0

Barca chciałbym aby bylo "Barca campeon del Champions League"

0

Tak tak tak Bojan Bojan Bojan!!!!

0

Cristiano za to że nie trafił 2 karnych w tak waznych momentach. Dla mnie najlepszy piłkarz to taki ktory m.in. strzela karne, kiwa trudnych przeciwnikow.

0

Oby ten kontrakt byl dozywotni! Visca el Xavi!!!

0

Dla mnie ten mecz nie byl wazny to byl taki dla mnie mecz cherytatywny. Widac bylo ze nie graja na najwyzszym poziomie. Wazne ze jest awans. Ja po pierwszym meczu wiedzialem ze zagraja tak zeby zagrac. Jest awans i trzeba sie cieszyc.

0

Wygramy! obstawiam 3-0 dla nas!!!

0

Dobrze ze został u nas. Bardzo sie ciesze.

0

Znowu od nas dotana.

0

http://www.sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma

=CAS&idnoticia_PK=538354&idseccio_PK=803

0

Nigdy on jest juz nasz!!!

0

Jest, jest, jest!!! Visca el Laporta!!!

0

Puyol

Xavi

Marquez

0

Juz jest nie podszebny. Mamy przeciez Hleba.

0

Znakomity zawodnik szkoda tylko że ma już tyle lat.

0

Pracowac i jeszcze raz pracowac!!! Visca el Barca!!!

0

Wszystkiego najlepszego!!!!! Abyś strzelał dużo bramek!

0

Wielkie Gracias!!!

Visca el Barca!!! Visca el Catalonia!!!

0

ja stawiam tak 4-0 dla nas oczywiście.

0

Wolę Eto'o a jak on jeszcze został to po co on nam? Visca el Barca!!!! Visca el Eto'o!!!!

0

No ale on jest z nich bardziej doświadczony.

0

Pieknie brawo Barcaaaaa!!!!

Visca el Barca!!!

0

Dostaniecie od nas baty. Masz racje Niedzielan iż nasi piłkarzee to wybrańcy.

0

To jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Brawo Pep!Brawo Eto'o! Brawo Barca!!!!!!!!

0

No juz rece zacieram przed pogromem!!!!

0

Bardzo madrze mowi i za to go kocham!!!

0

Mimo iz to MD to i tak im wierze bardzo sie ciesze!!!

0

Jest profesjonalista i wie co robi.

0

Wyjda na mecz na Camp Nou i dadza walkowera ze strachu.

0

Brawo panowie graliście pięknie!!!

0

szykuje sie na rozwalenie Wisly o tak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?