0

No właśnie, co to za wystrzał z Keitą?!

0

Eto'o jest bardzo chimerycznym piłkarzem, zarówno na płaszczyźnie czysto sportowej, jak i tej prywatnej. Niejednokrotnie w wywiadach otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest zostać najlepszym piłkarzem świata. Obecni piłkarze Barcelony wypowiadają się o nim bardzo ciepło, bo w gruncie rzeczy Sammu jest pozytywnym człowiekiem, tylko czasami objawiała się ta jego gorsza, egoistyczna natura, która miała wyraźnie negatywny wpływ na atmosferę w szatni.

0

Najbardziej pamiętnym momentem dla mnie, który jest związany z Sylvinho jest ten bieg u boku Pepa wzdłuż linii bocznej boiska na Stamford Bridge po golu Iniesty! Budzi to u mnie skrajne emocje, dreszcze i ogromne wzruszenie!

Gracias Sylvinho!

0

Ile bym dał, żeby zamiast Rossiego przyszedł Kun... Coś niesamowitego, jak ucieszyłby mnie ten transfer.

0

Również podpisuję się pod słowami rasa.

0

Moi drodzy, jestem daleki od popadania w euforie, ale wydaje mi się, że po raz pierwszy ta zakała narodu dała sobie spokój. Może zrozumiał... Boże co też ja piszę za herezje!

0

Moim zdaniem to Ty jesteś pierwszym kandydatem do bana, bo chyba mamy do czynienia z jakimś szarlatanem. A obraza Ciebie, przyznam bez bicia, była zamierzona.

0

klitschko

Jak Ty potrafisz z tym żyć, że wszyscy tyrają z Ciebie równo? Ośmieszasz się na każdym kroku. Jesteś żałosnym stereotypem hejtera.

0

Szefu91

Kapitalne podsumowanie! Ręce składają się do oklasków!

Moim marzeniem jest, żeby ktoś wywalił tego bęcwała z tej strony.

0

Kun.

0

alex27

Nie chciało mi się czytać całego artykułu. Ale dobrze zrozumiałem, że Messi zaczyna gwiazdorzyć? Byłbym wdzięczny, gdybyś przybliżył nieco ten problem.

0

Kocham to zdjęcie!

0

Za każdym razem, kiedy są zamieszczane wypowiedzi tej legendy, czytam je z wypiekami ;D

0

Pokaż się teraz portugalska szmato!

0

fan realu&a

Aż przyjemnie się czyta wypowiedzi takich kibiców. Od razu widać, że z takimi tak Ty można wejść w interesującą dyskusję :)

0

Masche bezbłędnie narazie.

0

Nie palił...

0

Ale ostatnio było w jakimś newsie, że sprawy prywatne...

0

Wie ktoś co się dzieje z Abidalem?

0

Po przeczytaniu tego newsa jedyną zagadką jest dla mnie pozycją Messiego...

0

Pamiętam artykuł, w którym Abidal mówił, że jego ulubioną pozycją na boisku jest środek obrony, ale na lewej, gdzie wystawia go Pep też czuje się komfortowo.

0

Przypominacie sobie mecz, z którego pochodzi to zdjęcie? ;>

0

Ibra, nie odchodź, proszę! :(

0

Wie ktoś może jak napisać po katalońsku lub chociaż po hiszpańsku 'Wszystkiego Najlepszego'?

0

Piękne zdjęcie ;D

0

predator

Tak jak napisał Geble, ten, który skakał do głowy(bodajże Cardozo) był na spalonym i absorbował uwagę obrońców i bramkarza. Więc spalony był i jeżeli tą kwestią kierował się liniowy podnosząc chorągiewkę to słuszna decyzja.

0

BullOnTheParade niby racja, ale mnie cały czas dręczy perspektywa wystawiania najlepszego obecnie napastnika(mówię tu o szpicy) świata na pozycji lewego skrzydłowego... Wiem, że w reprezentacji gra na podobnej pozycji w praktyce, ale ja jednak widzę w nim po prostu żądło. Z drugiej jednak strony chciałbym, aby Ibra wybiegał w pierwszym składzie i mam nadzieję, że w drugim sezonie będzie skuteczniejszy i ogólnie przydatniejszy dla drużyny. Przed wszystkim chciałbym, aby został.

0

Dmitri Seluk - kiedy widzę i słyszę to imię i nazwisko to mnie trzepie z nerwów!

0

RanDiFCB - święte słowa! :))

0

Co za zbieg okoliczności. Osobiście z całą pewnością mogę o sobie powiedzieć, że jestem melomanem(jednak w zdecydowanej większości słucham rocka), a właśnie Oasis to moja ulubiona kapela. :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?