0

sory ze odbijam od tematu ale calderon ponoc zapowiedzial swoja dymisje. przynajmniej tak podaje marca ale mysle ze to prawda.

0

ale maja tam syf :) zeby zwolnic trenera w polowie sezonu trzeba byc debilem a zeby zatrudnic junde ramosa trzeba byc jeszcze wiekszym debilem ale to ich problem. VeB

0

ten klub jest beznadziejny. chca se kupi jakas gwiazde za 150mln euro co im sie nie uda bo nikt normalny tam nie pojdzie a nawet jesli to i tak beda dalej beznadziejnym zespolem. chelsea budowalo swoj zespol w oparciu o dobrych zawdonikow, jednak nie wydawali na nich z osobna astronomicznej kasy z wyjatkiem szewy i ballacka choc to przy ofertach man city(casillas 150mln) jest niska kwota. pozatym chelsea budowalo swoj zespol w mysl swietnego szkoleniowca. moga se kupic kake kogos tam jeszcze i dalej beda gownianym klubem. bardzo mnie denerwuja te araby.

0

aha i jeszcze warto dodac ze za 8mln to moga co najwyzej kupic victora sancheza, choc z drugiej strony takiego mlodego zawodnika tez szkoda.

0

Moim zdaniem henry jeszcze sie bardzo przyda bo gdyby odpukac, eto zlapal kontuzje to wtedy na lewe idzie iniesta badz hleb a henry bedzie gral na srodku (zreszta kazdy dobrze wie ze gdy titi gra na swojej nominalnej pozycji to strzela tych bramek duzo wiecej), mamy jeszcze bojana na szpice i jest swietny ale poki co bardziej sie nadaje do latwych meczow w pucharze krola badz z fc basel.

0

i za to najbardziej kocham ten klub. oczywiscie za piekna gre, wspanialych zawodnikow i historie tez :)

0

goal

ten czarny kot to byl daniel alves ktory wrocil z szatni pod swoja druga postacia:) strzal z wolnego tez mial iscie demoniczny. A negredo zachowal sie jak wiesniak. Cale szczescie ze marquezowi sie nic nie stalo.

0

Najlepsza w całej Polsce to ona juz byla od samego poczatku

0

No no... gratuluje chlopaki. Szacun za prace i dziekowa za bardzo mila niespodzianke:)

0

choc wiem ze nie bedzie latwo bo wisla to zespol, ktory latwo sie nie da ograc

0

chcialbym zeby barca pojechala wisle z 10:0, tak na dobry poczatek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?