hobotom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koledzy i kolezanki, czy ktos jest w stanie zapodac/wskazac linka do meczu w sopcascie z komentarzem raya hudsona ?
0
@ Kon Kowal
Ajj no trudno sie mowi ;] myslalem ze na 70 pare tys miejsc cos sie dla mnie znajdzie ;) ale dzieki za info
0
Ja bym sie wybrał do Berlina na Audi Cup. Moze ktos wie czy udalo by mi sie kupic bilet przed samym meczem w klubowych kasach ?
0
Co do dzisiejszego meczu, to na zywo bedzie on lecial jutro o 5 rano ?
0
Czyzby GolTV dzisiaj nie transmitowalo meczu ? ;|
0
Sanchez i Busquets w srodku :O niezle ;]
0
Gwiazdrowi grac sie nie chcialo poprostu ;]
0
Pierwsza polowa wybitna. Druga to juz tak oszczedzanie sie ale nie mozna narzekac.
Vamos Barca!
0
Hehe, ja tez nie wiedzialem co sie dzieje ;D adres strony sprawdzalem z 5 razy az zobaczylem wczorajsze newsy :P
Wyglad jak najbardziej mi sie podoba.
0
Tworzy sie legenda ... :D
0
No i juz nie moge sie doczekac meczu z Almeria.
0
Powiem tak, gra juz jest swietna, a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza. Bojan to bedzie drugi Aguero - ma swietny instynkt i tylko skutecznosci mu brakuje, ale z wiekiem jej nabedzie.
Teraz czekam co pokazemy z Almeria.
0
Taktyka z meczu na mecz coraz bardziej dopracowana. Widac postepy z tylu i wieksza skutecznosc w akcjach ofensywnych. To mi sie podoba :D czekamy na anstepne 45 min
0
Hehe, wreszcie Bojan ! do tego Hleb i Messi... od dawna czekalem na taka trojke :)
0
Bez kitu pozno :/ dopiero teraz obczailem a juz po ptokach :P
0
No i spoko jest. Samu strzela, Valdes w formie i mamy 3 pkt :D
0
Hehe, wreszcie znalazlem to czego szukalem tyle czasu :D idealna tapete :D
"rambocyc:
To co Ty masz za rozdzielczość? No chyba, że lubisz nie wyraźne tapety. " - nie jest niewyrazna, jest bardzo dobra ;]
0
a czy Sylvinho...
0
fffj
a czym Sylvinho tak powiedzial ? ;/
0
Zobaczymy w trakcie sezonu jakie to efekty daje.
0
kopie ? ;|
0
Dobree xD
0
Pilkarz kompletny. Swietny na boisku i poza nim ;]
0
Zeby tam uwazali na niego :P
0
youstus
nie musimy placic calej klauzuli. moim zdaniem warto by bylo sprzedac Henry'ego puki jest jeszcze cos wart, i dolozyc parenascie milionow na Aguero :) mysle, ze 45 mln zaoferowane za Aguero zadowolilo by zarzad ;]
0
Kluczem do tytulow jest para Messi-Aguero. Ja na miejscu Laporty wydal bym wielka kase za Kuna bo to jest gwarancja na pare/parenascie lat.
0
Ufff, ja nie moge, co za szczescie. Jak ja zem wybuchl po tej bramce :D teraz moge sie przyznac... jestem gejem bo kocham MESSIEGO ! :D
0
Najlepszy jest sopcast albo tvuplayer. Ja mam 3mb i nie mam problemu np. na GolTV zeby ogladac
0
a ja z m_o_z xD
0
sw
zalezy kiedy. meczy z espanyolem niestety nieogladalem, ale w poprzednich meczach bylo dobrze. moim zdaniem.