29 grudnia 2011, 13:09
0
haha..;p
11 grudnia 2011, 11:08
Mes que un club! Barcelono....;))))
6 lipca 2011, 20:39
a ja go chce! Bardzo bardzo bym sobie życzyła żeby byl od nowego sezonu z nami! ;) A co!;D Cesc! dajesz do Barcy!;);););)
12 grudnia 2010, 22:58
uwielbiam piąteczki;DD
29 listopada 2010, 23:07
Mes que un Club! Najlepsi!!!!!!!!!
29 listopada 2009, 18:33
A co do Keity to ostatnio podczas meczu z Interem ktoś pisał, że Pep się chyba w nim zakochał:P Może coś w tym jest xD
28 kwietnia 2010, 21:20
Ibra mnie zaczyna irytować. Kurdee chłopaki jakiś gol by się przydał...
24 listopada 2009, 21:03
http://hqsportz.net/chan1.html kurde nawet to juz sie tnie:/ ale bramke widziałam xD
24 listopada 2009, 21:05
mógł strzelać..
6 kwietnia 2010, 22:14
Wysłałam smsa na onecie, żeby oglądać mecz i transmisja się nie zacina, komentatorzy chyba z eNki, zajebista jakoś. Opłaca się;) A no i wynik :D:D:D:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
haha..;p
0
Mes que un club!
Barcelono....;))))
0
a ja go chce! Bardzo bardzo bym sobie życzyła żeby byl od nowego sezonu z nami! ;) A co!;D Cesc! dajesz do Barcy!;);););)
0
uwielbiam piąteczki;DD
0
Mes que un Club!
Najlepsi!!!!!!!!!
0
A co do Keity to ostatnio podczas meczu z Interem ktoś pisał, że Pep się chyba w nim zakochał:P Może coś w tym jest xD
0
Ibra mnie zaczyna irytować. Kurdee chłopaki jakiś gol by się przydał...
0
http://hqsportz.net/chan1.html kurde nawet to juz sie tnie:/ ale bramke widziałam xD
0
mógł strzelać..
0
Wysłałam smsa na onecie, żeby oglądać mecz i transmisja się nie zacina, komentatorzy chyba z eNki, zajebista jakoś. Opłaca się;) A no i wynik :D:D:D:D