inCR7dible
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
0
jest apka na androida
0
nie porównuje ich, tylko mówię kto jeszcze zasili kadry
0
wam wróci Suarez a nam Jese
11
Derby Madrytu a na sport.pl główny news o Lewandowskim, który zaliczył asystę i zmarnował setkę. Polska
11
Real Madryt - Jedyny taki klub, gdzie transfery nie są ustalane z trenerem
2
czyli ten, który wygrał lige
3
Fajna atmosfera na camp nou, trochę jak wesele:D Na mecze ligowe chyba nie można wnosić instrumentów?
0
Jak nie wygrał od 8 lat nic? Jakby od 8 lat nie wygrał nic to nie grałby o Tarczę:P
5
nie prowokuj
2
Sezonowcy poszli spać, gdy Bale zszedł. Prawdziwi kibice oglądali Castille do końca:)
0
i to jak:D wielki talent ma
0
Jak nauczy się podawać
0
Uwielbiam takich internetowych wojowników jak ty.
0
Masz jakieś zaburzenia? Od razu od jakichś "ścierek" wyzywasz.
0
Jak ja nie lubię takiej hipokryzji. Gole były nie ważne albo strzelone ogórkom. Messi jest w tej samej lidze co Ronaldo i są tam te same "ogórki". Messi zagrał super mundial chociaż zawsze ktoś się czepi do banalnej grupy. Ale w faza pucharowa już nie była taka kolorowa. Messi miał super mundial i nie wiele zabrakło, żeby go wygrał a Ronaldo miał super LM. I nie boje się zaryzykować, że dwa pierwsze miejsca będą dla tej dwójki, tylko nie wiemy w jakiej kolejności
0
A co to jakiś rasizm jest? Nikogo nie prowokuje. Tylko niektórzy nie mogą pohamować języka.
1
Dokładnie. Brak zawodników Atletico jest kpiną. Obok Costy powinien być jeszcze ktoś.
0
Wyrażaj się. Jak dobrze pamiętam to miedzy Leo a Ronaldo nie było dużej różnicy w zagranych minutach w lidze. Czemu wg Ciebie Messi nie strzelił więcej goli od Ronaldo? Ludzie bądźmy obiektywni, Ronaldo strzelił 17 goli w jednej edycji a to nie jest takie łatwe.Zanim ZP złączyła się z FIFĄ, nagrodę tą mógł zdobyć każdy. Teraz liczy się tylko ilość goli.
0
W tym momencie to ty prowokujesz, lecz ja się nie dam. Prowadzę poprostu dyskusję. "Śmietana" "prześcieradłą". Szkoda mi takich kibiców zarówna tutaj jak i na realmadrid.pl
3
To pewnie nie pamiętasz jak Inter zdobywał potrójną korone ze Snejiderem i dodatkowo był wicemistrzem świata , ale kto wygrał wtedy ZP? Ale pewnie nie pamiętasz tego, bo dołączyłeś tutaj niedawno, więc wybaczam:)
0
Nic nie mam do talentu Messiego, ale pisanie takich rzeczy jest po prostu głupie. Każdy zawodnik ma lepsze i gorsze chwilę, ale pisanie, że Messi nawet bez formy niszczy każdego to trochę przegięcie. Widać spadek formy i nikt tego zaprzeczy. Z drugiej strony kontuzje też były winne
2
Messi się starał, chociaż można mu zarzucić ten brak pressingu. Ale jeśli w drużynie są takie drzewa jak Higuain (Zawsze psuje setki w meczach o stawkę) czy Palacio to co się dziwić. Brak Di Marii jeszcze pogorszył sprawę.
1
News o Mundialu ale dowalę Realowi bo tak.
0
to chyba inne mecze oglądaliśmy.
8
"J*ać niemcy bo hitler"
Typowe myślenie polskiego janusza.
Za to Włochy kochamy bo Pirlo i Włochy nie były w zmowie z hitlerem.
0
Ale co zrobisz. Jutro jeszcze Suarezowi skrócą karę i będzie w pełni git.
3
Muller - mistrz świata, 5 goli 3 asysty
Messi - 4 gole 1 asysta
Ale Messi ciągnął Argentyna i zasługuje :)
0
Psie? MVP dla Mullera ew. Jamesa. Nic nie mówiłem o Ronaldo