O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 4987
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 8

Komentarze

0

Witam Kolegów
Wybieram się na mecz do Barcelony może ktoś polecić jakiś nocleg niedaleko stadionu lub jakieś strony gdzie można coś ciekawego znaleźć?

2

MAYORAL także jest ZAWIESZONY w młodzieżowym pucharze króla więc tez nie powinno go nawet być na ławce !!

0

0

0

Powiedzial coś do syna

Zobacz wszystkie

2

MAYORAL także jest ZAWIESZONY w młodzieżowym pucharze króla więc tez nie powinno go nawet być na ławce !!

2

Po co ten wykrzyknik? Gdyby Messi nie grał też byście to tak napisali ?jestem fanem Barcy ale szacunek trzeba mieć do przeciwnika każdy to tak odbierze że z nim w składzie Barca nie miała by szans

2

Co on wyprawia nie czas na kombinacje obudź się człowieku! !

1

Niema co się oszukiwać Real jest lepszy w tym sezonie bo ma trenera LE
może trenować cele lub inne niszowe drużyny na Barcelona niema pomysłu
Jestem fanem od 10 lat i widząc to przypomina mi Tate M widać że brak mu wyczucia prawdziwego trenera dla mnie jest naprawdę słaby
Musimy poczekać 2 3 lata aż znajdzie się znów trener taki jak Pep

1

Celte miało być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?