ibrakdabra43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszą opcją byłaby klauzula, dla Barcelony.
Najlepszą opcją dla PSG to transfer np. 219 999 999 płatne od razu.
Z tym że w 2 przypadku mają kontrolę, i muszą kogoś sprzedać + nikogo już nie kupować.
W pierwszym zapłacą 300 milionów, ale mają jeszcze 115 milionów na transfery w tym okienku. To tak w skrócie.
0
Głupi by byli, jakby go sprzedali za mniej niż 150. Liverpool z Coutinho to samo.
Wiedzą że tu jest nóż na gardle, i dwa nazwiska tylko wchodzą w gre.
0
Jak zapłacisz jego ojcu, to pewnie odpisze :)
0
Nie może go kupić PSG, bo klauzule musi opłacić sam zawodnik. To nie jest transfer, to rozwiązanie kontraktu z klubem, ale masz rację w sprawie FFP, PSG go nie złamie, jeżeli Neymar zapłaci sam.
3
pół Realu? ta suma starczyłaby na połowę Carvajala co najwyżej według klauzul.
0
Czemu ma się wycofywać z czegoś, co działa fenomenalnie i uniemożliwia transfery największych gwiazd ligi ? To że Barcelona ma kretyński zarząd, ustalający takie a nie inne klauzule, nie znaczy że system jest zły.
Ronaldo chociaż by płakał, skakał, tupał nóżkami to musiałby przynieść miliard euro żeby odejść.
Gdyby Veratti poprosił o transfer, to PSG musiałoby usiąść do negocjacji, to tak apropo.
Ale zamiast poprosić o transfer, powiedział że czuje się tam dobrze.
2
Najbardziej tą amatorszyznę widać na klauzulach, tam byle rezerwowy ma tyle klauzuli co tutaj Messi.
A całe BBC po miliardzie euro, tutaj MSN nie mają we trzech miliarda.
1
Jeżeli Neymar odejdzie tymczasowo, to Barcelona pieniądze zobaczy jak się transfer uprawomocni, penie za rok.
Trzeba się dogadać z PSG, nie ma wyjścia.
0
Nie wiem czym Ci ludzie się kierują, ale to skończy się ogromnymi karami od Fifa dla La Ligi, i oby nie dla Barcelony.
0
maniek, klauzula w całości nie oznacza bana, tylko problemy podatkowe dla Neymara.
Ban byłby wtedy jak byłoby 180 mln + Veratti, to jest ban z miejsca.
Jak wpłacą klauzule to jeszcze mają 115 mln do wydania w tym okienku, ale zapłacą gigantyczne podatki od Neymara.
Jeżeli chcą zmniejszyć sume, to muszą zapłacić maksymalnie 115 milionów, każda kwota powyżej to ban, chyba że Neymar wpłaci klauzule.
0
Nie, w tym przypadku pół euro urządza PSG, i to mocno.
Oni mogą zaoferować 219 999 999, a Barcelona wysunąć swoje żądania w postaci klauzuli anty-real, tylko że w tym przypadku PSG nie może już nikogo kupić w tym okienku, co mogłoby im nie pasować.
0
Nie powinien jeździć na testy będąc piłkarzem Barcelony , a dopiero po wpłacie pieniędzy.
0
Barcelona była przekonana że Neymar zostanie na 200 % :D nawet jakby sam Bartomeu powiedział, że na 200 % Coutinho przyjdzie to i tak by nie można było w to wierzyć.
0
Zagrywka w stylu Ibry, albo odchodzę za mniej, albo do Realu :D
Wtedy ulegli, teraz ciekawe jak będzie.
0
Od zawsze za Realem, po transferze tego nie demonstrował po prostu, poza jedną wpadką, gdzie wysłał do swojego agenta wiadomość w stylu "Hala Madrid".
0
I do końca kariery mu po głowie będzie chodził transfer do Realu, nie ma się co w takie rzeczy pakować, dałby dyla jak Neymar przy pierwszej lepszej okazji.
Chyba że krótkoterminowo, taki zawodnik nie spędziłby całej kariery w Barcelonie.
1
Głupie gadanie, jeżeli ktoś jest kibicem Realu, a Real go nie chce i się nie zanosi na to, to mając oferte od Barcelony przyjmie ją zawsze i w drugą stronę działa to tak samo.
Sympatia do któregoś z tych klubów, miałaby znaczenie gdy oba by chciały jakiegoś zawodnika, i oferowały podobne warunki, to ich praca, nie zawsze idzie w parze z sympatiami klubowymi.
