0

On nie pasuje do stylu Barcy. Potrafi w 1 meczu strzelać trzy karne i 3 razy wykonać go w stylu Panenki Dwa razy mu się udało
.

0

James gra na skrzydle w Porto

0

Chciałem napisać coś podobnego, ale wolałbym gdyby to Messi strzelał , a Neymar asystował
VeB

0

Sorry za spam ale pisze z phona

0

Neymar,Lamela,Pastore lub James Rodriguez
Każdy z nich ma dobry drybling, świetne podanie oraz instynkt strzelecki. Barca powinna kupić jednego z nich

0

Neymar,Lamela,Pastore lub Janes Rodriguez
Każdy z nich ma dobry drybling, świetne podanie oraz instynkt strzelecki. Barca powinna kupić jednego z nich

0

Ale oni grają trójką obrońców gdzie Marquinhos gra jako LB

0

Neymar rozwiązał by problem strzelania goli,masz racje

0

Porażka Realu poprawiła by mi humor

0

A na Milan
Valdes
Adriano Pique Alba
Song Busquets
Thiago Iniesta
MVP

0

Z Deportivo można poćwiczyć formacje 3-4-3 która może nam pomóc w starciu z Milanem
Valdes
Pique Bartra Alba
Song Busquets
Iniesta Thiago
Adriano Messi Alexis

0

Scorpion22
A ty kogo proponujesz?

0

Potrzebny nam stoper z prawdziwego zdarzenia, nie Masche on jest normalnie DM .Proponje D.Luiz i Marquinhos

0

Scorpion
Iniesta gra słabo? Jak zwykle antyfan Masche

0

Zwolnić Bieglera, niech Wenta wróci do reprezentacji

0

Jordi i Johan to jakaś rodzina?

0

No hehe
VeB

0

W razie odejścia G.Bale będzie duźym wzmocnieniem dla Tottenhamu. I to w dodatku przy tak niskiej cenie. Może Legia się zaintetesuje hehe

0

Moim zdaniem w następnym sezonie CL objawieniem będzie FC Porto. Mają świetny młody skład.Ponoć ma przyjść do nich (stary) Ricardo Carvalho. Mają świetne skrzydła James Rodriguez i Silvestre Varela. Swietnego strikera Jacksona Martinez. Znakomitą linie pomocy Joao Moutinho ,Lucho Gonzalez i Steven Defour. W obronie troche gorzej Elaquim Mangala czy Hector Quinones nie są klasowymi obrońcami. Na bokach nie tak źle Alex Sandro i Danilo. A do tego mogą sobie jeszcze kogoś dokupić
Zapamiętajcie moje słowa
Visca El Barca

0

*z akcją sam

0

Gdyby Ronaldo zagrał kiedykolwiek przeciwko obronie Realu to nie strzelił by jej bramy ( chyba że z karnego lub wolnego ) By miał potrojone krycie i poszedł z akcją sama. Wypchneli by go do linii bocznej a on oddał by piłce koledze. Tak by było cały czas

0

Vamos1920Real
Akurat Messi w 2012r. strzelił dla repry ok. 10 goli
a klepać to on może np.Mascherano czy Pastore którzy to umieją robić

0

Może i Ronaldo jest szybszy zwrotniejszy i ma lepszy strzał od El Ilusionisty ale techniką nigdy nie dorówna R10 i Andresowi

0

Najlepszą technikę obecnie ma Andres Iniesta

0

Astad
Z Xavim było podobnie

0

mb1990
Jeszcze Sergi Roberto

0

*L'Hospitalet

0

W meczu z Deportivo trzeba dać szansę duetowi Jonathan Dos Santos i Thiago Alcantara. To będzie przecież przyszłość Barcy
Jezeli zagrałby JdS to wtedy będziemy więcej strzelać z dystansu. On naprawdę swietnie strzela zza szesnastki. Pamiętacie jego gola L'Hospitalez. Cudo

0

na Milan
Valdes
Adriano Busquets Puyol Alba
Song
Fabregas Iniesta
Messi Villa Tello
Veb

0

Na następny mecz:
Valdes
Montoya Bartra Puyol Adriano
Song
Iniesta JdS
Messi Villa Tello
Trzeba dać w końcu szansę JdS bo może być z niego niezły grajek
Veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?