ikar34
Dołączył/a: październik 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Na YouTube jeśli dobrze pamiętam???
0
@Janas11224 Chyba w latynoskimi więzieniu!!!!
0
@Krystian1588 Czesio marny trener bez sukcesów powie że rezerwy nie dały rady.Ot cała filozofia.Kolejny blamaż podstawowego składu a na to bardzo duża szansa był by gwoździem do trumny co do dymisji.A tak warto brać ok 100 tyś miesięcznie
0
@Suzu Raczej nie powinien to co zostawił w Dortmundzie to szok.Dembele to ponoć totalna fleja no i kontraktów nie podpisuje
3
Coś tak czuję że Tebas tak przykręci śrubę Barcelonie że nawet nie będą w stanie nawet wypożyczyć żadnego zawodnika. A Bartomeu leży na plaży pije zimne drinki, klepie gorące hiszpanki po tyłkach i śmieje się że doprowadził klub do ruiny..Coś Laporta mówił że osoby które doprowadziły klub do ruiny poniosą odpowiedzialność.
4
@Kondziubarca Jak widzę te podania tego ręcznika to nóż w kieszeni się otwiera.Nie wiesz co zrobić z piłką wyjeb ją z dala od bramki a on podaje niecelnie i stwarza możliwość utraty bramki.
1
Perez zaczął czyścić szatnie rozpoczynając od Krysi kończąc na Ramosie.Zaden piłkarz nie może być wyżej niż klub.U nas jest 3 do wyjebania od zaraz Busquets, Alba,Pique.Cała trójka kręci Xavim a to źle wpływa na szatnie.Xavi nie ma poważania wśród tej trójki a młodzież w szatni to widzi.Laporta zacznij działać i zrób porządek.A Xavi ma czas do stycznia aby poukładać tą drużynę jeśli nie zrobi to niech wraca do Kataru.
0
A Laporta miał wyciągać trupy z szafy po Bartomeu a wyciąga wysokie kontrakty. Rozwiązać kontrakty i ponieść w późniejszym terminie kary za zerwanie.Lepsze to niż dalej pokazywać że klub frajerzy się nawet po zmianie zarządu.
0
@wrzutqez Bym wcale się nie zdziwił jak Mbappe zacznie pierdolić mam kontrakt do końca czerwca i wtedy wszystko powiem.Petro dolary się sypią i wszystko w temacie.
0
Jak sądzicie ile Barcelona zyska marketingowo gdyby Lewandowski przyszedł?? Sprzedaż koszulek itd?Druga sprawa czy Ferran będzie w stanie się coś od niego nauczyć bo warunki fizyczne mają podobne wzrost,waga.
0
@Przemas8411 Ten transfer im się zwróci 5 krotnie sama sprzedaż koszulek może nowi sponsorzy.Lewy to chwyt marketingowy a za razem opcja na max dwa lata że przy nim może się ogrywać i uczyć się od niego ktoś młodszy np. Ferran. Także gdyby przyszedł Alemany top.
0
@Deviler Raczej w złotej klatce Paryż...Kasa misiu kasa jak to mówił klasyk
0
Bardzo dużo winy ma sam Dembele skoro nie chce podpisać kontraktu zawsze managera można zmienić.Albo po prostu samemu usiąść do rozmów. Zresztą temu Sissoko zależy tylko aby dla siebie premie wyciągnąć.Laporta powinien wziąść Dembele w obroty i powiedzieć masz tydzień na podjęcie decyzji a ten cyrk już od listopada się ciągnie.Dembele myślę że czeka za decyzją Mbappe. Jeśli żółw zostanie w Paryżu to Dembele tam nie pójdzie.
4
Laporta mniej jaja i powiedz pakuj kurwa mandżur i wypad z celi.
