hwdp90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stracił w moich oczach wiele ;/
0
#messi02
Z każdym Twoim komentarzem spada mi i tak dość słaba opinia o Tobie, więc nie ośmieszaj się już prosze :D Ja z Tobą skończyłem konwersacje..
#co do newsa
Barcelona nie da tyle pieniędzy za Ibre..za tyle kasy można by kupić paru napastników o podobnych umiejętnościach..
0
Czy napisałem, że Obafemi jest lepszy?:> Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. Byłby napewno tańszy od Ibry, poziomem gry od niego nie odstaje jest szybki, zwrotny, dynamiczny, silny, świetny technicznie.. Widze jednak , że tu większość jest Twojego pokroju.. tylko gwiazdy w głowie..
0
Dobra.. nie próbuj zasłaniać się ironią bo się jeszcze bardziej pogrążasz..
Pozdro&Poćwicz
0
Jak czytam niektóre komentarze to mi się płakać chce ... właśnie zaczęła się plaga sezonowców, ludzi którzy zaczęli kibicować Barcelonie po obejrzeniu finału w tvp2...Zaczęła się karuzela transferowa w ich świetnym wykonaniu..Najlepiej to wszystkich sprzedać ta? I kupić największe gwiazdy... Jeżeli to was kręci to namawiam do kibicowania realu..
Dobrze, że to władze Barcy decydują o transferach, mam przynajmniej pewność, że poszerzą skład o paru solidnych, doświadczonych piłkarzy bo przed nami długi wyczerpujący sezon...
# kinioo
Martins świenty zawodnik, ale wątpie żeby Barca go sprowadziła, gdyż on też w trakcie sezonu wyjedzie na PNA ;/
#messi02
Nie ośmieszaj się prosze..widać jakie masz pojęcie..
0
Wygrało Piękno Footballu, Wygrała Barca .! Kocham Was...
0
Moim zdaniem, wygramy i to wysoko. Powiedzmy sobie szczerze real to drużyna, ktora wygrywa dzięki ogromemu szcęsciu, a w Gran Derby fart napewno się skończy. Piłkarze realu mogą sobie dużo mówić, że są faworytami, że trzeba ich sie bać, ale co z tego? Niczego wielkiego swoją grą nie pokazują, więc moga tylko manipulować słowami..ale cóż wygrana z nimi będzie jeszcze lepiej smakowała. :) Visca El Barca
0
Raczej obaj wypadli blado, szczególnie te spalone Villi ...
0
Brawo dla Henry'ego i dla Gudiego, obaj ożywili gre..natomiast Puyol i Abidal ostatnio nic nie grają ;/ ... Sylvinho jest wedlug mnie dużo lepszy , Abidal zachowuje sie tak jakby nie chciał się pobrudzić, nie robi wślizgów, rywale notorycznie go wyprzedzają, natomiast Puyol niepewny, robi proste błędy... Iniesta powinien grać w środku od początku, Xavi sam sobie nie radził..a Sergio nie wiele mu pomagał..
0
-Wisła!!!
-co?!!
-Eto'o Gooooool !!!!!!!!!!!!!!