igorkret.mlodek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Targ
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2-1 dla betisu
0
uffffff..... dobrze ze etoo dopbil. Messi musi wejsc i trzeba grac po swojemu.
0
panowie jak odtworzyc ten skrot?
0
dzieki VeB
0
Niech nie waza sie go sprzedac jest swietny w Barcie!
0
Brawo!!!!!! VeB!!! VeBusquets
0
Barca gra prawdziwie piekny futbol!!!!!!!!!
0
Jest jest jest Real i Valencia przegrywaja. Barca jutro niech wygra 4-0 i bedzie pieknie!!
0
On jest nasz a Scolari moze sie pocałować......
0
Zawsze go szanowałem i kochałem za to co dla nas zrobił a to iż nie bedzie trenerem Realu wiedziłem bo to jest profesjonalista i nadal kocha Barce. Visca el Rijjkard
0
Barcaaaaaaaaa!!! Liderem jestesmy ludzie. ale Valencia dostala. Visca el Barca!!!! Jeszcze Real z Almeria na wyjezdzie rozne rzeczy moga sie zdarzyc!!!
0
Brawooooooo Barcaaaa!!! 11 zwycięstwo z rzędu!!!!!!!!!!!!
0
Mnie osobiście bardzo sie podoba nowy wyglad.
0
Niech sie odczepi Busquets jest nasz!
0
On musi zostać jest czolowym graczem.
0
Stawiam 3-0dla nas. Visca el Barca!!!!!!
0
O jak dobrze kolejne zwyciestwo i to na wyjezdzie!!!! Skladem bylem bardzo zaskoczony ale brawa dla chlopcow! Visca el Baca!!
0
Jeeeeeeeesssssttttt brawo Samu!!!!
0
On musi zostac nie mozemy go sprzedac!!!
0
Tak tak tak!!!!!!!! Visca el Xavi!!!
0
Brawooooooooooooa!!!!!!!!!!!!!
0
stawiam 4-1 dla nas.
0
Jeeeeesttt 2-1 dla nas!!!!!!!!!!!
0
Tak brawo Xavi.
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a mialo byc tak pieknie. Nie nawidze Racingu!!!
0
wygramy 3 pkt. nasze
0
Ja wierze w ten zespol na Camp Nou wygramy 3-0.
0
stawiam 2-0 dla nas.
0
Matimessi177 Milito wraca dopiero w Styczniu.
0
cos mnie sie wydaje ze w tym roku wygramy lige a jeszcze lepiej by bylo zebysmy wygrali lige i lige mistrzow.