hiszpankaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Śląsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj taki skład.. Szkoda, że bez Ibry. Mam nadzieje że Henryk coś postrzela. No i mam nadzieje, że Iniesta nie bedzie na tym skrzydle, wole jak śmiga w środku. Ale co nie zmienia faktu że Real dostanie po dupie i Krysia sobie popłacze:P Vamoos Barca!
0
Noo i teraz można spokojnie spać Haaaa xD Barca! jeszcze nakopiemy Realowi w niedziele!
0
Moyart ja sie tu skupiam na meczu a tu sie przejmują tym dzieciątkiem xD Musiałam się wypowiedzieć no!:D
0
Ejj mężczyżni mecz jest mecz! i to jaki! dajcie już spokój temu dzieciakowi, siedzi teraz i płacze przez was ;] Barca!
0
Benzema zajebista forma? Ejj ty pseudo fanie Barcy w dodatku pesymisto, weź se kocyk, zrób se mleko i idź spać a takie bajki że WIELKA Barca nie ma szans niech Ci mama na dobranoc opowiada.
0
mógł strzelać..
0
http://hqsportz.net/chan1.html kurde nawet to juz sie tnie:/ ale bramke widziałam xD
0
No to jeszcze tylko wygrać... Henioo ustrzeel coś...
0
PrawdziwyMU nie mamy co z nim zrobić:) niech sobie pisze dalej te swoje piekne romanse o Barcelonie, nie o jeden taki na całym świecie;)
0
ronaldinho102 spalmy go na stosie!:D
0
dami jak wygra to kupie Ci słownik ortograficzny i prześle:PP VeB!
0
Będzie dobrze, nasi chłopcy pokaza za co ich kochamy !
Visca el Barcaa!