0

Narazie sie nie martwmy tym bo Puyol, Marquez, Pique i Caceres graja baaardzo dobrze na srodku obrony. Dajmy w 100% wyzdrowiec Gabrielowi, a jak wroci to bedziemy "niepokonani" :D

0

Hahaha xD

0

fffj

Dzialaja mi juz na nerwy twoje komentarze ;P

0

Z tego co widzialem, to gra tam gorzej niz w Barcelonie sezon temu ;] ale ogladalem tylko pierwszac czesc.

0

Jeden walnie glupote a potem debile sie zgadzaja...

Ajax takze ma wspanialych wychowankow.

eto - na pewno bez "dwuch" zdan.

0

Mam nadzieje, ze w tym sezonie dojdzie do setki w samej lidze ;]

0

Oj oj oj, tak byc nie moze. Widac bylo od samego poczatku ze w kompletnie innym celu wyszli na druga polowe. Zasnelismy w obronie pare razy i serce podeszlo mi do gardla :P ale na szczescie sa 3 pkt.

0

Hehe, forma rosnie w oczach :D

4:0 na potwierdzenie formy ;] Messi i Etoo

0

Sklad idealny, taki jak chcialem :D

Visca el Barca!

0

GolTV jednak dzisiaj bardzo ladnie smiga :) zobaczymy czy cos sie zmieni na meczu ale nie sadze.

0

Co ciekawe, na meczach realu "Signal" jest na maxa i da sie idealnie ogladac.

Teraz wlaczylem GolTv i idzie fajnie mimo Sygnalu na 3 kreski ;]

0

ostatnich dwoch kolejek nie dalo sie ogladac na GolTV.

przynajmniej ja. nie wiem co sie dzieje ale tak tnie, ze screeny sie oglada a nie mecz ;] a przeciez sezon temu obejrzalem tam wiekszosc ligowych.

0

Ja chcialbym ujrzec takie ustawienie jak na sportingu lizbona.

0

Jakos ostatnio wyprzedzacie tymi zapowiedziami ;] ale to nawet dobrze, bo sie wczesniej napalam na mecz xD

0

Zajebiscie im :P

0

Jestem baardzo zadowolony z gry i z wyniku. tyle mam do powiedzenia ;]

0

Gra mi sie bardzo podoba. Messi za bardzo kombinuje bo juz by mogl miec przynajmniej jedna bramke na koncie ;]

ustawienie bardzo fajne, Guardiola idealnie dopasowal zawodnikow.

0

Sklad zaskakujacy ale ciekawy. Trzeba zoabczyc jak sie bedzie sprawowalo takie ustawienie.

0

edit

zycze mu udanych ... x]

0

100 lat.

Nie przepadam za nim, ale zycze mu, zeby udanych wystepow w skladzie Barcy.

0

A niech dla porownania by dali ile bramek strzela Terry przykladowo :P

0

Kapitalnie !! moze w nastepnych meczach ponownie zobaczymy Serio, Pedro i Hleba w pierwszym skladzie ? nie moge sie juz doczekac.

0

Messi wrocil niedawno do Barcelony i jest zmeczony po locie. Mam nadzieje, ze jednak wejdzie na druga czesc

0

Oglada ktos na GolTV ? bo u mnie jest Signal 1 kreseczka i dziala fatalnie.

0

Messi_19

Iniesta wszedl za Hleba

a co do Pedro to zrobil chyba najlepsza okazje w meczu do strzelenia bramki.

0

Ludzie, czy wam tez tak teraz przycina goltv ? bo mi jak nigdy, troche poleci i sie zacina na parenascie sekund.

0

A jak jeszcze zobacze, ze Hleb gra na srodku ataku a Eto'o na skrzydle to szalu dostane.

0

Ohoo, nie jestem przekonany co do skladu. Hleb, Pedro i Basquets nie powinni sie w nim znalesc.

0

Kolejna swietna mysl. O to chodzi, zeby wychodzili na mecz maksymalnie skoncentrowani i z wiara w zwyciestwo.

0

wynik bez znaczenia, oby byly 3 pkt i dobra gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?