hwn

0

tak mi wyszło - gorzej chyba się nie da : o

http://s1.zrzut.pl/5Ldx2KC.m.png

hwn

0

bramke strzeli deulofeu/alcacer po podaniu messiego.

hwn

0

środek pola Barcelony - Gomes Paulinho Rakitić Roberto. Jak dla drużyny z drugiej polowy pierwszej dziesiątki ligi.

hwn

1

Barcelona w obcenym okienku nie wykona już żadnego transferu i taka jest prawda. Wartościowy zawodnik nie przyjdzie do takiego zespołu bez możliwości odbycia z pierwszą drużyną okresu przygotowawczego - na pewno nie na rok przed mundialem.

hwn

1

aż prychłem XD - wiadomo co powiedział : D?

hwn

0

Nikt nie jest ponad klubem. Jeżeli nie chce dla nas grać to niech odejdzie, jeżeli można przy tym zarobić to tylko dla nas lepiej.

hwn

0

a Krycha jak ? nawet w sparingach na ławie ? Niedobsz

hwn

1

tak jak Barcelone uskrzydliło rozbicie 6:1 PSG i dokonanie historycznej remontady, aż zapomniała o tym, że w lidze też trzeba wygrywać :v

hwn

1

A co miał powiedzieć ? "Daliśmy dupy z transferami a cantera nie produkuje już mega talentów" ? gdyby tak powiedział to też byłoby źle bo nie stoi za swoimi wyborami, w końcu to trener "dobiera" sobie skład.


Barcelona ma trochę podobny problem jaki RM miał kilka lat temu, też na papierze mieli dobry skład ale coś nie grało, były przebłyski tak jak aktualnie u Barcelony ale długofalowo nie było stabilizacji formy.
Nawet jeżeli (co jest wręcz niemożliwe) wszystkie niezbędne transfery byłyby dokonane w najbliższym okienku to i tak, nie jest powiedziane, że zawodnicy podołają stylowi barcelony i znowu nie będą sie aklimatyzować 2 lata, do tego jeszcze nowy trener.

hwn

0

Barca - Monaco
Juventus - Real
Bayern - Atletico
BVB - Leicester

Imo dla barcy najlepsze zespoły to BVB i Monaco, które preferują ofensywny styl gry dzięki czemu będziemy mieli trochę więcej miejsca.

hwn

0

Witajcie, mam prośbe - czy możecie mi napisać ciekawe pilkarskie[lub nie] miejscowki które trzeba koniecznie zobaczyć w madrycie ? będę w listopadzie na tydzien przed el clasico i bylbym wdzieczny za jakies wskazowki ; ))

hwn

0

hwn

0

racja, ale powrót też będzie trochę trwał - miałem na myśli to, że przy banie transferowym i krótkiej ławce mógł sobie wypracować pozycje w drużynie a teraz nie wiadomo jak to może być - być może już nie wróci w pełni do formy jak to miało miejsce chociażby z afellayem

hwn

0

OFICJALNIE: Rafinha zerwał więzadła krzyżowe. Nie zagra do końca sezonu.

ławka staje się co raz krótsza. szkoda rafinhi - to mógłbyć jego sezon/

hwn

0

ja przez miesiąc czasu prawie wcale nie chodziłem przy skręceniu stawu skokowego a co dopiero mówiąc o bieganiu i graniu.

hwn

0

jest gdzieś jakieś info na temat spotkań w ramach finału ligi mistrzów w WWA ?

hwn

0

największy stadion=największe pieniądze z biletów - co w tym dziwnego ?

hwn

0

Dobrze będzie !
serio tak mało wierzycie w swoją drużynę że chcielibyście najsłabszego rywala ?
Jeżeli pokonają City to może chłopaki w końcu w siebie uwierzą i na najważniejszą część sezonu będą zmobilizowani .

hwn

0

spoko - tylko hajs się musi zgadzać

hwn

3

Jedyne wyjście, niech trenuje w takiej bańce ->http://www.g2u.com/images/hb_2.jpg

hwn

3

to już lepiej było kupić wawrzyniaka.

hwn

1

dzięki za informację.

hwn

0

OFFTOP: Falcao przeszedł jednak do ManU? wiem, że były głosy, że już w madrycie jest.

hwn

0

Douglas miał zostać wypożyczony od razu po przybyciu do Barcelony. Nie wiem na ile to były plotki na ile prawda ale rozsądny ruch.

hwn

0

dobry ruch, jeżeli mamy czekać na transfery 2 okna to transfer Koke jak najbardziej, kupić jeszcze prawego obrońce i pomocnika i wypożyczyć od razu.

hwn

0

Mathieu ma grać z 5tką na plecach ?

hwn

0

i bardzo dobrze, niech zostanie jak najdłużej !
więcej niż piłkarz, część barcelony .

hwn

0

powinien zostać, więcej niż zawodnik.

hwn

0

ciekawe czy jakby Wawrzyniak pojechał to też by go zakontraktowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?