0

Caceres na prawej obronie w juventusie smiga jak opetany. Po co bysmy mieli go sciagnac z powrotem? lepiej go sprzedac za grosze i kupic jakiegos mieta z arsenalu za kupe floty.

0

mniej busquetsa wiecej toure, jestem za! sergio ma dobra forme ale yaya jest dla mnie jednym z najlepszych dm na swiecie. busquets jest mlody i nie bedzie tak narzekac jak sie go posadzi.

0

3 groznych pilkarzy? pewnie mial na mysli ineiste messiego i siebie. troche zle mu sie wydajei bo barca to jest zespol gdzie kazdy zawodnik jest swietny.

0

zazwyczaj lubie sie wypowiadac ze spokojem i bez wulgaryzmow ale jak czytam slowa tego kmiota to mam wielka ochote obrzucac go miesem. powinni go wygnac do konca zycia z katalonii.

0

żonę ma jak 7 cud świata

0

po co nam ten typ ani nie jest jakims bogiem ani potrzebny. na dm mamy toure i sergio a grac na tej pozycji moga rowniez keita i marquez

0

seluk do odstrzalu

0

no z tym forlanem troche przesadzilem bo nie jest taka ciota jak koledzy z lewej iprawej strony ale tez juz stary i jego styl mi troche nie pasuje.

0

najbardziej bym chcial na szpicy eto, jezeli nie eto to villa a potem kun chociaz ciezko wybrac bo obaj nieziemsko zamiataja. villa lepszy troche od kuna ale tez starszy. no i mam nadzieje ze juz nie beda nas straszyc ibrami, forlanami, benzemami i innymi ciotami.

0

jescze ze tak dopowiem to kazdy wie jakie nazwiska wymienia sie w kontekscie gry w realu a na naszej stronie przeczytalem poki co newsy o srnie, czychrynskim, risse i henrique- wzmocnienia godne palermo. wykluczam na wstepie ronaldo i kake bo ich nigdy bym nie chcial w barcy ale rynek jest pelen tylu ciekawych zawodnikow.

0

kurcze tak wnioskujac z newsow to real sie zbroi z predkoscia tgv a my stoimy w miejscu. oczywiscie nie wierze zeby txiki nic nie kombinowal ale juz najwyzsza pora zeby zakontraktowac silve badz ribery na lewe skrzydlo. o ile w przypadku francuza rozumiem klopoty biorac pod uwage przesadna oszczednosc naszego zarzadu to jesli chodzi o silve nie rozumiem czemu juz nie dadza za niego 25 lub 30 baniek i bylby luz. no i mam nadzieje ze eto zostanie bo jak nie to lepiej zeby villa byl do kupienia ( dobrze ze silva wspolpracuje tak na marginesie).

0

panowie troche szacunku dla tej ekipy. ledwo co zawojowali cala europe a wy juz piszecie elaboraty kogo wypierdzielic i rozmyslacie nad jakimis slabymy ruskami. zal sciska

0

i po co bylo wygrywac te wszystkie trofea? :)

0

ale i tak lepszym od ciebie dziadku

0

mlody...37 pierwszy raz w zyciu slysze zeby monachium bylo stolica :) moze bawarii ale mysle ze nie o to Ci chodzilo patrzac na to zestawienie stolic :) ale jaja

0

teraz powinni wziac tego grubasa oriola giralta i zlinczowac na la ramblas za ten syf z wotum nieufnosci. ja zawsze wierzylem w laporte a ten knur prawie by zepsol to wszystko

0

pep jest wspanialym trenerem ale dzis troche zawalil. rozumiem ze juz chcial wygrac lige bo to pomoglo by w przygotowaniach do lm a pozatym trzeba walczyc zawsze ale po takim maratonie jest oczywiste ze pilkarze sa w slabej kondycji fizycznej co rowna sie z zagrozeniem kontuzji. powinien byl dac odpoczac tej ekipe z londynu i wprowadzic ich dopiero na final cdr. sevilla-valencja-chelsea-real-chelsea-villareal ten wyscig znisczyl by jamesa bonda wiec sie nie dziwie ze miesnie iniesty skapitulowaly.

