hobotom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie sie nie martwmy tym bo Puyol, Marquez, Pique i Caceres graja baaardzo dobrze na srodku obrony. Dajmy w 100% wyzdrowiec Gabrielowi, a jak wroci to bedziemy "niepokonani" :D
0
Hahaha xD
0
fffj
Dzialaja mi juz na nerwy twoje komentarze ;P
0
Z tego co widzialem, to gra tam gorzej niz w Barcelonie sezon temu ;] ale ogladalem tylko pierwszac czesc.
0
Jeden walnie glupote a potem debile sie zgadzaja...
Ajax takze ma wspanialych wychowankow.
eto - na pewno bez "dwuch" zdan.
0
Mam nadzieje, ze w tym sezonie dojdzie do setki w samej lidze ;]
0
Oj oj oj, tak byc nie moze. Widac bylo od samego poczatku ze w kompletnie innym celu wyszli na druga polowe. Zasnelismy w obronie pare razy i serce podeszlo mi do gardla :P ale na szczescie sa 3 pkt.
0
Hehe, forma rosnie w oczach :D
4:0 na potwierdzenie formy ;] Messi i Etoo
0
Sklad idealny, taki jak chcialem :D
Visca el Barca!
0
GolTV jednak dzisiaj bardzo ladnie smiga :) zobaczymy czy cos sie zmieni na meczu ale nie sadze.
0
Co ciekawe, na meczach realu "Signal" jest na maxa i da sie idealnie ogladac.
Teraz wlaczylem GolTv i idzie fajnie mimo Sygnalu na 3 kreski ;]
0
ostatnich dwoch kolejek nie dalo sie ogladac na GolTV.
przynajmniej ja. nie wiem co sie dzieje ale tak tnie, ze screeny sie oglada a nie mecz ;] a przeciez sezon temu obejrzalem tam wiekszosc ligowych.
0
Ja chcialbym ujrzec takie ustawienie jak na sportingu lizbona.
0
Jakos ostatnio wyprzedzacie tymi zapowiedziami ;] ale to nawet dobrze, bo sie wczesniej napalam na mecz xD
0
Zajebiscie im :P
0
Jestem baardzo zadowolony z gry i z wyniku. tyle mam do powiedzenia ;]
0
Gra mi sie bardzo podoba. Messi za bardzo kombinuje bo juz by mogl miec przynajmniej jedna bramke na koncie ;]
ustawienie bardzo fajne, Guardiola idealnie dopasowal zawodnikow.
0
Sklad zaskakujacy ale ciekawy. Trzeba zoabczyc jak sie bedzie sprawowalo takie ustawienie.
0
edit
zycze mu udanych ... x]
0
100 lat.
Nie przepadam za nim, ale zycze mu, zeby udanych wystepow w skladzie Barcy.
0
A niech dla porownania by dali ile bramek strzela Terry przykladowo :P
0
Kapitalnie !! moze w nastepnych meczach ponownie zobaczymy Serio, Pedro i Hleba w pierwszym skladzie ? nie moge sie juz doczekac.
0
Messi wrocil niedawno do Barcelony i jest zmeczony po locie. Mam nadzieje, ze jednak wejdzie na druga czesc
0
Oglada ktos na GolTV ? bo u mnie jest Signal 1 kreseczka i dziala fatalnie.
0
Messi_19
Iniesta wszedl za Hleba
a co do Pedro to zrobil chyba najlepsza okazje w meczu do strzelenia bramki.
0
Ludzie, czy wam tez tak teraz przycina goltv ? bo mi jak nigdy, troche poleci i sie zacina na parenascie sekund.
0
A jak jeszcze zobacze, ze Hleb gra na srodku ataku a Eto'o na skrzydle to szalu dostane.
0
Ohoo, nie jestem przekonany co do skladu. Hleb, Pedro i Basquets nie powinni sie w nim znalesc.
0
Kolejna swietna mysl. O to chodzi, zeby wychodzili na mecz maksymalnie skoncentrowani i z wiara w zwyciestwo.
0
wynik bez znaczenia, oby byly 3 pkt i dobra gra.