiadczenie i klasa, wiec otremie czystresie nie ma mowy w szatni czy na boisku.
0
Moze Ty kolezko sie schowaj za tym Niemcem. Zacznij ogladac mecze Barcy.