hwn
Dołączył/a: sierpień 2012
biała podlaska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czyżby Martino czytał nasze forum zastosował się do sugestii ; >>
0
dzisiaj jak tak oglądam to mógł dać lehmannowi żółtą ale uznać bramkę
0
przy takim składzie to mogę od razu jeszcze podać zmiany 60min wchodzi Pedro za Cesca , 65-70 Neymar za Xaviego i 75-80 Tello za Alexisa.
w meczu z Elche najbardziej wkurzyło mnie wprowadzenie Tello, naprawde nie mamy już nikogo innego do grania ? jak czasem zobaczę zbliżenie na Messiego po kolejnej zmarnowanej akcji przez Cristiana to mam wrażenie, że nawet mu się nie chce na niego krzyknąć tylko upewni się kto to znowu spieprzył i stwierdza, że to normalka.
0
Być może Negredo by sie nadał ale raczej jest też nie do wyciągnięcia teraz, przydałby się ktoś taki jak Lewandowski czyli coś jak ibra ale zasuwający dla zespołu
0
rzeczywiście zamiast mashe przydałby się pedro a zamiast xaviego przesunąłbym cesca do środka obok niego postawił messiego, andresa na lewe skrzydło, wpuściłbym pedro na prawe a alexisa na 9, chociaż wiem, że to nie czas na testy i zagramy once de gala.
0
mogliby to ogłosić od razu kiedy się z nim porozumieli, teraz się będzie tylko telenowela ciągnęła nie wiadomo po co
11
ja uważam że piłkarze nie są głupi i te nieszczęsne wrzutki to nie do końca wina Alvesa tylko dobieranej taktyki, Martino na siłe chce wprowadzić jakąś innowacje, dlatego stara się rozciągać jak najbardziej pole gry robiąc miejsce dla środkowego napastnika i stosująć wrzutki które nie będą przynosić efektu, bo nie ma kto do nich dochodzić, Cesc znowu stał się niewolnikiem swojej pozycji, póki grał w pomocy było w porządku, potzrzebujemy kogoś kto zagra typową 9.
1
dla cules którzy czują sie rozczarowani
0
robi ktoś zakupy w fcbotiga ?
jeżeli tak, proszę o odzew na pw ; )
0
dlatego barcelona powinna była przycisnąć i strzelić jeszcze jedną-dwie bramki, przy jakiejś kontrze to wynik 4;1 nie zostawiałby wątpliwości kto awansuje.
0
średnie posiadanie piłki na poziomie 70%, nie spodziewałem się tego.
0
Syn wypatruje gdzie się podziali ci wszyscy hejtujący .
0
proponuję żeby go wstawić na listę kontuzjowanych
0
rozsądnie byłoby zagrać w anglii lub we włoszech bo zmiana na inny klub w bundeslidze to zadna zmiana, lepiej zostac w dortmundzie gdzie juz ma wypracowaną pozycję. fajnie byłoby jakby trafił do arsenalu lub liverpoolu albo do napoli na przykład.
0
on jest nam niepotrzebny.
0
Prośba
wiecie gdzie w wawie jest klub w którym cules oglądają mecze barcelony, lub chociaz jakas restauracja sportowa ? wybralbym sie chetnie na el clasico, dzieki z góry ; ))
0
zmieńmy nazwę klubu na "VICTOR VALDES + barcelona", bez przesady, jak chce odejść to jego sprawa, Barcelona była przed VV i będzie po.
0
życzę mu tego żeby posadził na ławkę Casillasa i wystąpił w na mundialu w bramce : )
0
w PD*
0
Inigo Martinez, 22 lata, 30mln, grający PD i znający ligę i styl na wylot, dostępny od zaraz. Dlaczego nie spekuluje się o jego transferze nigdzie ?
0
znowu przerabiamy defensywnego pomocnika na obrońcę ?
dobry piłkarz ale chyba obecnie jest nam niepotrzebny ; ))
0
Do fanów Heynvkesa, to były trener Realu, nie wiem czy nosi się jako madridistas ale wątpię, żeby chciał poprowadzić Barcelonę.
0
fajnie by było, może wyciągnąłby kilka talentów z drużyny B na powierzchnię tzn. umiałby nimi pokierować .
0
Thiago jeśli chce zmienić drużyne w tym wieku, to najlepiej byłoby gdyby przeszedł do kogoś w hiszpanii. PL jest oparta na sile fizycznej w wiekszosci a w mniejszosci na technice, takze wszystkie atuty Thiago miałby odrazu ograniczone a przez to ciężej mu będzie wejść do pierwszego składu. Tak jak na przykład Kagawa w ManU w tym sezonie, z tego co wiem to za dużo nie grywał.
Najlepiej żeby został, ale niech robi to co uważa za słuszne.
0
Należała mu się jeszcze Złota Piłka ale miał nieszczęście rywalizować z Messim, kto jak kto ale Xavi powinien ją dostać chociażby za "zasługi".
Niestety,mimo tego, że to wciąż wspaniały piłkarz to na Złotą Piłkę raczej nie ma co liczyć.
0
Jak nigdy zabawię się w typera, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja widzę to w ten sposób:
Barcelona - PSG
Malaga - Juventus
Real - Bayern
Galatasaray - Borussia
; ) )
0
GRANDE MESSI, GRANDE BARCA, GRANDE CATALUNYA, GRANDE MI EQUIPE !
Magiczny wieczór, dziękuję, znów udowadaniacie, że można !
0
884367817
zostawiam nr. jakby ktoś mógł dzisiaj wieczorem w czasie meczu wysłać sms z bramką kartką etc. będę bardzo wdzięczny bo dzisiaj jestem cały dzień w rozjazdach i wrócę być może dopiero jutro , dzieki z góry ; )
0
Iniesta będzie wtedy grał w środku więcej z Messim a Busi będzie bliżej środkowej linii rozdysponowywał piłki między atakiem a obroną czy to jest jednak Messi podwieszony pod Ville z szalonymi skrzydłami w postaci Tello i Pedro ?
Zamieniłbym stronami Adriano z Albą a za tego drugiego dał jednak Alvesa, według mnie jest pewniejszy w meczach o dużą stawkę w przypadku kontry Alba mógłby nie nadążyć za powrotem gdyby za mocno się zapędził do przodu, to nie tak, że nie potrafi tylko brakuje mu jeszcze ogrania w meczach na najwyższym poziomie, ze słabszymi przeciwnikami często nie ma takiej potrzeba lub znajdzie się kolega który będzie asekurował, w takim ustawieniu takiego kolegi nie będzie.
Do tego zaminiłbym Pique z Puyolem i za tego drugiego wprowadził Mashe który grając kiedyś na pivocie z łatwoście mógłby wyprowadzać szybko piłki z obrony do tego ma wspaniałe długi przerzuty (wiemy, że Pique też umie wyprowadzić piłkę ale według mnie zbyt często długo ją holuje przy nodze przez co akcje tracą na dynamice) do tego niestety mimo całej miłości do Puyola to szybkość już nie ta, a przy tak ofensywnym ustawieniu musimy mieć tą szybkość pomiędzy ustawianiem się w ofensywie i powrotami do bloku defensywnego.
Ciekawy pomysł, chociaż bardzo ryzykowny który wymaga stalowej kondycji od zespołu i niezawodności bo najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie. Czy aż tak zaryzykujemy ? A może inaczej czy jesteśmy zmuszeni aż do takiego ryzyka ? Pokaże boisko ; )
0
I bardzo dobrze, trzeba porozmawiać jak faceci o tym co się dzieje i dojść do porozumienia .