ibrakdabra43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sukcesy Barcelony źle zrobiły fanom tego klubu, nowym, świeżym fanom, z takim myśleniem, "PSG dostanie łomot, PSG dostanie bana złamią FFP, Neymar migiem na trening".
Na żadnej innej stronie klubowej, nie ma tak wielu kretyńskich komentarzy, i poczucia że wiek kibiców jest dość gimnazjalny.
0
Jakie obejście przepisów?
PSG mające najlepszych możliwych prawników, nie pozwoli sobie na otrzymanie bana.
Przytaczam tylko jedno możliwe rozwiązanie tej sytuacji, bez żadnych konsekwencji
0
Skąd Neymar miałby takie pieniądze mieć?
Musi czekać na jakąś dużą umowę, i potężny zastrzyk gotówki, z arabskich źródeł niezwiązanych z PSG.
A potem właściciel PSG rozliczy się z nimi, już poza całą operacją.
I po takim czymś, będą czyści jak łza.
0
Dlaczego od PSG, skoro głośno było o tym, że Neymar ma zostać ambasadorem mundialu w Katarze ?
I ten transfer ze strony prawnej, z otoczenia Neymara i z samego PSG analizowali prawnicy, by to wszystko dograć.
Czemu uważacie PSG za debili, którzy wpłacą klauzule i dostaną karę?
To samo PSG, które wyciąga kluczowego zawodnika Barcy, robiąc z tego klubu pośmiewisko, uważacie za bandę debili, którzy nie wiedzą co może ich spotkać, i na pewno się nie zabezpieczą przed tym.
Każdy ich ostrzegł o złamaniu FFP, każdy możliwy podmiot, co pozwoliło im to wszystko załatwić.
0
Nie będzie żadnych problemów PSG, to tylko życzeniostwo kibiców Barcelony, którzy chcieliby by ten transfer stanął im w gardle.
Jest kilka sposobów na to, by nie złamali FFP, min. Neymar sam, z własnych środków, może zapłacić Barcelonie klauzule, co spowoduje że będzie wolnym zawodnikiem, i jako wolny zawodnik, za darmo, może podpisać kontrakt z PSG.
Nie dość że nie złamią wtedy FFP, to jeszcze zostanie im 115 mln euro na potencjalne transfery np. Coutinho.
Według wyliczeń Fifa
1
Większa szansa że wejdzie jeden, czy dwa z trzech, niż jeden z tyloma zdarzeniami.
1
No mówił przed transferem że jego ulubiony piłkarz to Ronaldo.
Perez mówił, że by go mieli, ale się wycofali z powodu dodatkowych kosztów (nawet podał konkretną cenę, ile Real musiał wtedy zapłacić za Neymara), mówił że gdyby nie te koszta, to by grał w Realu, bo już przeszedł testy medyczne on mało mówi, i jak coś mówi to raczej nie rzuca tego na wiatr.
A co do Neymara, to mu to raczej obojętne gdzie gra, byleby dawali więcej.
Tylko mało osób zdaje sobie z tego sprawę, że gdyby nie trzeba było tyle płacić ojcu Neymara i nie organizować mu orgii, to Neymar biegałby po Bernabeu teraz.
2
Rozdziel na trzy kupony, nie na jednym.
1
Apropo tego, że wybrał Barcelone z takich powodów...
Przypominam, że Perez cały czas utrzymuje, że Neymar przeszedł w Madrycie testy medyczne, ale Real z niego zrezygnował w ostatnim możliwym momencie.
Nie wiadomo jak tam było, ale Neymar przed transferem do Barcelony raczej był fanem Realu...
Nawet grając w Barcelonie podkreślał, że marzy by zagrać z Ronaldo, wcześniej mówił że to jego ulubiony piłkarz, nie wiem skąd w ogóle wzięła się taka domniemana miłość Neymara do Barcelony.
0
Mimo wszystko nie posądzałbym Real o organizowanie orgii ojcu Neymara i płacenie mu tak gigantycznej premii.
Gdyby nie ojciec, to Neymar pewnie by już tam był, a że Barca spełniała każdą zachciankę ojca, no to cóż :)
0
Ojciec Neymara dostaje więcej od Barcelony, niż Ronaldo od Realu i nagle zaburzą całą politykę płac dla jakiejś gwiazdeczki :D
NA PEWNO :D
0
Takie pitolenie po prostu, "wartość marketingowa" przekłada się bezpośrednio na budżet Neymara, nie na budżet Barcelony, CHYBA ŻE, klub posiadał by jakieś udziały, w pieniążkach które zarobił Neymar dla siebie.
A patrząc na jego ojca, nie zanosi się na to, Barcelona nie ma płacone za każdą koszulke z napisem "Neymar", nie ma to znaczenia ile takich koszulek się sprzedaje.
A czy Nike dawałaby mniej Barcelonie, gdyby nie było Neymara? Pewnie tak, ale czy na pewno?
Taki klub jak Barcelona nie potrzebuje marketingowych zawodników, do promocji, bo to czy Neymar gra, czy nie gra w Barcelonie, nie przekłada się na ilość kibiców Barcelony.
Jak Neymar pójdzie to PSG to nie znaczy, że PSG nagle zabierze 70 % fanów Barcelonie i wszystkich sponsorów, i ich zysk roczny się nagle zwiększy 10 razy.
Neymar więcej zyskał na transferze do Barcelony, niż Barcelona na tym że ściągnęła Neymara, marketingowo oczywiście.
5
Dopóki jest w klubie, to musi chodzić na treningi, bo by go mogli karać za brak udziału.
A odejdzie jak wpłaci klauzule, nie pójdzie do bankomatu, nie wypłaci 222 milionów i nie rzuci ich na stół Bartomeu, tylko te środki trzeba zebrać, z wielu różnych źródeł.
