0

Chcialbym, zeby byl asystentem Guardioli albo wogule pelnil jakas funkcje w klubie.

0

No jest paru zawodnikow ktorym mozna sie przyjrzec, ale nie wiem dlaczego Enrique z Guardiola sie zamienil :D

0

Bosingwa poszedl do chelsea bo Scolari go chcial i poszedl wlasnie za swoim trenerem z reprezentacji ;]

0

Jak narazie dosrodkowania i strzaly mu kompletnie nie wychodza. a z tego slyna w sevilli.

mam nadzieje, ze szybko sie poprawi

0

No i podoba mi sie. Rijkard nie mial jaj do czegos takiego ;]

0

Ale jego ryj mnie wkur**a ... po co sie ta lama udziela wogule ? co on sobie mysli, ze wszystkich z klubu wywali i bedzie tam krolem ? ... zalosny jest.

0

nie chodzi tutaj raczej o 4 4 2, ale ja bym wyeliminowal skrzydlowych, po prostu bardziej srodka mieli by sie trzymac henry i messi.

0

Dobrze mu bylo w sezonie 2005/2006. teraz jest zblizona fryzura dlatego mi sie podoba :)

0

sk1n3r

maotinho ?? nie znam takiego pilkarza

0

Perfecto! :D nie moge sie doczekac pierwszego gwizdka :)

0

Wielki pilkarz. Cisze sie, ze jest w Barcelonie.

0

Nie czepiajcie sie zdjecia :P ja uwielbiam jak Eto'o cieszy sie ze strzelonych bramek :D

a co do pichichi to mam nadzieje ze bedzie to E2

0

No to lepiej go nie sprzedawac. Ostatecznie wypozyczyc.

0

No ja nie jestem zwolennikiem Guddiego dlatego wolalbym zeby odszedl a w jego miejsce sprowadzic kogos innego.

0

100 lat.

0

makiVeB!!

Real takim stylem wygrywal 2 razy lige, wiec nie mam nic przeciwko zebysmy strzelali w koncowkach a potem triumfowali w la liga.

0

Walka do konca. Mam nadzieje, ze w sezonie tez tak bedziemy wygrywac :)

0

sciah

a w innych meczach ? patrzy sie na wszystkie wystepy a nie na pojedyncze :/

0

Adriankov

te dwa mecze nie maja wiekszego znaczenia. mecz o puchar Gampera to tylko walka o prestiz, a rewanzowy mecz z Wisla to tylko dograc te 90 min, miec spokoj i awansowac do LM :D Alves bedzie mial jeszcze czas by wkomponowac sie w zespol. a najlepiej wspolpracuje mu sie z Messim ktory wroci pozniej troche.

0

Czyli Puyol na prawej.

Zdrowiej Martin

0

Eto'o wczesniej lapal kontuzje przez Rijkarda bo on nie umial go przygotowac do sezonu. Teraz mam nadzieje, ze Guardiola go dobrze przygotuje i omina go kontuzje, a za czym idzie duza ilosc zdobytych bramek przez czarna perłe :D

0

Optymizmu nigdy za wiele ale mysle, ze po pierwszych 10 kolejkach bedziemy liderem :D

0

Nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje, ale mam wrazenie ze po samych newsach o Guardioli i o jego metodach trenowania Rijkard wyglada przy nim jak mala myszka. I skoro Rijkard zdolal zdobyc z Barca LM i dwa razy mistrzostwo, to czego dokona Guardiola ? :)

0

Nie chce zeby Laporta odszedl...

0

sw

cos u ciebie nie tak z tym liczeniem ;p

0

Brakuje juz tylko Silvy i mozna szlifowac forme na lige i LM :) Barca w tym momencie juz jest zespolem kompletnym, dobrze w defensywie, aktywnie w ataku i uwaznie w rozegraniu. Podoba mi sie to :)

0

A gdzie wisla ? :P

0

kikiriki

widze, masz rownie duza sympatie do darka jak ja :D

0

makiVeB!!

Jakby Pep chcial czegos probowac to na pewno nie w tak waznym meczu, a w meczach przedsezonowych :)

0

Adriankov - na szczescie E2 sie zmienia :D i mam nadzieje, ze zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?