Caceres na prawej obronie w juventusie smiga jak opetany. Po co bysmy mieli go sciagnac z powrotem? lepiej go sprzedac za grosze i kupic jakiegos mieta z arsenalu za kupe floty.
mniej busquetsa wiecej toure, jestem za! sergio ma dobra forme ale yaya jest dla mnie jednym z najlepszych dm na swiecie. busquets jest mlody i nie bedzie tak narzekac jak sie go posadzi.
3 groznych pilkarzy? pewnie mial na mysli ineiste messiego i siebie. troche zle mu sie wydajei bo barca to jest zespol gdzie kazdy zawodnik jest swietny.
zazwyczaj lubie sie wypowiadac ze spokojem i bez wulgaryzmow ale jak czytam slowa tego kmiota to mam wielka ochote obrzucac go miesem. powinni go wygnac do konca zycia z katalonii.
deco zawsze byl moim ulubionym pilkarzem jak gral w barcy i xavi tez. teraz miejsce deco przejal iniesta i tez jest zajebisty. deco, xavi, iniesta, fabregas - jesli chodzi o przeglad pola to kazdy z nich sam niszczy kake, lapmparda i gutiego razem wzietych
Komentarze
0
Caceres na prawej obronie w juventusie smiga jak opetany. Po co bysmy mieli go sciagnac z powrotem? lepiej go sprzedac za grosze i kupic jakiegos mieta z arsenalu za kupe floty.
0
mniej busquetsa wiecej toure, jestem za! sergio ma dobra forme ale yaya jest dla mnie jednym z najlepszych dm na swiecie. busquets jest mlody i nie bedzie tak narzekac jak sie go posadzi.
0
3 groznych pilkarzy? pewnie mial na mysli ineiste messiego i siebie. troche zle mu sie wydajei bo barca to jest zespol gdzie kazdy zawodnik jest swietny.
0
zazwyczaj lubie sie wypowiadac ze spokojem i bez wulgaryzmow ale jak czytam slowa tego kmiota to mam wielka ochote obrzucac go miesem. powinni go wygnac do konca zycia z katalonii.
0
żonę ma jak 7 cud świata
0
sory ze odbijam od tematu ale calderon ponoc zapowiedzial swoja dymisje. przynajmniej tak podaje marca ale mysle ze to prawda.
0
[zaack] rozbroiles mnie :)
0
deco zawsze byl moim ulubionym pilkarzem jak gral w barcy i xavi tez. teraz miejsce deco przejal iniesta i tez jest zajebisty. deco, xavi, iniesta, fabregas - jesli chodzi o przeglad pola to kazdy z nich sam niszczy kake, lapmparda i gutiego razem wzietych
0
kurde jak ta plota dojdzie do pilkarzy to polowa z nich kaze szukac swoim agentom nowego klubu na przyszly sezon
0
i za to najbardziej kocham ten klub. oczywiscie za piekna gre, wspanialych zawodnikow i historie tez :)