1

serio? a na nas mówią "hala dzieci". Tutaj widać nie lepsze okazy

3

MVP za tego wolnego ostatniego chyba i setke

0

"La mansia" "Od 12 lat".

0

Skąd info? Tak samo będą spekulacje jak w przypadku Bale.

4

Najlepszy atak, który nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu? Tak samo miało być rok temu. Messi i Neymar & Ronaldo i Bale. Ci zawodnicy mieli gromić każdego rywala, a tymczasem Atletico wygrywa ligę. Nie wyprzedzajmy faktów.

0

Wygrana z Bośnią, Nigerią i Iranem i już Messi zmierza po złotą piłkę. I to żeby to były jeszcze jakieś spektakularne wygrane. Chociaż i tak lepiej od Portugalii ale porównując oba zespoły to Argentyna ma więcej klasowych zawodników.

0

Czy tylko dla mnie Luis Enrique wygląda jak Bronn z Gry o Tron?

0

Busquets? Dobre

1

Teraz to się liczy do 13/14 tak tak.

Tylko wszyscy rok temu śpiewali " Znów nie wygraliście nic". Hipokryzja

0

W sezonie 2011/12 Niemiec był blisko przybycia na Camp Nou za 15 milionów euro. Ostatecznie zrezygnowano z jego transferu, żeby ułatwić przyjście Cesca Fàbregasa.


Przecież w sezonie 11/12 to on już grał w Realu to jak mógłbyć bliski przejścia na CN?

0

Kesh pewnie kibicuje od roku, bo nie pamięta w jakich strojach grała Barca w meczu z Interem na San Siro

0

Sporo było czekania na LM:D
Na dodatek dostajemy hit już wpierwszy dzień

0

Bezposrednie starcia liczą się na koniec sezonu dopiero

0

Ronaldo z Messim się szanują, Barca z Realem też. Tylko takie dzieci jak ten na górze nauczyło się używać słowa "ból dupy" od jego idola(administratora strony HALA DZIECI) i wywołuje już afery, że to Perez dąży do zniszczenia Barcelony.

0

Wiadomo, że RIbery się przysłużył mocno do trofeów Bayernu, i to on powinien wygrać, ale pamiętajmy, że odkąd ta nagroda nazywa się FIFA ballon d'Or, ta nagroda jest nagrodą sympatii.
I jest to na 70% pewne, że Ribery zajmie trzecie miejsce a wygra ktoś z dwójki Ronaldo/Messi

0

skąd się biorą tacy ludzie?
zero szacunku do kogokolwiek i niby kibicujesz barcelonie od 1999? Przez tyle lat nie nabrałeś szacunku>

0

'piesków' ale broń boże ktoś powie coś złego o barcelonie to już nie ma przebacz

0

Ostatnio bez CR była przecież pierwsza połowa i nawet trafił benzema, więc jaki walk over?

0

Zamiast rzucać prowokacyjne teksty, na które nie dam się sprowokować, przeczytaj może artykuł i policz zawodników jeszcze raz.

0

15 Barcelona będzie miała z Puyolem. Dlaczego już prowokujecie? "boskim" CEREM.

0

iker.varane.pepe.ramos.coentrao.khedira.ronaldo.benzema.marcelo.alonso.arbeloa.modric.di maria i być może isco . portugalia, chorwacja i francja mają baraze więc w najlepszym przypadku 14 jak dobrze policzylem

0

w Brazylii Neymar nie musi oddawać piłki z pierwszej do Iniesty. W Brazylii Neymar wkracza w swój taniec bez żadnej presji.

0

ten perf pewnie zapłacił za spamowanie jak pzu i gta v xD

0

Trzeba odreagować, że wszystkie 6 bramek z La Fabrica:) Nazywając ich ogórkami

0

Wczoraj nie pokiwal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?