11 maja 2009, 21:04
0
nie róbcie mu tego! Fani Barcy! zbierzmy się i pomóżmy biedakowi wygrać xD
6 maja 2009, 23:19
Dzieki Iniesta! Zbiłem wazon przez Ciebie xD Radość niespożyta :) VISCA!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie róbcie mu tego! Fani Barcy! zbierzmy się i pomóżmy biedakowi wygrać xD
0
Dzieki Iniesta! Zbiłem wazon przez Ciebie xD
Radość niespożyta :)
VISCA!
0
nie róbcie mu tego! Fani Barcy! zbierzmy się i pomóżmy biedakowi wygrać xD
0
Dzieki Iniesta! Zbiłem wazon przez Ciebie xD
Radość niespożyta :)
VISCA!