igorkret.mlodek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Targ
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
yeahhhh witaj wsrod nas ;) VeF
0
i gitara ;)
0
Spokojnie panowie tym wynikiem zamnknelismy usta madrytowi. Gran Derby dla nas!!!!!! VeB!!!
0
visca el titi 2 bramki niezpomnę ;) dzieki i powodzenia
0
VeVilla !!!!!!!! Witamy
0
Rozgromic ich 5-0 i do Madrytu VeB !!!!!!!!!
0
Ibracadabra wspaniałe bramki dziekujemy VeB VeI !!!!!
0
Mądre bardzo slowa :)
0
Dziekuje konradinho ;)
0
bardzo bym prosił o dodanie filmu z prezentacji wszystkichzawodników 1 druzyny FCB ;)
0
ja tez bym prosił o dodanie pozostałych odcinków VeB VeKonradinho!!!!
0
http://img25.imageshack.us/img25/7880/alvesears.jpg
dla ciekawskich szperałem i znalazlem NOWE USZY ALVESA ;)
0
Witamy chlopcy!
0
Bardzo Dobrze czekalem na ten moment:)
0
znowu real to staje sie nudne :/
0
to juz koniec mczu?
0
szacunek, dziekujemy , sir Bobby spoczywaj w pokoju
0
trzeba spacje zlikwidować ;)
0
http://www.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01453/alexander-hleb_1453320c.jpg
Hleb 23 w Stuttgard
0
gracias eto'o i powodzenia ;)
0
no nieżle ibracadabra wystarczylo ;)
0
Dziekujemy za wszystko eto
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=630163&idseccio_PK=803
filmik z maxwelem jak przybyl do Barcelony
0
Witamy cie max !!!!!!!
0
moim zdaniem to ploty wole konkrety
0
Gratulacje PEP VeB!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co tu duzo gadac VeBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBarca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Triplete campeones ole ole ole ole!!!!!!!!!!!
0
Veb !!!!!!!!!!!! El Campeone jutro!!!!!!!!!
0
Campeone 6 -2!!!!!!!
0
Jak zawsze nieoceniony i znakomity Konradinho!