iniessi
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On nie pasuje do stylu Barcy. Potrafi w 1 meczu strzelać trzy karne i 3 razy wykonać go w stylu Panenki Dwa razy mu się udało
.
0
James gra na skrzydle w Porto
0
Chciałem napisać coś podobnego, ale wolałbym gdyby to Messi strzelał , a Neymar asystował
VeB
0
Sorry za spam ale pisze z phona
0
Neymar,Lamela,Pastore lub James Rodriguez
Każdy z nich ma dobry drybling, świetne podanie oraz instynkt strzelecki. Barca powinna kupić jednego z nich
0
Neymar,Lamela,Pastore lub Janes Rodriguez
Każdy z nich ma dobry drybling, świetne podanie oraz instynkt strzelecki. Barca powinna kupić jednego z nich
0
Ale oni grają trójką obrońców gdzie Marquinhos gra jako LB
0
Neymar rozwiązał by problem strzelania goli,masz racje
0
Porażka Realu poprawiła by mi humor
0
A na Milan
Valdes
Adriano Pique Alba
Song Busquets
Thiago Iniesta
MVP
0
Z Deportivo można poćwiczyć formacje 3-4-3 która może nam pomóc w starciu z Milanem
Valdes
Pique Bartra Alba
Song Busquets
Iniesta Thiago
Adriano Messi Alexis
0
Scorpion22
A ty kogo proponujesz?
0
Potrzebny nam stoper z prawdziwego zdarzenia, nie Masche on jest normalnie DM .Proponje D.Luiz i Marquinhos
0
Scorpion
Iniesta gra słabo? Jak zwykle antyfan Masche
0
Zwolnić Bieglera, niech Wenta wróci do reprezentacji
0
Jordi i Johan to jakaś rodzina?
0
No hehe
VeB
0
W razie odejścia G.Bale będzie duźym wzmocnieniem dla Tottenhamu. I to w dodatku przy tak niskiej cenie. Może Legia się zaintetesuje hehe
0
Moim zdaniem w następnym sezonie CL objawieniem będzie FC Porto. Mają świetny młody skład.Ponoć ma przyjść do nich (stary) Ricardo Carvalho. Mają świetne skrzydła James Rodriguez i Silvestre Varela. Swietnego strikera Jacksona Martinez. Znakomitą linie pomocy Joao Moutinho ,Lucho Gonzalez i Steven Defour. W obronie troche gorzej Elaquim Mangala czy Hector Quinones nie są klasowymi obrońcami. Na bokach nie tak źle Alex Sandro i Danilo. A do tego mogą sobie jeszcze kogoś dokupić
Zapamiętajcie moje słowa
Visca El Barca
0
*z akcją sam
0
Gdyby Ronaldo zagrał kiedykolwiek przeciwko obronie Realu to nie strzelił by jej bramy ( chyba że z karnego lub wolnego ) By miał potrojone krycie i poszedł z akcją sama. Wypchneli by go do linii bocznej a on oddał by piłce koledze. Tak by było cały czas
0
Vamos1920Real
Akurat Messi w 2012r. strzelił dla repry ok. 10 goli
a klepać to on może np.Mascherano czy Pastore którzy to umieją robić
0
Może i Ronaldo jest szybszy zwrotniejszy i ma lepszy strzał od El Ilusionisty ale techniką nigdy nie dorówna R10 i Andresowi
0
Najlepszą technikę obecnie ma Andres Iniesta
0
Astad
Z Xavim było podobnie
0
mb1990
Jeszcze Sergi Roberto
0
*L'Hospitalet
0
W meczu z Deportivo trzeba dać szansę duetowi Jonathan Dos Santos i Thiago Alcantara. To będzie przecież przyszłość Barcy
Jezeli zagrałby JdS to wtedy będziemy więcej strzelać z dystansu. On naprawdę swietnie strzela zza szesnastki. Pamiętacie jego gola L'Hospitalez. Cudo
0
na Milan
Valdes
Adriano Busquets Puyol Alba
Song
Fabregas Iniesta
Messi Villa Tello
Veb
0
Na następny mecz:
Valdes
Montoya Bartra Puyol Adriano
Song
Iniesta JdS
Messi Villa Tello
Trzeba dać w końcu szansę JdS bo może być z niego niezły grajek
Veb