0

Oj taki skład.. Szkoda, że bez Ibry. Mam nadzieje że Henryk coś postrzela. No i mam nadzieje, że Iniesta nie bedzie na tym skrzydle, wole jak śmiga w środku. Ale co nie zmienia faktu że Real dostanie po dupie i Krysia sobie popłacze:P Vamoos Barca!

0

Noo i teraz można spokojnie spać Haaaa xD Barca! jeszcze nakopiemy Realowi w niedziele!

0

Moyart ja sie tu skupiam na meczu a tu sie przejmują tym dzieciątkiem xD Musiałam się wypowiedzieć no!:D

0

Ejj mężczyżni mecz jest mecz! i to jaki! dajcie już spokój temu dzieciakowi, siedzi teraz i płacze przez was ;] Barca!

0

Benzema zajebista forma? Ejj ty pseudo fanie Barcy w dodatku pesymisto, weź se kocyk, zrób se mleko i idź spać a takie bajki że WIELKA Barca nie ma szans niech Ci mama na dobranoc opowiada.

0

mógł strzelać..

0

http://hqsportz.net/chan1.html kurde nawet to juz sie tnie:/ ale bramke widziałam xD

0

No to jeszcze tylko wygrać... Henioo ustrzeel coś...

0

PrawdziwyMU nie mamy co z nim zrobić:) niech sobie pisze dalej te swoje piekne romanse o Barcelonie, nie o jeden taki na całym świecie;)

0

ronaldinho102 spalmy go na stosie!:D

0

dami jak wygra to kupie Ci słownik ortograficzny i prześle:PP VeB!

0

Będzie dobrze, nasi chłopcy pokaza za co ich kochamy !

Visca el Barcaa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?