0
@Essos Z historii można się dowiedzieć Stalin planował rozpoczęcie wojny .W 1940 stwierdził jeśli Niemcy nie zaatakują Rosji w ciągu dwóch lat zrobi to wtedy Rosja.Niemcy zaatakowali 22.06.1941 i wyprzedzili uderzenie Stalina o rok.Stalin chciał przede wszystkim zająć całą Europę by konkurować z Ameryką.Z drugiej strony Rosjanie mieli bardzo buzo szczęścia bo dostali notkę od Wielkiej Brytanii że mogą z dalekiej Syberii ściągnąć wojska w głąb Rosji bo mieli obawy przed napadem ze strony Japonii.Niestety Japonia nie była zainteresowana wojną z Rosją ponieważ już wypowiedziała wojnę USA.Zresztą Stalin miał zapędy po wojnie by zająć Europę tylko że odstraszyła go broń atomowa Stanów Zjednoczonych.Rosja dopięła swego w 1949 roku i była to pierwsza próba nuklearna lecz dalej Stalin bał się zaatakować ponieważ Rosja nie miała takich samolotów dalekiego zasięgu do zrzutu.Proponuje obejrzeć Sensację XX wieku pod tytułem bomba atomowa Stalina
5
@Corr Choroba to najgorsze co może się zdarzyć.Głowa do góry i musisz żyć ze świadomością że wszystko będzie dobrze ale przede wszystkim nie myśleć o tym co jest teraz tylko myśleć że jeszcze zostało ci kilkadziesiąt lat życia.Trzymam kciuki abyś pokonał to gówno. Życzę ci z całego serca żebyś wyzdrowiał.
0
Komentarz usunięty
1
De Jong nie pokaże nic więcej do póki jest Busquets w klubie.Busquets blokuje jego potencjał.W przyszłym sezonie widzę De Jong,Kessie,Pedri w środku pola.
0
Ruiz to drewno takie same jak Krychowiak
1
@John_Doe Generalnie nie podobają mi się kobiety tzn. sztuczne.Sztuczne rzęsy napompowane usta kobieta powinna być kobietą.
1
@FC1899Barca Monica Belucci to ideał kobiecości
0
Zadaje pytanie do redakcji po co są dodawane takie wiadomości "ni z gruszki ni z pietruszki"Haaland,Salah,Lukaku?Nie wiadomo od dziś że klub boryka się z poważnymi problemami finansowymi a tu takie cuda.Pani Julio proponuje więcej profesjonalizmu...
0
MesQueUnClub96 ma nie długo 30000 komentarzy może by mu tak jakiś jubileusz zrobić?szampan,okriestra,,cheerleaderki,a w prezencie dostanie piniate z podobizną Bartomeu!!! Kto za....????
1
@MesQueUnClub96 Trza ci jakiś jubileusz zrobić?szampan,okriestra,,cheerleaderki,a w prezencie dostaniesz piniate z podobizną Bartome....
0
Drodzy Ramblowicze jakie polecacie najlepsze platformy stremingowe? bo niestety ale po 2 latach rezygnuje z Netflixa ponieważ nic ostatnio tam ciekawego nie ma...
2
@Bykunn Jesteśmy wspaniali bo można znów wyjebać kasę od podatników tak mógł powiedzieć wprost na konferencji ;D
7
Oglądałem konferencje Morawieckiego który stwierdził że rozpoczyna się akcja bilbordowa na kraje Europy.Pytanie kto teraz zarobi czyżby następny znajomy???Teraz to już oficjalnie kradną nasze pieniądze.Ale najlepszy numer z kurtkami....Szkoda gadać mam nadzieję że odpowiedzą te kanalie za wszystkie szkody...
3
Jednak Alves ma to coś.Dest ucz się od mistrza
3
Strzały Ferrana czy Dembele śmiech na sali
0
Depay niech zabierze te dwie francuskie kaleki z lengletem i Umtitim i niech zarząd zamówi im 2 bilety powrotne do ligue1. Myślałem że xavi coś stworzy a on wystawia Depaya na 9