holek57
Dołączył/a: październik 2012
szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam Kolegów
Wybieram się na mecz do Barcelony może ktoś polecić jakiś nocleg niedaleko stadionu lub jakieś strony gdzie można coś ciekawego znaleźć?
2
MAYORAL także jest ZAWIESZONY w młodzieżowym pucharze króla więc tez nie powinno go nawet być na ławce !!
0
Komentarz usunięty
0
0
Powiedzial coś do syna
0
Czemu tego nie pokazali w tak ważnym momencie dla histori piłki
1
Celte miało być
1
Niema co się oszukiwać Real jest lepszy w tym sezonie bo ma trenera LE
może trenować cele lub inne niszowe drużyny na Barcelona niema pomysłu
Jestem fanem od 10 lat i widząc to przypomina mi Tate M widać że brak mu wyczucia prawdziwego trenera dla mnie jest naprawdę słaby
Musimy poczekać 2 3 lata aż znajdzie się znów trener taki jak Pep
2
Co on wyprawia nie czas na kombinacje obudź się człowieku! !
0
Panowie jaki wynik?
0
Suarez już dziś może zagrać?
2
Po co ten wykrzyknik? Gdyby Messi nie grał też byście to tak napisali ?jestem fanem Barcy ale szacunek trzeba mieć do przeciwnika każdy to tak odbierze że z nim w składzie Barca nie miała by szans