0

Vin Diesel

0

henry1991 - napastnika? od 2 lat raczej gra jako srodkowy pomocnik na ataku gral w pierwszym jego sezonie w fcb. uwazam ze w pomocy zle sobie nie radzil pozatym jest silny fizycznie w przeciwnosci do andresa co stwarza inny wariant dla trenera. generalnie jako rezerwowy bardzo by sie przydal na nastepny sezon ale skoro caly czas grzeje lawe to mu sie nie dziwie. wiadomo ze iniesta bedzie zawsze pierwszy ale szkoda ze wiecej pep stawia na busquetsa ktory poza nienajgorszym odbiorem w ogole mnie nie przekonuje, moze jedynie na poczatku sezonu ladnie gral. teraz jak bedzie trzeba kupic zmiennika to nikt nie bedzie chcial konkurowac z iniesta xavi wiec przyjdzie jakis ciec pokroju hernanesa.

0

deco zawsze byl moim ulubionym pilkarzem jak gral w barcy i xavi tez. teraz miejsce deco przejal iniesta i tez jest zajebisty. deco, xavi, iniesta, fabregas - jesli chodzi o przeglad pola to kazdy z nich sam niszczy kake, lapmparda i gutiego razem wzietych

0

iniesta jest dla mnie wiecej wart niz kaka wiec byloby to glupie a pozatym jak pisze to jest nierealne. toure jest jednym z najlepszych dm na swiecie wiec tez nikt go sie nie pozbedzie. natomiast trezegeut jest po pierwsze stary a po drugie przecietny. nigdy francuz nie powalal mnie swoja gra tak wiec lepiej zeby te dziady zostaly w juve.

0

[zaack] rozbroiles mnie :)

0

juz dawno nie pojawil sie news ktory sprawil mi tyle radosci :) to jest piekne, eto dalej bedzie strzelal dla barcy a torresy, benzemy i inne cioty wypieprzaja:)

0

i bardzo dobrze. nie chce go w barcelonie. a ribery 3x tak to genialny pilkarz

0

kurde jak ta plota dojdzie do pilkarzy to polowa z nich kaze szukac swoim agentom nowego klubu na przyszly sezon

0

ladna dziewczyna z nim przeprowadzala wywiad :)

0

swietny wywiad. fajnie ze daliscie cynka o tej audycji w newsie bo tak bym nie wiedzial.

0

dww

twoje kalkulowanie jest dobre na fm'a ale w rzeczywistosci byloby beznadziejnie bo eto z rocznym kontraktem odszedl by za grosze a sciagniecie villi by kosztowalo krocie, eto jest juz ograny w barcelonie i pozostaje cos takiego jak wdziecznosc dla tego zawodnika oraz przywiazanie (jako kibic fcb jestem bardzo przywiazany do czarnej perly) i pozatym eto jest lepszy troche mimo wszystko. villa to swietny zawodnik ale w barcelonie go nie potrzebujemy. jesli mamy kogos kupic to ribery albo silve na lewe

0

to my dostaniemy lewa noge freda za ten transfer :) choc za 20% wartosci santosa to moze byc srodkowy palec

0

powiem ze to slaby pomysl mimo ze zawodnik jest bardzo dobry. po 1 jest prawonozny i lepiej radzi sobie na prawej flance. po 2 abidal jest bardzo dobrym zawodnikiem i potrzeba tylko i wylacznie zmiennika dla niego a nie gwiazde ( mysle ze nadir belhadj bylby idealnym zastepca) po 3 z jednego klubu nie wyciagnie sie w jednym oknie transferowym 2 waznych zawodnikow wiec niech lepeij skupia sie na zakontraktowaniu Francka Ribery ktory idealnie pasuje na lewe skrzydlo w barcelonie (henry powoli stary sie robi a pozatym nie jest typowym skrzydlowym.) w skrocie olac lahma i kupic latem francka ribery i nadira belhadj ( silva tez dobry na lewe ale ciezko byloby go wycignac, natomiast ribery glosno mowi o odejsciu z FCBM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?