inCR7dible
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
serio? a na nas mówią "hala dzieci". Tutaj widać nie lepsze okazy
3
MVP za tego wolnego ostatniego chyba i setke
0
"La mansia" "Od 12 lat".
0
Skąd info? Tak samo będą spekulacje jak w przypadku Bale.
4
Najlepszy atak, który nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu? Tak samo miało być rok temu. Messi i Neymar & Ronaldo i Bale. Ci zawodnicy mieli gromić każdego rywala, a tymczasem Atletico wygrywa ligę. Nie wyprzedzajmy faktów.
0
Wygrana z Bośnią, Nigerią i Iranem i już Messi zmierza po złotą piłkę. I to żeby to były jeszcze jakieś spektakularne wygrane. Chociaż i tak lepiej od Portugalii ale porównując oba zespoły to Argentyna ma więcej klasowych zawodników.
0
Czy tylko dla mnie Luis Enrique wygląda jak Bronn z Gry o Tron?
0
Busquets? Dobre
1
Teraz to się liczy do 13/14 tak tak.
Tylko wszyscy rok temu śpiewali " Znów nie wygraliście nic". Hipokryzja
0
W sezonie 2011/12 Niemiec był blisko przybycia na Camp Nou za 15 milionów euro. Ostatecznie zrezygnowano z jego transferu, żeby ułatwić przyjście Cesca Fàbregasa.
Przecież w sezonie 11/12 to on już grał w Realu to jak mógłbyć bliski przejścia na CN?
0
Kesh pewnie kibicuje od roku, bo nie pamięta w jakich strojach grała Barca w meczu z Interem na San Siro
0
Sporo było czekania na LM:D
Na dodatek dostajemy hit już wpierwszy dzień
0
Bezposrednie starcia liczą się na koniec sezonu dopiero
0
Ronaldo z Messim się szanują, Barca z Realem też. Tylko takie dzieci jak ten na górze nauczyło się używać słowa "ból dupy" od jego idola(administratora strony HALA DZIECI) i wywołuje już afery, że to Perez dąży do zniszczenia Barcelony.
0
Wiadomo, że RIbery się przysłużył mocno do trofeów Bayernu, i to on powinien wygrać, ale pamiętajmy, że odkąd ta nagroda nazywa się FIFA ballon d'Or, ta nagroda jest nagrodą sympatii.
I jest to na 70% pewne, że Ribery zajmie trzecie miejsce a wygra ktoś z dwójki Ronaldo/Messi
0
skąd się biorą tacy ludzie?
zero szacunku do kogokolwiek i niby kibicujesz barcelonie od 1999? Przez tyle lat nie nabrałeś szacunku>
0
'piesków' ale broń boże ktoś powie coś złego o barcelonie to już nie ma przebacz
0
Ostatnio bez CR była przecież pierwsza połowa i nawet trafił benzema, więc jaki walk over?
0
Zamiast rzucać prowokacyjne teksty, na które nie dam się sprowokować, przeczytaj może artykuł i policz zawodników jeszcze raz.
0
15 Barcelona będzie miała z Puyolem. Dlaczego już prowokujecie? "boskim" CEREM.
0
iker.varane.pepe.ramos.coentrao.khedira.ronaldo.benzema.marcelo.alonso.arbeloa.modric.di maria i być może isco . portugalia, chorwacja i francja mają baraze więc w najlepszym przypadku 14 jak dobrze policzylem
0
w Brazylii Neymar nie musi oddawać piłki z pierwszej do Iniesty. W Brazylii Neymar wkracza w swój taniec bez żadnej presji.
0
ten perf pewnie zapłacił za spamowanie jak pzu i gta v xD
0
Trzeba odreagować, że wszystkie 6 bramek z La Fabrica:) Nazywając ich ogórkami
0
Wczoraj nie pokiwal