0

Rafael gra dzisiaj znakomicie

0

Ja Piszczek ale okazja

0

Tylko że z taką grą z nami wygrali

0

BVB - Szachtar sędzia jak zwykle za ukraińcami

0

PiachuFCB
bez przesady

0

Ahhhh

0

Varane świetnie czyta grę

0

Miał okazje i trafił w Piatowa

0

Giggs wow

0

Lewy uuuu

0

Już wolny za nic dla Realu

0

Sergi Samper jest lepszy niż Joan Angel Roman

0

A zwłaszcza Sergi Samper Alain Richard Ebwelle Sandro Ramirez i Adama Traore
Ebwelle miałbyć niby powołany do rep. Kamerunu

0

a gratis:Moses Torres Van Persie Welbeck Hernandez Giroud Walcott Lewandowski Teodorczyk Rasiak Milik Nani Balotelli Palacio Lavezzi Lacazette i Shelvey

0

Qle
Jeszcze Maradona Pele Platini i Ronaldo

0

Qle
Za to będzie trzeba zapłacić 250mln

0

Mam nadzieje że Real sprzeda Cristiano

0

You Never Walk Alone

0

YNWA

0

Urugwajczycy: Muslera , Godin , Suarez
Holendrzy: Stek, Martins Indi, Lens
Brazijczycy: Cassio Luiz Neymar
Kolumbijczycy: Ospina Zapata Falcao
Włosi: Sirigu ( Buffon nie do wyjęcia) Chiellini Giovinco
Portugalczycy:Patricio Alves Oliveira
Nigeryjczycy: Enyema Ambrose Moses

0

Już lepsi Hiszpanie np. Guaita, Inigo, Silva

0

Czemu sami Niemcy?

0

No może masz rację z tym Pastore, ale przed MS 2010 jeździł wszystkich jak chciał

0

Reus też się nie łapie do podstawowego składu Niemiec

0

Do Barcy potrzebny jest taki Torres z sezonu 08-09

0

Może od Pedro i Alexisa jest lepszy ale od Pastore i Neymara, wątpie

0

Reus jest przereklamowany. W CL nie potrafi przejśc 2 rywali na przestrzeni ok. 8m. Borussia go łatwo nie odda

0

FabsFan
Kogo ty byś chciał na atak do Barcy skoro Neymar,Lamela, Pastore i James ci nie pasują

0

Pawcyk
No i macie następce Daniego Alvesa którym jest Danilo

0

pawcyk
Joao Moutinho już jest troche stary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?