Przykłady Isco, nie chciała go Barcelona albo dawała gorsze warunki, i jest czołowym zawodnikiem Realu, a w głębi duszy pewnie marzy o grze w Barcelonie.
Analogicznie Neymar, Real nie dogadał się z jego otoczeniem, to poszedł do Barcelony, a pewnie marzy by zagrać w Realu.
0
Fan Realu, jakim był Neymar nie zagrzeje nigdy miejsca na dłużej w Barcelonie, to oczywiste.
Tak samo jak fan Barcelony (np. Ozil) nie zagrzeje miejsca w Realu.
W tym głównie należy upatrywać takich ruchów, nie zawsze zrozumiałych, a nie we wszystkim innym
4
"Po drugie jak już jestem przy klubie. Neymar nie jest zdrajcą ponieważ, nie przychodzi do obozu naszego największego rywala a ma do tego pełne prawo. Napewno przyjęliby go tam z otwartymi rękoma."
Skąd wy takie durnoty bierzecie, i to wymyślacie?
Trochę obiektywnego spojrzenia na piłkę, serio.
Neymar nie gra w Realu, bo Real nie będzie opłacał orgii ojcu i płacił mu kilkudziesięciu baniek premii.
Gdyby nie ojciec, to Neymar byłby w Realu, ale tam nie jest, mimo że przeszedł już testy medyczne.
1
Każdy kibicuje komu chce, i życzy odpadnięcia komu chce, nie powinno się tego krytykować
0
Jak odsunie ojca to jak najbardziej, wtedy Real go kupi, dopóki ojciec będzie go prowadził, to Neymar nie zbliży się do Realu.
0
Które gazety? Bo angielskie w poniedziałek donosiły, że Neymar namówił Coutinho na odrzucenie oferty Barcelony, i czekanie na ruch PSG.
0
To Messi albo Ronaldo, zależy kto miał lepszy sezon indywidualnie, to dwóch podobnych piłkarzy, genialnych, prawdopodobnie najlepszych w historii, więc to normalne.
1
Wymień kilka nazwisk jeszcze, bo chce się dalej pośmiać.
Griezman? To po prostu bardzo dobry zawodnik, czołówka światowa, ale nie ten poziom co Neymar.
Griezmanem to Real może Bale'a zastąpić, ale nie Barca Neymara.
Dembele? To jest niewiadoma, ma papiery, może za 3-4 lata wskoczy na ten poziom, MOŻE.
Na dzisiaj to nie jest zawodnik, który grałby w podstawowej 11 Barcelony.
1
W takim wypadku, w tym klubie nikt się nie zna na piłce, skoro chcieli Neymarem zastąpić Messiego.
Napisz CV i wyślij na Camp Nou, póki jeszcze nie jest za późno, i powiedz im jak można zastąpić Neymara.
2
On miał zastąpić Messiego, pisząc że można zastąpić Neymara sportowo, to tak jakbyś pisał że łatwo Messiego zastąpic.
1
Podobnie jak Messi, gdy prowadził swój klub do sukcesów.
To taka analogia, mogłeś przeoczyć, Jak Barcelona wygrywa LM to ZP dostaje Messi, jak Real wygrywa, to dostaje Ronaldo.
1
Tutaj to w ogóle jest turbo beka, ludzie piszą że Veratti chciał tu grać, czy Coutinho, a żaden z tych zawodników nie dał na to najmniejszego sygnału.
To taki przykład, żyją złudzeniami "Neymar kochał Barcelonę", "Veratti to niewolnik PSG", "Głupi Liverpool będzie Coutinho trzymał".
W większości kibice tutaj, to pokłosie tych sukcesów Barcelony za Guardioli, i po prostu to młodsi użytkownicy, bardzo emocjonalni, dla których jest tylko jeden słuszny klub, a reszta to smarowanie Pereza, i arabskie niewolnictwo.
0
O tym angielskie media już pisały w poniedziałek, że Coutinho odrzucił ofertę Barcelony i według zaleceń Neymara ma czekać na PSG
2
Patrząc na wiek obu, to faktycznie dekadę jeszcze będą grali.
Lada moment trzeba będzie szukać następcy Suareza, w końcu Messi powie dość, to bliżej niż dalej.
Neymar gwarantował stabilne przejście, jak Messi zakończy, a tak prawdopodobne budowanie nowego projektu i lata posuchy, nie teraz, już, a za te 3-4 lata.