O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 42
  • Polecenia 0

Komentarze

0

haha..;p

0

Mes que un club!
Barcelono....;))))

0

a ja go chce! Bardzo bardzo bym sobie życzyła żeby byl od nowego sezonu z nami! ;) A co!;D Cesc! dajesz do Barcy!;);););)

0

uwielbiam piąteczki;DD

0

Mes que un Club!

Najlepsi!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

A co do Keity to ostatnio podczas meczu z Interem ktoś pisał, że Pep się chyba w nim zakochał:P Może coś w tym jest xD

0

Ibra mnie zaczyna irytować. Kurdee chłopaki jakiś gol by się przydał...

0

http://hqsportz.net/chan1.html kurde nawet to juz sie tnie:/ ale bramke widziałam xD

0

mógł strzelać..

0

Wysłałam smsa na onecie, żeby oglądać mecz i transmisja się nie zacina, komentatorzy chyba z eNki, zajebista jakoś. Opłaca się;) A no i wynik :D:D:D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?