iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafael gra dzisiaj znakomicie
0
Ja Piszczek ale okazja
0
Tylko że z taką grą z nami wygrali
0
BVB - Szachtar sędzia jak zwykle za ukraińcami
0
PiachuFCB
bez przesady
0
Ahhhh
0
Varane świetnie czyta grę
0
Miał okazje i trafił w Piatowa
0
Giggs wow
0
Lewy uuuu
0
Już wolny za nic dla Realu
0
Sergi Samper jest lepszy niż Joan Angel Roman
0
A zwłaszcza Sergi Samper Alain Richard Ebwelle Sandro Ramirez i Adama Traore
Ebwelle miałbyć niby powołany do rep. Kamerunu
0
a gratis:Moses Torres Van Persie Welbeck Hernandez Giroud Walcott Lewandowski Teodorczyk Rasiak Milik Nani Balotelli Palacio Lavezzi Lacazette i Shelvey
0
Qle
Jeszcze Maradona Pele Platini i Ronaldo
0
Qle
Za to będzie trzeba zapłacić 250mln
0
Mam nadzieje że Real sprzeda Cristiano
0
You Never Walk Alone
0
YNWA
0
Urugwajczycy: Muslera , Godin , Suarez
Holendrzy: Stek, Martins Indi, Lens
Brazijczycy: Cassio Luiz Neymar
Kolumbijczycy: Ospina Zapata Falcao
Włosi: Sirigu ( Buffon nie do wyjęcia) Chiellini Giovinco
Portugalczycy:Patricio Alves Oliveira
Nigeryjczycy: Enyema Ambrose Moses
0
Już lepsi Hiszpanie np. Guaita, Inigo, Silva
0
Czemu sami Niemcy?
0
No może masz rację z tym Pastore, ale przed MS 2010 jeździł wszystkich jak chciał
0
Reus też się nie łapie do podstawowego składu Niemiec
0
Do Barcy potrzebny jest taki Torres z sezonu 08-09
0
Może od Pedro i Alexisa jest lepszy ale od Pastore i Neymara, wątpie
0
Reus jest przereklamowany. W CL nie potrafi przejśc 2 rywali na przestrzeni ok. 8m. Borussia go łatwo nie odda
0
FabsFan
Kogo ty byś chciał na atak do Barcy skoro Neymar,Lamela, Pastore i James ci nie pasują
0
Pawcyk
No i macie następce Daniego Alvesa którym jest Danilo
0
pawcyk
Joao Moutinho już jest troche stary