0

No kurczę, nie ma gdzie tam wepchać ani Cuenci ani Afellaya...
A po to powołuje 25 zawodników, żeby kadra Barcelony była skonsolidowana, to ma być rodzina.

0

Matko, dlaczego Xavi mimo 34 lat gra chyba najczęściej? Tego niesamowitego gościa trzeba oszczędzać... ale mam nadzieję, że katalońskie dzienniki i w meczu rewanżowym nie mają racji co do składu Barcy.

0

Nie no, nie możemy jeszcze liczyć na Neymara w pierwszym meczu. Sądzę, że nie będzie jeszcze w formie na drugi mecz. Alexis i Pedro mają dobre statystyki i są na tyle skuteczni, że Brazylijczyk będzie musiał być w niezłej formie żeby jednego z nich wygryźć. No chyba, że chcemy oglądać Neymara w takiej formie jak Messi w styczniu...

0

Nie rozumiem po co logują się na stronie kibice nie związani z Barceloną? Czy to, że Barcelona dominuje w lidze oraz tyle lat utrzymuje się w gronie najlepszych klubów świata może komuś na tyle dokuczać, ażeby w złośliwych komentarzach i w każdej nadarzającej się sytuacji obrażać klub? Przecież klub z Barcelony nie należy do klubów sportowych, który nie liczy się z innymi, wręcz przeciwnie pomaga biednym i głodnym na świecie.
Mam nadzieję, że typku dostaniesz 50 minusików, prosty dzieciaku.

0

Świetnie. Argentyńczyk przyszedł do zespołu po ciężkim roku. Morale zespołu podupadły ale na krajowym podwórku wciąż jesteśmy groźni. Ale czas podsumowań przyjdzie dopiero po zakończeniu obecnego sezonu...

0

Martino naprawdę zna się na piłcę. Proszę pamiętać o Gerardzie Deulofeu, który w Evertonie pokazał się z dobrej gry i grze na luzie. Rafinha naprawdę zaskakuje w Vigo, to zapewne dzięki Enrique, który jego doskonale zna z Barcelona B. Widziałem jego grę przeciwko Realowi Madryt i był jednym jak nie najlepszym z Celty. Świetny technicznie, niekonwekcjonalny, dużo widzi, świetne ostatnie podanie, bardzo ruchliwy. Sądzę, że to bardzo dobry ruchj, ażeby rozruszać naszą drugą linię.

0

Nie wszyscy niestety grali tak dobrze jak to ująłeś w komentarzach. Obrona Barcelony w pierwszej połowie dopuściła do trzech sytuacji, w których powinna stracić bramki. Ale najważniejszy progres :)

0

na razie powinno byc 3:1 dla gospodarzy...

0

Nie, właśnie od piłkarza na pozycji Sergio nie wymaga sie od strzelania goli. Są inni piłkarze, którzy mają takie zadania i specyfikę. Barcelona musi być skonsolidowana i każdy odpowiadać za siebie i za kolegę.

0

Laskowski o kilka klas lepszy od swoich kolegów po fachu.

0

Bartra wystąpi z Sevillą w miejsce pauzującego za kartki Mascherano, więc dzisiaj jeszcze pewnie odpocznie. Tak samo jak i Adriano w miejsce Alby. Dwoma defensywnymi pomocnikami, to możemy grać w FIFĘ i jeszcze Sergi Roberto wystawiłbyś jako wysuniętego rozgrywającego (czyt. pozycja Iniesty), kompletnie się nie zgadzam. A atak Pedro, Alexis Afellay, to chyba na tourne w Azji, a nie w meczu półfinału Pucharu Króla przeciwko niezłemu Sociedad San Sebastian.

0

Oj, nie chce mi się wierzyć, że Martino wystawi tak eksperymentalny skład. To w rewanżu z Cartageną na Camp Nou zagraliśmy w prawie najsilniejszym składzie. Skoro Alba nie zagra z Sevillą, to dzisiaj można sie jego spodziewać, tak jak i Mascherano, który jest awizowany. Nie rozumiem też kolejnej nieobecności Messiego. Jak ma odzyskać formę, to w meczach, przecież ponad miesiąc temu otrzymał zielone światło na grę. W poprzednim sezonie grał co trzy dni i łupał bramki, więc powinien i dzisiaj zagrać i to od pierwszej minuty. Jeszcze Tello. Chłopak musi przekonać do siebie trenera, bo spodziewam się, że po zakończeniu sezonu do Barcelony wróci Deulofeu, który ma większy potencjał od Cristiana.

0

Trzeba myslec nad przebudowa kilku formacji. I to obowiazkowo, bo Barcelona juz nie dominuje w europie.

0

i dwa mecze z Levante.

