O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Stracił w moich oczach wiele ;/

0

#messi02

Z każdym Twoim komentarzem spada mi i tak dość słaba opinia o Tobie, więc nie ośmieszaj się już prosze :D Ja z Tobą skończyłem konwersacje..

#co do newsa

Barcelona nie da tyle pieniędzy za Ibre..za tyle kasy można by kupić paru napastników o podobnych umiejętnościach..

0

Czy napisałem, że Obafemi jest lepszy?:> Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. Byłby napewno tańszy od Ibry, poziomem gry od niego nie odstaje jest szybki, zwrotny, dynamiczny, silny, świetny technicznie.. Widze jednak , że tu większość jest Twojego pokroju.. tylko gwiazdy w głowie..

0

Dobra.. nie próbuj zasłaniać się ironią bo się jeszcze bardziej pogrążasz..

Pozdro&Poćwicz

0

Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..

Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...

# kinioo

Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/

#messi02

Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..

Zobacz wszystkie

0

Brawo dla Henry'ego i dla Gudiego, obaj ożywili gre..natomiast Puyol i Abidal ostatnio nic nie grają ;/ ... Sylvinho jest wedlug mnie dużo lepszy , Abidal zachowuje sie tak jakby nie chciał się pobrudzić, nie robi wślizgów, rywale notorycznie go wyprzedzają, natomiast Puyol niepewny, robi proste błędy... Iniesta powinien grać w środku od początku, Xavi sam sobie nie radził..a Sergio nie wiele mu pomagał..

0

Wygrało Piękno Footballu, Wygrała Barca .! Kocham Was...

0

Raczej obaj wypadli blado, szczególnie te spalone Villi ...

0

Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..

Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...

# kinioo

Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/

#messi02

Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..

0

Dobra.. nie próbuj zasłaniać się ironią bo się jeszcze bardziej pogrążasz..

Pozdro&Poćwicz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?