hobotom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezeli naprawde zaoferowali by 25 mln to ja bym sie na miejscu Laporty i Guardioli powaznie zastanowil. Wiek robi swoje i to nie jest juz ten sam Henry. Eto'o i Bojan powinni dac sobie rade, a jak ostatnie mecze pokazaly nawet Hleb sobie dobrze radzi na srodku ataku
0
a armin ma chyba jakies problemy w rodzinie.
0
Hmm, w przypadku przejscia Silvy i wlaczeniu takze Pedro to chyba nie mialby za wielu okazji do gry.
0
Pinto ma kolczyka w brwi ? :D
0
Ufff, no to kamien z serca. Patrzac na obecna forme Realu i Barcy jestem lekko podekscytowany i juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu La Liga :D
0
No to teraz hat trick Eto'o bedzie ;)
0
Valdes umie krzyknac jak tylko cos zwali :P wtedy zrzuca wine na kogos innego. Marquez zdecydowanie lepiej na kapitana sie nadaje.
0
Nie no nie szalejcie tak. Wiecej niz Red Bullom nie strzelimy :P
Barca 4:0 Wisła
Wisła 1:3 Barca
0
Dobra wiadomosc :) moze wkrotce ulegnie przed wujkiem i Txikim :D
0
Alves - swietnie sie wkomponowal w zespol i mozna byc spokojnym o jego gre w sezonie.
Henry - w pierwszej polowie ladnie atakowal ze skrzydla, a w drugiej mial nawet sporo okazji gdy schodzil do srodka.
0
Swietny mecz, jestem w 95% zadowolony z druzyny. 2 bledy Valdesa... i to takie dziecinne.
0
http://tvkitapetn.blogspot.com/
tu jest zajebiscie, dobra jakosc, plynnie dziala.
0
Caly zespol gra wspaniale, nie widac tylko Iniesty. No i ten jeden blad Valdesa
0
A mi sie fajnie ogladalo pierwszy mecz z Chivas. Ogolnie nie mam problemu zeby posiedziec do 3ciej.
0
Wyglada to o wiele lepiej niz sezon temu za kadencji Rijkarda. W presezonie strzelamy duuzo a tracimy malo bramek, i dobrze. Tylko trzeba zaliczyc udany poczatek sezonu a nie jak wczesniej falstart i remisy na poczatek.
0
Eto'o (Bojan)
Silva (Henry) Messi (Hleb)
Tak to powinno wygladac. Oczywiscie rotacje wchodza w gre.
0
Good choice.
VeB!
0
A kto powiedzial ze wywiad sie juz skonczyl ? moze w III czesci znajdzie sie to pytanie ?