Poza tym, mu się nie musi nigdzie spieszyć, może odejść 31 sierpnia, PSG też nie potrzebuje go już, teraz na gwałt, mogą poczekać, spieszy się tylko Barcelonie, bo jak dostaną kasę dzień przed zakończeniem okienka to będzie bardzo, bardzo nieciekawie.
2
Nie zwróci, nie ma szans.
Odkąd Barcelona sprowadziła Neymara, to skończyła się kasa na transfery, jak Neymar odejdzie to wróci normalność.
0
Nikt nie da ojcu Neymara takiej prowizji w Realu :D
0
Gdyby Veratti chciał odejść, i publicznie poprosił o transfer, to by odszedł.
0
Z Coutinho razem go prezentują czy osobno?
0
Dostał 40 baniek za transfer premii, i podałem tylko oficjalną premie, bez uwzględnienia kwot na jego fundacje, było postępowanie, te kwoty są praktycznie pewne.
Łącznie dostali do łapy od Barcelony 61,2 mln euro, za podpis pod kontraktem przy transferze, jeżeli mamy być skrupulatni.
Skoro Barcelona za darmo nie daje kasy, to ta premia za zasługi w przyszłosci dla klubu?
Do tego 26 baniek, i mamy 87.2, co już daje więcej dla ojca Neymara niż zarobił każdy piłkarz poza Messim, i to takie pewne, że dostał tylko takie premie? Zadnych innych? Skoro klub mu rzucał niewyobrażalną kasą za podpisy, to mógł sobie żądać premii jakich chciał.
To jest ewenement na skalę światową, ten Neymar i jego ojciec, oskubią co się da.
0
Żaden piłkarz, nie wydoił tak z kasy żadnego klubu, jak Neymar Barcelony, i nie ma nawet za te miliony podstawowej wdzięczności i ja prowokuje ? :D Dobre.
0
No jeżeli dostałby to od właściciela "za reklame", no to jak najbardziej.
Ale jeżeli np. Katar, wybierze oficjalnie Neymara, jako ambasadora mundialu 2022 roku, to już te pieniądze nie mogą być premią do kontraktu.
Wszystko zależy od tego skąd Neymar weźmie na ten cel pieniądze.
Przy samym transferze, ojciec Neymara dostał około 40 baniek premii , teraz 25 baniek, zostaje około 50 na 4 lata, z naprawdę różnych okazji.
Takie niemożliwe?
To minimum, jakie mógł dostać.
A to że PSG chce negocjować, gdzie wcześniej zamknęli drzwi Barcelonie przy Verattim, to brzmi śmiesznie.
Oni musieliby się ukorzyć, przeprosić, postarać się o te rozmowy.
A wątpie że szejk, będzie się kajał przed Bartomeu z powodu kilku milionów.
0
To jest zupełnie inna premia, premie za złożony podpis ojciec dostać musiał po złożeniu podpisu, nie rok później.
To co krążyło tutaj, te 25 milionów, to była premia lojalnościowa, za spędzenie danego okresu czasu w tym klubie, można to nazwać dalszą premią do kontraktu.
Kto będzie musiał odprowadzić podatek? Klub? za co?
Jeżeli Neymar wykupi się sam, to podatek jest uzależniony od tego, skąd weźmie pieniądze, i dotyczy to Neymara, a nie klubu, jeżeli Neymar sam by się wykupił, to te pieniądze wpłynęłyby z poza klubu, np. z Kataru. I wtedy tamten pracodawca musiałby to pokryć, a nie klub. Nie ma podatku od klauzuli, a jedynie od przychodu.
Biorąc pod uwagę ostatnie premie dla ojca, pojawiła się wiarygodna informacja że premie dla niego od początku transferu kosztowały klub około 115 milionów euro.
Do tego należy doliczyć pensje Neymara + koszt transferu, + wszelkiej maści odszkodowania, co daje sumę znacznie wyższą niż 222 miliony euro.
A jeżeli jedynym powodem, który ciągnął tu Coutinho jest Neymar, to resztę dopowiedz sobie sam.
1
No na to już chyba zbyt późno, Neymar zhańbił koszulkę Barcelony, prezentuje zachowanie niegodne tego klubu.
Chyba że dla niektórych, ta koszulka, nie znaczy nic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar wydoił Barcelonę, co do ostatniego Euro, i jeszcze bezczelnie czeka na premie lojalnościową.
Jeżeli Neymar odejdzie jutro, to otrzyma 25 mln euro od Barcelony za lojalność wobec tego klubu, jeżeli odszedłby dzisiaj, nie dostałby nic o czym tu niedawno pisano, co potwierdzają francuskie i hiszpańskie media.
Wydoili ten klub, z wszystkich możliwych pieniędzy, te 222 mln nie zwrócą połowy kosztów Barcelony z operacji Neymar.
W dodatku żadnego transferu nie będzie, Neymar wykupi się sam, i do PSG przejdzie jako wolny zawodnik, a im zostanie 110 mln na transfery, np. na Coutinho akurat.
Mistrzostwo świata, majstersztyk w wykonaniu PSG, będą nietykalni sprowadzając Neymara za darmo, jako wolnego zawodnika, a Barcelona będzie musiała się ratować pewnie Ozilem z Arsenalu.
I jeżeli ktoś tu uważa, że to jakaś zemsta za Verattiego, niech poczeka aż wytrzeźwieje.
Taki transfer dogrywa się rok-dwa lata wcześniej.
Neymar gdy przedłużał kontrakt z Barceloną, musiał wiedzieć, że 1-2 sierpnia, 2017 roku, trafi do PSG.