0

nie róbcie mu tego! Fani Barcy! zbierzmy się i pomóżmy biedakowi wygrać xD

0

Dzieki Iniesta! Zbiłem wazon przez Ciebie xD

Radość niespożyta :)

VISCA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?