icmmii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro bo nie mają, mają parodyste
0
@blakkudium napewno powinien mniej grać w pierwszej części sezonu ze względu na euro i odpukać igrzyska, ale w drugiej niech gra regularnie, nie możemy usadzić naszego najlepszego ofensywnego piłkarza
4
@VbamboeB akurat tutaj jest tylu "ekspertów" że Czesława szlak by trafił, zresztą słusznie
1
@Witekk10 brzydkie
0
@Rust_Cohle bo kobiety nie znają się na matematyce, może i ma same minusy ale minus i minus dają plus
1
@ViscaelBarca2007 Puszka 2115? TOP
1
@Pawel13sz podobno o Jowite uderzył Titanic
0
@JordiAlbion dzięki
0
@JordiAlbion gdzie na betclicu info o tym?
24
@Popitek12 napisz że przepraszasz bo palec ci się omcknął podczas walenia i po sprawie
0
@BorzyKrzys czego wymagać od starego komucha?
1
@Rust_Cohle na randkę to mu się bardziej stoperan przyda
0
@Linghunter88 z Niemcami zabrakło Neymara
1
@Bagsik88 ja odnoszę wrażenie że on dobrze rozumie tylko ma jakiś ból do Roberta, nie wiem może Anka mu się podoba albo Robercik mu kanapki zabierał w szkole xd
1
@Bagsik88 akurat w lidze mistrzów Suarez nie ma podjazdu do Roberta
0
@fart rozumiem twoje argumenty, ale ich nie uznaje
2
Jak można kibicować Bostonie? Nie wiem
2
@AlexDark00 po pierwsze to odnosiłeś sie do wypowiedzi kolegi wyżej więc nie zmieniaj teraz tematu, po drugie obaj są wybitnymi snajperami, a po trzecie z tego co pamiętam Luis pod koniec kariery w Europie też nie strzelał nie wiadomo ile goli więc mówienie o spadku formy Lewego to argument nawet nie na glinianych nogach a na wózku inwalidzkim. I żeby była jasność, nie uważam że Lewy jest lepszym piłkarzem niż Suarez, w niektórych kwestiach jest lepszy a w innych słabszy niż Urugwajczyk, ale w całej dyskusji nie dostrzegasz sedna bo nikt nie porównywał ich poziomu sportowego a jedynie ich status w nacjach z których się wywodzą. Pozdrawiam, dobranoc
0
@AlexDark00 ale nikt nie twierdzi że jest z nimi na równi xd
0
@Faro zejdź na ziemię bądź ewentualnie wytrzeźwiej
1
@AlexDark00 nie wiem, jak radziłeś sobię w podstawówce, ale zakładam że średnio więc pozwól że wyjaśnię co @maroon miał na myśli. Otóż nie rozchodzi się o to że Lewandowski jest jak Messi czy Suarez, tylko o to że dla polskiej piłki jest kim Messi dla argentyńskiej czy Suarez dla urugwajskiej. Dostrzegasz teraz sens wypowiedzi @maroon czy nadal to co chciał przekazać jest dla ciebie nie jasne?
0
@AlexDark00 przeczytaj jeszcze raz co napisał @maroon tylko tym razem ze zrozumieniem
2
@Faro cały świat ma klękać przed Barceloną? Chłop zachował klasę i nie wypiął się na klub któremu zawdzięcza wszystko, takich ludzi tu potrzeba
0
@Faro three reatards battle
1
@MesQueUnClub96 szczęścia chłopaki :))
0
@Pawlak1992 Odpowiedź: Nie myślał
2
Motor to Polski Real
1
@Saviola88 Polski Real
0
@Emhyr Mateo Borandez też by tupną nóżką
0
@DLFCB miejsce Motoru jest w 8 lidze mistrzów