20 października 2012, 21:19
0
Koledzy i kolezanki, czy ktos jest w stanie zapodac/wskazac linka do meczu w sopcascie z komentarzem raya hudsona ?
21 lipca 2011, 22:43
@ Kon Kowal Ajj no trudno sie mowi ;] myslalem ze na 70 pare tys miejsc cos sie dla mnie znajdzie ;) ale dzieki za info
21 lipca 2011, 19:45
Ja bym sie wybrał do Berlina na Audi Cup. Moze ktos wie czy udalo by mi sie kupic bilet przed samym meczem w klubowych kasach ?
1 sierpnia 2009, 12:53
Co do dzisiejszego meczu, to na zywo bedzie on lecial jutro o 5 rano ?
11 kwietnia 2009, 19:46
Czyzby GolTV dzisiaj nie transmitowalo meczu ? ;|
15 sierpnia 2008, 14:27
Czyli Puyol na prawej. Zdrowiej Martin
23 września 2008, 19:53
Ja chcialbym ujrzec takie ustawienie jak na sportingu lizbona.
14 sierpnia 2008, 14:37
sw cos u ciebie nie tak z tym liczeniem ;p
8 października 2008, 20:34
Dobree xD
10 sierpnia 2008, 19:51
Pinto ma kolczyka w brwi ? :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Koledzy i kolezanki, czy ktos jest w stanie zapodac/wskazac linka do meczu w sopcascie z komentarzem raya hudsona ?
0
@ Kon Kowal
Ajj no trudno sie mowi ;] myslalem ze na 70 pare tys miejsc cos sie dla mnie znajdzie ;) ale dzieki za info
0
Ja bym sie wybrał do Berlina na Audi Cup. Moze ktos wie czy udalo by mi sie kupic bilet przed samym meczem w klubowych kasach ?
0
Co do dzisiejszego meczu, to na zywo bedzie on lecial jutro o 5 rano ?
0
Czyzby GolTV dzisiaj nie transmitowalo meczu ? ;|
0
Czyli Puyol na prawej.
Zdrowiej Martin
0
Ja chcialbym ujrzec takie ustawienie jak na sportingu lizbona.
0
sw
cos u ciebie nie tak z tym liczeniem ;p
0
Dobree xD
0
Pinto ma kolczyka w brwi ? :D