hwn
Dołączył/a: sierpień 2012
biała podlaska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zanim przeczytałem nagłówek myślałem, że to Alexis : DD
jestem pewien, że sam zdaje sobie sprawę z tego, że trener raczej na niego stawiał nie będzie.
8
Ciekawy jestem czy można go zaprezentować w jego prywatnym domu ?
0
Ma świętą rację, podobnie pisałem ostatnio w komentarzu, Alexis to najlepszy piłkarz Barcelony w ostatnim sezonie, będzie nam go brakowało a Arsenal na nim ogromnie zyska i stanie się bardzo groźny, brakuje im już tylko klasowego napastnika.
1
może w nast. 3 okienkach
1
shots on target : 8 - 10
a różnica 6 bramek, to się chyba nazywa - skuteczność.
0
Coś tak czuję, że Suarez będzie robił swoje ale nie wpasuje się w zespół, podobnie jak z Ibrą, za rok go sprzedamy za 40mln.
Wolałbym zdecydowanie powalczyć o Aguero. Albo nawet nie sprzedawać Alexisa i kupić Negredo [o którym były przecież jakieś pogloski].
Obym się mylił
0
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10501943_731727903556348_5224354427322357174_n.png
seems legit
0
tak jak ktoś niżej napisał, twitter lub coś podobnego.
ale nawet nie chodzi o samą kwotę, tylko o transfer który jest nielogiczny i nieopłacalny pod każdym względem. nie jest żadnym ekspertem od stwierdzania takich rzeczy ale nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że to nam nei wyjdzie na dobre ani na gruncie sportowym ani na gruncie ekonomicznym.
0
Barcelona have signed Luis Suarez for £75.5m. Should be announced soon.
wszystko wskazuje na to, że prędzej czy później podpiszemy Suareza i pomachamy Alexisowi.
0
Nie wiem jak chciałyby wydać pieniądze te kluby, wiem, że to są jedne z niewielu zespołów które byłyby skłonne wyłożyć taką kasę za zawodnika bez kilkumiesięcznych targów. Jeżeli nie są zainteresowane jego kupnem to nie sprzedawałbym go za mniejszą kasę dlatego, że jest to zawodnik przyszłościowy i oddany zespołowi, który przyniesie kibicom jeszcze wiele radości i jako jeden z niewielu zawsze zostawia serce na boisku. Jeżeli naprawdę Suarez(na którego szukamy pieniędzy,jak mniemam) jest nam bardziej niezbędny od środkowych obrońców przy takim potencjale w ataku jaki aktualnie posiadamy, to nie rozumiem toku rozumowania osób podejmujących takie decyzje w zarządzie klubu. Dla mnie jest to nielogiczne.
1
ponadto, chętnie uścisnę dłoń osobie która wybiera zdjęcia do artykułów : DD
0
chodziło mi o to, że klub pokroju City, PSG czy Monaco byłby skłonny wyłożyć takie pieniądze, można byłoby teraz na nim zarobić po dobrych MŚ, jeżeli w ogóle chcemy go sprzedawać. chociaż z 50mln
1
Sprzedajmy najlepszego aktualnie zawodnika z drużyny, genialny interes.
Jeszcze za pół darmo, wolałbym już go sprzedać do City za 75mln jeżeli byliby chętni, przynajmniej mielibyśmy jakąś kasę na tym transferze, te 40mln rozejdzie się za chwilę.
0
lepiej wawrzyniaka kupić.
0
https://www.facebook.com/Eric.Abidal.Officiel/photos/pcb.749243471765417/749243161765448/?type=1&theater
0
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2014/07/04/4935471/barcelona-close-in-on-70m-suarez-deal?CMPID=FBUK_140704_suarezbarca
0
tak samo jakby się zgodził oddać Ferrari i jeździć Skodą bo mniej pali.... no ale to jest pieprzone Ferrari !
4
Nie jestem kibicem Atletico, raczej kibicem LFP i życzyłbym sobie napływu dobrych zawodników do ligi i odwrócenia trwającej od kilku lat wyprzedaży wszystkich co lepszych graczy do ligi angielskiej, im więcej dobrych zawodników w lidze tym wyższy poziom i lepiej dla nas ; )
Dopiszę, ze ktoś z tych młodych graczy jak Rodriguez, Cuadrado mogliby trafić do Barcy ; ))
0
Ochoa, bez klubu przed mistrzostwami, teraz może sobie przebierać w ofertach.
Fajnie byłoby gdyby trafił do Atletico + Negredo i może jakiś defensor, Atletico się wzmocni znowu, nawet pomimo straty Costy i Curtoisa.
0
replika jest do postawienia na półkę, do grania się nie nadaje
0
kupmy jeszcze CR7 żeby Leo miał konkurencję w ataku ; ))a szczerze to cieszę się z powodu tego transferu ; )
1
BREAKING NEWS
Agreement for Claudio Bravo to join FC Barcelona
15
to i tak dużo więcej niż za Ville ; ))
6
dorzućmy im messiego i camp nou za rakiticia będą zadowoleni mam nadzieje.
0
cesc
Firstly I would like to thank everyone at FC Barcelona where I enjoyed 3 wonderful years. It was my childhood club and I will always be proud and honoured that I had a chance to play for such a great team.
I do feel that I have unfinished business in the Premier League and now is the right time for me to return. Yes, everyone knows that Arsenal had the first option to sign me. They decided not to take this option and therefore it wasn't meant to be. I wish them well in the future.
I considered all the other offers very carefully and I firmly believe that Chelsea is the best choice. They match my footballing ambitions with their hunger and desire to win trophies. They have an amazing squad of players and an incredible manager. I am fully committed to this team and I can't wait to start playing.
It was extremely important to me that this transfer was completed before the World Cup so that my mind will only be focused on hopefully helping my country try to retain the trophy.
0
zdaje sobię z tego sprawę, chodzi tutaj o sam fakt ; ))
1
niedługo jak tak dalej pójdzie to powstanie klątwa trenera barcelony.
0
(chyba) 25mln + Suarez.
0
ktoś może będzie na miejscu z zamiarem kupna i można się pod niego podpiąć ? : )
21
przywróćmy Barcelonie Yaya.