Barcelona w obcenym okienku nie wykona już żadnego transferu i taka jest prawda. Wartościowy zawodnik nie przyjdzie do takiego zespołu bez możliwości odbycia z pierwszą drużyną okresu przygotowawczego - na pewno nie na rok przed mundialem.
ja uważam że piłkarze nie są głupi i te nieszczęsne wrzutki to nie do końca wina Alvesa tylko dobieranej taktyki, Martino na siłe chce wprowadzić jakąś innowacje, dlatego stara się rozciągać jak najbardziej pole gry robiąc miejsce dla środkowego napastnika i stosująć wrzutki które nie będą przynosić efektu, bo nie ma kto do nich dochodzić, Cesc znowu stał się niewolnikiem swojej pozycji, póki grał w pomocy było w porządku, potzrzebujemy kogoś kto zagra typową 9.
Komentarze
0
tak mi wyszło - gorzej chyba się nie da : o
http://s1.zrzut.pl/5Ldx2KC.m.png
0
bramke strzeli deulofeu/alcacer po podaniu messiego.
0
środek pola Barcelony - Gomes Paulinho Rakitić Roberto. Jak dla drużyny z drugiej polowy pierwszej dziesiątki ligi.
1
Barcelona w obcenym okienku nie wykona już żadnego transferu i taka jest prawda. Wartościowy zawodnik nie przyjdzie do takiego zespołu bez możliwości odbycia z pierwszą drużyną okresu przygotowawczego - na pewno nie na rok przed mundialem.
1
aż prychłem XD - wiadomo co powiedział : D?
21
przywróćmy Barcelonie Yaya.
15
to i tak dużo więcej niż za Ville ; ))
11
ja uważam że piłkarze nie są głupi i te nieszczęsne wrzutki to nie do końca wina Alvesa tylko dobieranej taktyki, Martino na siłe chce wprowadzić jakąś innowacje, dlatego stara się rozciągać jak najbardziej pole gry robiąc miejsce dla środkowego napastnika i stosująć wrzutki które nie będą przynosić efektu, bo nie ma kto do nich dochodzić, Cesc znowu stał się niewolnikiem swojej pozycji, póki grał w pomocy było w porządku, potzrzebujemy kogoś kto zagra typową 9.
8
Ciekawy jestem czy można go zaprezentować w jego prywatnym domu ?
6
dorzućmy im messiego i camp nou za rakiticia będą zadowoleni mam nadzieje.