1

@Comentateiro bo nie mają, mają parodyste

0

@blakkudium napewno powinien mniej grać w pierwszej części sezonu ze względu na euro i odpukać igrzyska, ale w drugiej niech gra regularnie, nie możemy usadzić naszego najlepszego ofensywnego piłkarza

4

@VbamboeB akurat tutaj jest tylu "ekspertów" że Czesława szlak by trafił, zresztą słusznie

1

@Witekk10 brzydkie

0

@Rust_Cohle bo kobiety nie znają się na matematyce, może i ma same minusy ale minus i minus dają plus

1

@ViscaelBarca2007 Puszka 2115? TOP

1

@Pawel13sz podobno o Jowite uderzył Titanic

0

@JordiAlbion dzięki

0

@JordiAlbion gdzie na betclicu info o tym?

24

@Popitek12 napisz że przepraszasz bo palec ci się omcknął podczas walenia i po sprawie

0

@BorzyKrzys czego wymagać od starego komucha?

1

@Rust_Cohle na randkę to mu się bardziej stoperan przyda

0

@Linghunter88 z Niemcami zabrakło Neymara

1

@Bagsik88 ja odnoszę wrażenie że on dobrze rozumie tylko ma jakiś ból do Roberta, nie wiem może Anka mu się podoba albo Robercik mu kanapki zabierał w szkole xd

1

@Bagsik88 akurat w lidze mistrzów Suarez nie ma podjazdu do Roberta

0

@fart rozumiem twoje argumenty, ale ich nie uznaje

2

Jak można kibicować Bostonie? Nie wiem

2

@AlexDark00 po pierwsze to odnosiłeś sie do wypowiedzi kolegi wyżej więc nie zmieniaj teraz tematu, po drugie obaj są wybitnymi snajperami, a po trzecie z tego co pamiętam Luis pod koniec kariery w Europie też nie strzelał nie wiadomo ile goli więc mówienie o spadku formy Lewego to argument nawet nie na glinianych nogach a na wózku inwalidzkim. I żeby była jasność, nie uważam że Lewy jest lepszym piłkarzem niż Suarez, w niektórych kwestiach jest lepszy a w innych słabszy niż Urugwajczyk, ale w całej dyskusji nie dostrzegasz sedna bo nikt nie porównywał ich poziomu sportowego a jedynie ich status w nacjach z których się wywodzą. Pozdrawiam, dobranoc

0

@AlexDark00 ale nikt nie twierdzi że jest z nimi na równi xd

0

@Faro zejdź na ziemię bądź ewentualnie wytrzeźwiej

1

@AlexDark00 nie wiem, jak radziłeś sobię w podstawówce, ale zakładam że średnio więc pozwól że wyjaśnię co @maroon miał na myśli. Otóż nie rozchodzi się o to że Lewandowski jest jak Messi czy Suarez, tylko o to że dla polskiej piłki jest kim Messi dla argentyńskiej czy Suarez dla urugwajskiej. Dostrzegasz teraz sens wypowiedzi @maroon czy nadal to co chciał przekazać jest dla ciebie nie jasne?

0

@AlexDark00 przeczytaj jeszcze raz co napisał @maroon tylko tym razem ze zrozumieniem

2

@Faro cały świat ma klękać przed Barceloną? Chłop zachował klasę i nie wypiął się na klub któremu zawdzięcza wszystko, takich ludzi tu potrzeba

0

@Faro three reatards battle

1

@MesQueUnClub96 szczęścia chłopaki :))

0

@Pawlak1992 Odpowiedź: Nie myślał

2

Motor to Polski Real

1

@Saviola88 Polski Real

0

@Emhyr Mateo Borandez też by tupną nóżką

0

@DLFCB miejsce Motoru jest w 8 lidze mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?