0

haha..;p

0

Mes que un club!
Barcelono....;))))

0

a ja go chce! Bardzo bardzo bym sobie życzyła żeby byl od nowego sezonu z nami! ;) A co!;D Cesc! dajesz do Barcy!;);););)

0

uwielbiam piąteczki;DD

0

Mes que un Club!

Najlepsi!!!!!!!!!

0

Czy ktoś ma link do meczu?

Ewentualnie wie czy beędzie na jakimś magicznym kanale na cyfrze?:D

0

Jest 10 na 10, Ibry wogole nie ma... Czekam na celne strzały, Messi wkoncu sie wstrzeli.... VeB!!

0

Ibra mnie zaczyna irytować. Kurdee chłopaki jakiś gol by się przydał...

0

co za gnojki... Jakie świnie:/

0

Wygramy, musimy. Dają rade chłopaki.

FCB

0

Wysłałam smsa na onecie, żeby oglądać mecz i transmisja się nie zacina, komentatorzy chyba z eNki, zajebista jakoś. Opłaca się;) A no i wynik :D:D:D:D

0

Na onecie sie ponoc super patrzy, z tym że trzeba esa wysłać 6zł...

0

Piotruś tych chyba akurat nie ma...

0

katalonczyk09 taak chociaz tyle;D Chociaż wiesz wolałabym zdzierać gardło przed tv:d Jakoś inaczej się patrzy niż na kompie, przynajmniej ja widze różnice i to sporą ;)

0

katalonczyk09 próbowałam... pierwsze co to to zrobiłam xD Trudno, pozostaje oglądanie na necie ;))

0

kurcze, widocznie z moja cyfra jest cos nie tak bo 150 też mam zablokowane:/ idzie się wkurzyć, deliktatnie mówiąc.

0

Mi 338 już nie działa.

Lipa.

0

Vamooooos Barca vamooooos!!

Prawdziwi kibice nadal wierzą;)

0

Ajj, czekam na dalsze bramki Ibry;)))

Gdzie jakiś czat dla kibiców, hm?:))

0

Boski początek...

0

Vamoooos Barca!

Damy radę;)))))

0

koniec nerwówki, bez rewelacji ale wynik i tak cieszy no i ciesza 3pkt;))

0

Chłopaki zazwyczaj dają radę xD

i jakoś w nich nie wapie i dziś:P

0

Polacy sa marudni i wiecznie narzekaja xD

Tego nic i nikt nie zmieni;D

a Barca wygra, take it easy!;)

0

szkoda niewykorzystanych okazji Pedro. Czekam na drugą bramkę, może Ibra się przełamie, mam taką nadzieje.

;)

0

No nie...

0

Ibra ! Normalnie jak nie on;/

0

przewrotka Henry'ego cudo! szkoda, że bez bramki;)

Podanie Ibry + bramka Leo boski początek 2 połowy;)

Jeszcze tak dwie brameczki żeby się lepiej spało;)

0

A co do Keity to ostatnio podczas meczu z Interem ktoś pisał, że Pep się chyba w nim zakochał:P Może coś w tym jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?