hobotom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcialbym, zeby byl asystentem Guardioli albo wogule pelnil jakas funkcje w klubie.
0
No jest paru zawodnikow ktorym mozna sie przyjrzec, ale nie wiem dlaczego Enrique z Guardiola sie zamienil :D
0
Bosingwa poszedl do chelsea bo Scolari go chcial i poszedl wlasnie za swoim trenerem z reprezentacji ;]
0
Jak narazie dosrodkowania i strzaly mu kompletnie nie wychodza. a z tego slyna w sevilli.
mam nadzieje, ze szybko sie poprawi
0
No i podoba mi sie. Rijkard nie mial jaj do czegos takiego ;]
0
Ale jego ryj mnie wkur**a ... po co sie ta lama udziela wogule ? co on sobie mysli, ze wszystkich z klubu wywali i bedzie tam krolem ? ... zalosny jest.
0
nie chodzi tutaj raczej o 4 4 2, ale ja bym wyeliminowal skrzydlowych, po prostu bardziej srodka mieli by sie trzymac henry i messi.
0
Dobrze mu bylo w sezonie 2005/2006. teraz jest zblizona fryzura dlatego mi sie podoba :)
0
sk1n3r
maotinho ?? nie znam takiego pilkarza
0
Perfecto! :D nie moge sie doczekac pierwszego gwizdka :)
0
Wielki pilkarz. Cisze sie, ze jest w Barcelonie.
0
Nie czepiajcie sie zdjecia :P ja uwielbiam jak Eto'o cieszy sie ze strzelonych bramek :D
a co do pichichi to mam nadzieje ze bedzie to E2
0
No to lepiej go nie sprzedawac. Ostatecznie wypozyczyc.
0
No ja nie jestem zwolennikiem Guddiego dlatego wolalbym zeby odszedl a w jego miejsce sprowadzic kogos innego.
0
100 lat.
0
makiVeB!!
Real takim stylem wygrywal 2 razy lige, wiec nie mam nic przeciwko zebysmy strzelali w koncowkach a potem triumfowali w la liga.
0
Walka do konca. Mam nadzieje, ze w sezonie tez tak bedziemy wygrywac :)
0
sciah
a w innych meczach ? patrzy sie na wszystkie wystepy a nie na pojedyncze :/
0
Adriankov
te dwa mecze nie maja wiekszego znaczenia. mecz o puchar Gampera to tylko walka o prestiz, a rewanzowy mecz z Wisla to tylko dograc te 90 min, miec spokoj i awansowac do LM :D Alves bedzie mial jeszcze czas by wkomponowac sie w zespol. a najlepiej wspolpracuje mu sie z Messim ktory wroci pozniej troche.
0
Czyli Puyol na prawej.
Zdrowiej Martin
0
Eto'o wczesniej lapal kontuzje przez Rijkarda bo on nie umial go przygotowac do sezonu. Teraz mam nadzieje, ze Guardiola go dobrze przygotuje i omina go kontuzje, a za czym idzie duza ilosc zdobytych bramek przez czarna perłe :D
0
Optymizmu nigdy za wiele ale mysle, ze po pierwszych 10 kolejkach bedziemy liderem :D
0
Nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje, ale mam wrazenie ze po samych newsach o Guardioli i o jego metodach trenowania Rijkard wyglada przy nim jak mala myszka. I skoro Rijkard zdolal zdobyc z Barca LM i dwa razy mistrzostwo, to czego dokona Guardiola ? :)
0
Nie chce zeby Laporta odszedl...
0
sw
cos u ciebie nie tak z tym liczeniem ;p
0
Brakuje juz tylko Silvy i mozna szlifowac forme na lige i LM :) Barca w tym momencie juz jest zespolem kompletnym, dobrze w defensywie, aktywnie w ataku i uwaznie w rozegraniu. Podoba mi sie to :)
0
A gdzie wisla ? :P
0
kikiriki
widze, masz rownie duza sympatie do darka jak ja :D
0
makiVeB!!
Jakby Pep chcial czegos probowac to na pewno nie w tak waznym meczu, a w meczach przedsezonowych :)
0
Adriankov - na szczescie E2 sie zmienia :D i mam nadzieje, ze zostanie.