0

2-1 dla betisu

0

uffffff..... dobrze ze etoo dopbil. Messi musi wejsc i trzeba grac po swojemu.

0

panowie jak odtworzyc ten skrot?

0

dzieki VeB

0

Niech nie waza sie go sprzedac jest swietny w Barcie!

0

Brawo!!!!!! VeB!!! VeBusquets

0

Barca gra prawdziwie piekny futbol!!!!!!!!!

0

Jest jest jest Real i Valencia przegrywaja. Barca jutro niech wygra 4-0 i bedzie pieknie!!

0

On jest nasz a Scolari moze sie pocałować......

0

Zawsze go szanowałem i kochałem za to co dla nas zrobił a to iż nie bedzie trenerem Realu wiedziłem bo to jest profesjonalista i nadal kocha Barce. Visca el Rijjkard

0

Barcaaaaaaaaa!!! Liderem jestesmy ludzie. ale Valencia dostala. Visca el Barca!!!! Jeszcze Real z Almeria na wyjezdzie rozne rzeczy moga sie zdarzyc!!!

0

Brawooooooo Barcaaaa!!! 11 zwycięstwo z rzędu!!!!!!!!!!!!

0

Mnie osobiście bardzo sie podoba nowy wyglad.

0

Niech sie odczepi Busquets jest nasz!

0

On musi zostać jest czolowym graczem.

0

Stawiam 3-0dla nas. Visca el Barca!!!!!!

0

O jak dobrze kolejne zwyciestwo i to na wyjezdzie!!!! Skladem bylem bardzo zaskoczony ale brawa dla chlopcow! Visca el Baca!!

0

Jeeeeeeeesssssttttt brawo Samu!!!!

0

On musi zostac nie mozemy go sprzedac!!!

0

Tak tak tak!!!!!!!! Visca el Xavi!!!

0

Brawooooooooooooa!!!!!!!!!!!!!

0

stawiam 4-1 dla nas.

0

Jeeeeesttt 2-1 dla nas!!!!!!!!!!!

0

Tak brawo Xavi.

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a mialo byc tak pieknie. Nie nawidze Racingu!!!

0

wygramy 3 pkt. nasze

0

Ja wierze w ten zespol na Camp Nou wygramy 3-0.

0

stawiam 2-0 dla nas.

0

Matimessi177 Milito wraca dopiero w Styczniu.

0

cos mnie sie wydaje ze w tym roku wygramy lige a jeszcze lepiej by bylo zebysmy wygrali lige i lige mistrzow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?