Eto'o jest bardzo chimerycznym piłkarzem, zarówno na płaszczyźnie czysto sportowej, jak i tej prywatnej. Niejednokrotnie w wywiadach otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest zostać najlepszym piłkarzem świata. Obecni piłkarze Barcelony wypowiadają się o nim bardzo ciepło, bo w gruncie rzeczy Sammu jest pozytywnym człowiekiem, tylko czasami objawiała się ta jego gorsza, egoistyczna natura, która miała wyraźnie negatywny wpływ na atmosferę w szatni.
Najbardziej pamiętnym momentem dla mnie, który jest związany z Sylvinho jest ten bieg u boku Pepa wzdłuż linii bocznej boiska na Stamford Bridge po golu Iniesty! Budzi to u mnie skrajne emocje, dreszcze i ogromne wzruszenie!
no, ale teraz niestety emocje wziely u mnie gore... niech te scierwa pojda cala druzyna do sedziego i mu zaplaca umowiona przed dwumeczem sume za spotkanie na Camp Nou! zupelnie niezasluzony awans! genialna gra w drugiej polowie, swietna robota! tylko trzeba zyc w dobrych stosunkach z hiszpanskimi 'arbitrami' :)
Szczerze mowiac potwornie sie zdziwilem widzac ocene Iniesty... Myslalem sobie, ze moze 8-9 dostanie, a tu 6... Iniesta moim zdaniem byl, jezeli nie najlepszy to na pewno jednym z najlepszych na boisku. Byl wszedzie, rozgrywal, dryblowal i ogolem mowiac naprawde blyszczal. Rowniez mysle, ze Keita zaprezentowal cos wiecej niz na '5'.
Kurde, tez chcialem swietowac lub ewentualnie oplakiwac wynik... Ale widze, ze nie bede mial na to czasu. Ale to akurat najmniejszy problem. Mam nadzieje na koncertowa gre naszych mistrzow!
Komentarze
0
No właśnie, co to za wystrzał z Keitą?!
0
Eto'o jest bardzo chimerycznym piłkarzem, zarówno na płaszczyźnie czysto sportowej, jak i tej prywatnej. Niejednokrotnie w wywiadach otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest zostać najlepszym piłkarzem świata. Obecni piłkarze Barcelony wypowiadają się o nim bardzo ciepło, bo w gruncie rzeczy Sammu jest pozytywnym człowiekiem, tylko czasami objawiała się ta jego gorsza, egoistyczna natura, która miała wyraźnie negatywny wpływ na atmosferę w szatni.
0
Najbardziej pamiętnym momentem dla mnie, który jest związany z Sylvinho jest ten bieg u boku Pepa wzdłuż linii bocznej boiska na Stamford Bridge po golu Iniesty! Budzi to u mnie skrajne emocje, dreszcze i ogromne wzruszenie!
Gracias Sylvinho!
0
Ile bym dał, żeby zamiast Rossiego przyszedł Kun... Coś niesamowitego, jak ucieszyłby mnie ten transfer.
0
Również podpisuję się pod słowami rasa.
0
kurpinho, swieta racja :)
no, ale teraz niestety emocje wziely u mnie gore... niech te scierwa pojda cala druzyna do sedziego i mu zaplaca umowiona przed dwumeczem sume za spotkanie na Camp Nou! zupelnie niezasluzony awans! genialna gra w drugiej polowie, swietna robota! tylko trzeba zyc w dobrych stosunkach z hiszpanskimi 'arbitrami' :)
0
Wie ktoś może jak napisać po katalońsku lub chociaż po hiszpańsku 'Wszystkiego Najlepszego'?
0
Nie rozumiem wyboru mistera. Mysle, ze Ibra bylby tutaj zbawieniem, mowiac calkiem obiektywnie.
0
Szczerze mowiac potwornie sie zdziwilem widzac ocene Iniesty... Myslalem sobie, ze moze 8-9 dostanie, a tu 6... Iniesta moim zdaniem byl, jezeli nie najlepszy to na pewno jednym z najlepszych na boisku. Byl wszedzie, rozgrywal, dryblowal i ogolem mowiac naprawde blyszczal. Rowniez mysle, ze Keita zaprezentowal cos wiecej niz na '5'.
0
Kurde, tez chcialem swietowac lub ewentualnie oplakiwac wynik... Ale widze, ze nie bede mial na to czasu. Ale to akurat najmniejszy problem. Mam nadzieje na koncertowa gre naszych mistrzow!