icmmii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zodiak_10 ju gołing dałn
2
@HighestInTheRoom Seba to latino GOAT
0
Forza Inter!!!!
0
Tak szczerze to mi się odechciewa oglądać przez to sędziowanie
12
W kwestii futbolu europejskiego sezon klubowy uważam za zakończony
1
@Sysia11 opona sezonowa
0
@jeonek Polak mądry po szkodzie
0
@Barca_bwo ma ważnym meczu zdejmować największą gwiazdę?
0
@esem91 my moglibyśmy dać motyw z Diuny
0
@Pedri16Future do choroszczy z nimi
0
@Kgorecki2500 a co jest chorego w tym że ktoś nie chce mieć dzieci? Ma nie spełniać swoich potrzeb fizjologicznych, czy może lepiej skrobać?
0
@Pedri16Future Harry Potter
5
@Luciano99 tylko pamiętajcie po co pan Bóg dał oczy
0
@kigani spokojnie, na wszystko masz jeszcze czas :)
0
@Sulimo bardziej 13/14 bym powiedział
8
@jakub1906 usuńmy Kane to coś wygrają
1
@HypeR wizualnie pasuje do roli Harley
7
@Herato i byliśmy w półfinale ligi mistrzów
0
@skubi99 walimy ich do zera
1
Wczoraj ktoś mi się zalogował do buka, dodał metodę płatności i zrobił cashout na 17 zł xd, miejcie się na posterunkach i zmieńcie hasła bo mógł być jakiś wyciek
0
@mekston team Budimir
2
@RosjaninBut słabe jednostki muszą odpaść aby sigmy mogły upalac 3 litrowe V6 w dieslu
1
@MichalZZZ obojętnie a za rok walka o Jurgena
1
@vangoor ale Bellingham nie miał okazji nie podać Raphinii na pustą
0
@Ojciec5tkidzieci Papcio to człowiek wielu talentów, człowiek nieszablonowy
0
@marcin62 beka z Comana wiedział na się pisze zostając po transferze anglika
27
@Salchent stawianie osób czarnoskórych na przeciw siebie i kazanie im walczyć o skórzany balon ku uciesze białej gawiedzi, to obrzydliwy przejaw rasizmu
1
@Faro tak serio to Neymar też się przewracał a jest jednym z moich ulubionych piłkarzy więc niech się turla byle nie w meczach przeciw nam
8
@Faro czyli Vinicius już go przeszkolił na kadrze, teraz tylko czekać aż zostanie męczennikiem
3
@dv7wisnia pierwsze słyszę E2