ibra09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kazet09
Chciałem napisać identyczny komentarz. Bardzo sobie tego życzę, żeby wiele osób milczało, kiedy Ibra będzie walił bramy w następnym sezonie!
0
QueroPL
Pep jest obok prawej ręki Pique?
0
Widzieliście tą flagę?! Piękny gest! Aż się wzruszyłem! :) VeB!
0
Christo
0
W takim razie ja Cię kocham ;)
0
To nie może być człowiek.
0
To nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam powodzenia... :)
0
Ja się nie zgodzę z tym, co zostało napisane o Henrym. Ok, jasne, że spędził w Arsenalu kilka wspaniałych lat swojej kariery i jak wielkim sentymentem darzy ten klub. Ale to co on robił na boisku doprowadzało mnie do szału! Absolutny brak zaangażowania i zero jakichkolwiek chęci. Mimo, że grał przeciwko swoim byłym kolegom i kibicom to uważam, że wykazał kompletny brak profesjonalizmu.
0
Walcott nie jest wychowankiem Arsenalu :) Przyszedł z Southampton, którego jest wychowankiem.
0
Messi powinien Oscara dostać za tą rolę! :))
0
Sorry za błąd. Miało być 'nie wiedziałem' :)
0
Marco87 otóż nie każdy. Na przykład ja tego nie widziałem, bo wiedziałem co się ze mną dzieje z radości i biegałem od pokoju do pokoju. Dlatego niewiele pamiętam z tamtego wieczoru już po zakończeniu meczu :)
0
Dalej, jedźcie na Ibre! Kręci mnie to! Dalej! Vamos Ibra!
0
Ja też beczałem. Po prostu usiadłem i zacząłem płakać. Przez płacz wymawiałem tylko słowa 'Iniesta!', 'Jest, gol!'. To było niezapomniane przeżycie. Dzwoniłem po kolegach... W euforii i płaczu stwierdziłem, że 'to jest ten cud'. :)
0
prosze, piszcie dalej, ze wymiana Ibra-Eto'o byla niewypalem :) humor mi to poprawia, bo moge sie z czegos posmiac :)
0
kurpinho, swieta racja :)
no, ale teraz niestety emocje wziely u mnie gore... niech te scierwa pojda cala druzyna do sedziego i mu zaplaca umowiona przed dwumeczem sume za spotkanie na Camp Nou! zupelnie niezasluzony awans! genialna gra w drugiej polowie, swietna robota! tylko trzeba zyc w dobrych stosunkach z hiszpanskimi 'arbitrami' :)
0
Dreczy mnie to, ze pisza tu niektorzy, ze jezeli jutro Madryt wygra to stracimy pozycje lidera. Bardzo mozliwe, ze sie myle, ale czy nie jest tak, ze liczy sie bezposredni pojedynek? Bo jezeli tak, to nadal bedziemy pierwsi z wiadomych wzgeldow :) Ale to tylko mi sie tak wydaje i prosze o ewentualne sprostowanie.
szczel11 - jednak troche przesadzasz.
0
No wiadomo, ze brama Iniesty byla historyczna i doprowadzila mnie do niepohamowanych lez. Ale tez stawiam na 2:6 i na to zaglosowalem w sondzie. Tak swoja droga to niezly zbieg okolicznpsci, bo akurat wczoraj sobie ogladalem mecz z 2 Maja, zeby powspominac najpiekniejsze wydarzenie z mijajacego roku :)
0
hardee swiete slowa :)
0
Ciekawe na jakiej podstawie jasnie pan Capello tak twierdzi... Nigd nie ukrywalem swojej niecheci do tego szkoleniowca. I absolutnie nie ma racji. To Blaugrana wygrywa puchar za pucharem, a Madryt poprostu gra niezle, ale bez polotu i przede wszystkim sa niezgrani.
0
Pogadaj sobie jeszcze... Frustracja, ze nie masz odpowiednich argumentow, aby zatrzymac Cesca? Prezesik klubiku... :)
0
vares999 - tez zauwazylem. :)
0
Ale faktycznie zmarnowal wyborna sytuacje. I mogl sie zrehabilitowac.
0
Nie uwazam, zeby to wylacznie Dmytro ponosil odpowiedzialnosc za strate tej bramki. Gosc byl rozpedzony, po wczesniejszych bledach obroncow, ktorzy go puscili, byla przebitka, ktora wygral szczesliwie wygral strzelec bramki i tyle.
0
Mam nadzieje, ze chociaz niektorym 'krytykom' zamknal usta :)
0
Wiem, ze ten sklad jakim dzisiaj gramy jest w wiekszosci daleki od etatowej pierwszej 11, ale mimo to z takim zespolem naprawde powinnismy wygrac bez meczarni...
0
Bojan, ogranij sie czlowieku! ;/
0
Oj duzo wiecej sie po Atlante spodziewalem. Moim zdaniem nie jest to zbyt dobra druzyna i niezbyt wymagajcy rywal, dlatego widac roznice klas. Mimo gola na poczatku mecz do jednej bramki dla nas.
0
Mam jakos osobiscie slabosc do tego chlopaka i cos mi mowi, ze jeszcze bedzie dla nas ladowal brame za brama i kazda kopanieta przez niego pilka wyladuje w siatce, tak jak to mialo miejsce podczas jego gry w Brazylii.
0
misiek112 - Twoja wypowiedz jest z kolei nieskazitelna... Na sile sie przyczepiasz. A propos wypowiedzi Pellegriniego, to oni nie potrafiliby grac takim stylem gry jaki prezentuje Barca. I nie jestem tutaj ani troche zlosliwy, tylko poprostu oni maja inne predyspozycje i sa szkoleni jako zespol do gry nieco inaczej, mniej kombinacji, bardziej prosta pilka.