12 sierpnia 2011, 14:53
0
yeahhhh witaj wsrod nas ;) VeF
13 lipca 2011, 00:33
i gitara ;)
21 listopada 2010, 00:00
Spokojnie panowie tym wynikiem zamnknelismy usta madrytowi. Gran Derby dla nas!!!!!! VeB!!!
14 lipca 2010, 16:51
visca el titi 2 bramki niezpomnę ;) dzieki i powodzenia
20 maja 2010, 20:45
VeVilla !!!!!!!! Witamy
25 października 2008, 12:36
Mnie osobiście bardzo sie podoba nowy wyglad.
13 sierpnia 2008, 20:29
Dostaniecie od nas baty. Masz racje Niedzielan iż nasi piłkarzee to wybrańcy.
28 czerwca 2009, 18:06
moim zdaniem to ploty wole konkrety
24 sierpnia 2008, 21:51
Jest, jest, jest!!! Visca el Laporta!!!
16 sierpnia 2008, 18:03
ja stawiam tak 4-0 dla nas oczywiście.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
yeahhhh witaj wsrod nas ;) VeF
0
i gitara ;)
0
Spokojnie panowie tym wynikiem zamnknelismy usta madrytowi. Gran Derby dla nas!!!!!! VeB!!!
0
visca el titi 2 bramki niezpomnę ;) dzieki i powodzenia
0
VeVilla !!!!!!!! Witamy
0
Mnie osobiście bardzo sie podoba nowy wyglad.
0
Dostaniecie od nas baty. Masz racje Niedzielan iż nasi piłkarzee to wybrańcy.
0
moim zdaniem to ploty wole konkrety
0
Jest, jest, jest!!! Visca el Laporta!!!
0
ja stawiam tak 4-0 dla nas oczywiście.