0

Jezeli naprawde zaoferowali by 25 mln to ja bym sie na miejscu Laporty i Guardioli powaznie zastanowil. Wiek robi swoje i to nie jest juz ten sam Henry. Eto'o i Bojan powinni dac sobie rade, a jak ostatnie mecze pokazaly nawet Hleb sobie dobrze radzi na srodku ataku

0

a armin ma chyba jakies problemy w rodzinie.

0

Hmm, w przypadku przejscia Silvy i wlaczeniu takze Pedro to chyba nie mialby za wielu okazji do gry.

0

Pinto ma kolczyka w brwi ? :D

0

Ufff, no to kamien z serca. Patrzac na obecna forme Realu i Barcy jestem lekko podekscytowany i juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu La Liga :D

0

No to teraz hat trick Eto'o bedzie ;)

0

Valdes umie krzyknac jak tylko cos zwali :P wtedy zrzuca wine na kogos innego. Marquez zdecydowanie lepiej na kapitana sie nadaje.

0

Nie no nie szalejcie tak. Wiecej niz Red Bullom nie strzelimy :P

Barca 4:0 Wisła

Wisła 1:3 Barca

0

Dobra wiadomosc :) moze wkrotce ulegnie przed wujkiem i Txikim :D

0

Alves - swietnie sie wkomponowal w zespol i mozna byc spokojnym o jego gre w sezonie.

Henry - w pierwszej polowie ladnie atakowal ze skrzydla, a w drugiej mial nawet sporo okazji gdy schodzil do srodka.

0

Swietny mecz, jestem w 95% zadowolony z druzyny. 2 bledy Valdesa... i to takie dziecinne.

0

http://tvkitapetn.blogspot.com/

tu jest zajebiscie, dobra jakosc, plynnie dziala.

0

Caly zespol gra wspaniale, nie widac tylko Iniesty. No i ten jeden blad Valdesa

0

A mi sie fajnie ogladalo pierwszy mecz z Chivas. Ogolnie nie mam problemu zeby posiedziec do 3ciej.

0

Wyglada to o wiele lepiej niz sezon temu za kadencji Rijkarda. W presezonie strzelamy duuzo a tracimy malo bramek, i dobrze. Tylko trzeba zaliczyc udany poczatek sezonu a nie jak wczesniej falstart i remisy na poczatek.

0

Eto'o (Bojan)

Silva (Henry) Messi (Hleb)

Tak to powinno wygladac. Oczywiscie rotacje wchodza w gre.

0

Good choice.

VeB!

0

A kto powiedzial ze wywiad sie juz skonczyl ? moze w III czesci znajdzie sie to pytanie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?