0

Ależ słabo zagrał Real Sociedad z Athletico Madryt. Po prostu zespół na czele z Griezman'em i Velą nie istniał w Madrycie. Zerso składnych akcji, gry kombinacyjnej, kontar, pressingu itd

0

To, ze Barcelona zagrala slabo wie kazdy kibic, tak samo jak kazdy kto ogladal mecz jest bardzo poirytowany poziomem gry Barcelony w dniu dzisiejszym. Mnie najbardziej boli, no i nie bede ukrywal, ze tez denerwuje jak chlopaki na boisku nie zostawili serca. Za cholere nie bylo widac ambicji i woli zwyciestwa. W porownaniu z Valencia zagralismy praktycznie w najmocniejszym skladzie. Martino powinien czesciej ryzykowac, co oznacza zaskakiwac rywali, bo dzisiaj tego ryzyka nie bylo widac za cholere a rywale ucza sie gry Barcelony, przez co jestesmy bardzo przewidywalni. Do tego jeszcze bez formy Messi, ktory poprzez kontuzje i rozne pierdoly zatracil pewnosc siebie, bo strzaly Argentynczyka dzisiaj byly jasne jak to, zew nastepnym meczu znow zagramy trojka z przodu Alexis, Messi, Pedro (tego clowieka to nie moge rozpracowac, raz mam wrazenie, ze to duzy talent z dobra technika a raz... wydaje mi sie).

0

Katastrofa w obronie. Obojętnie jakim wynikiem zakonczy sie mecz.

0

Panowie, gramy z mega osłabiona Valencią i dobrze, że po błędzie Valdesa przy wyjściu z bramki juz w 37 min nie stracilismy bramki. No nie wiem co dzieje się z tą Barcelona e kolejnej juz pierwszej połowie... Messi bez pewności siebie.

0

Jest kolejny znawca pilki pchanej heh
Tak zwany prowokator :D

0

To jest kot! Bardzo mocny jest City...

0

Trzeba powiedzieć, że Roma nieźle ryzykuje takimi pieniędzmi. 4,5 mln to duża kwota ale widocznie Rzymian stać na taką inwestycję

0

Ale numer! Świetnie, że będziemy mogli Keitę ponownie oglądać. Mam szacunek do tego zawodnika...

0

Bardzo prawdopodobne, że menda z Madrytu mogła chcieć pokrzyżować plany Barcelony i tak jak jest napisane w artykule, Rosellowie. Mam wrażenie, że Perez większość swoich ruchów wykonuje mimo wszelkich trudności. Przecież Galacticos, to był jego autorski pomysł, a ze nie pomyślał o tym, że piłkarze są w podeszłym wieku i nie ma zmienników na przyszłość, to już cały Real Madryt.

0

Skoro już Wyspy Brytyjskie, to może Manchester City weźmie takiego "gotowca". Ma znajomości, świetnie zna się na ekonomii, zna rynek... A City chyba wzoruje się na Barcelonie.

0

Jak Messi wroci do swojej najwyzszej formy, to Barcelona bedzie niezwyciezona. A potrzebna jest nam jego gorma szczegolnie w rywalizacji z Manchesterem City...

0

Dla zawodnika najważniejsze jest wsparcie ze strony kibiców! Jeżeli zawodnik odnosi sukcesy a kibiców nie ma, bądź nie odczuwa ich obecności, to brakuje jakiegoś tam sensu uprawiania tego sportu. A jeżeli juz mówimy o Affelayu, który jest w Barcelonie raczej zmiennikiem, to już zupełnie słowa nabierają podwójnego znaczenia. Bardzo lubię tego typu komentarze piłkarzy, wtedy widać, że im naprawdę zależy...

0

Dokladnie, na Angielskie stadiony przychodzi wlasnie taka publika i stadiony sa pelne a u nas 56 tys. I jest to najnizsza frekwencja. Ale z drugiej strony posieszajace jest, to ze nie jestesmy minimalistami.
Visca el Baca!

0

Nie piszcie, ze Tello jest w gazie, dlatego, ze strzelil trzy gole w tygodniu. Tello raczej w Barcelonie jest po to, zeby wchodzic w drugie polowie za zabieganych za pilka i pilkarzami Barcelony obroncow rywali. Jest szybki, niezle strzal wewnetrzna czescia stopy, drybling za to powtarzalny niemal w kazdej akcji. A Pedro, to innej klasy skrzydlowy. Zdecydowanie lepszy techniczie, taktycznie i bardziej doswiadczony zawodnik. Ale wiadomo kazdy uwaza, ze zna sie najlepiej i stad tyle roznych o 360° opini ;))
Najwazniejsze dzisiaj zwyciestwo!

0

Majac tylkopunkt przewagi nad trzecim Realem, trzeba byc bardzo uwaznym i skoncentrowanym na boisku. Teraz po kazdym nieudanym meczu mozemy spasc na trzecia pozycje. Ale jestem spokojny, bo Barca to doswiadczenie i klasa, wiec otremie czystresie nie ma mowy w szatni czy na boisku.

0

Moze Ty kolezko sie schowaj za tym Niemcem. Zacznij ogladac mecze Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?