0

Jezuuu. Gdzie ludzie podziali swoje mózgi ? :/

0

Moja propozycja: BAN dla dawid99. Ewidentny prowokator...

0

Sory za podwójny komentarz. Android...

0

Paolo Icardi. Człowiek z naszej szkółki strzelił w tej kolejce dla Sampdorii 4 bramki. Ma 21lat, jest Argentynczykiem i został kupiony za 400 tys. €

0

Paolo Icardi. Człowiek z naszej szkółki strzelił w tej kolejce dla Sampdorii 4 bramki. Ma 21, jest Argentynczykiem i został kupiony za 400 tys. €

0

Aleeeexis !! I nie ma gola...

0

Dejwid Wila :-D

0

Ale czamu on nie strzelał ??

0

Sanczez ??!!

0

To co z tym Matavzem ? Idzie do nas czy nie ?

0

To Ronaldo nie zagra w pierwszym meczu z nami ??

0

Druga połowa dzisiaj (o dziwo) w miarę ogarnięta. Jest awans, jest GD. Barca taka sobie strzela 4 gole przezajebistej Maladze. Naszym problemem nie jest atak i skuteczność, obrona i brak hej efektywności.

0

GRAN DERBI !!!!

0

Made in Barca

0

Brak nam szczęścia ostatnio. Mamy dużo sytuacji w których piłka cudem omija bramkę.

0

Wydaje mi się że musimy przegrać jeszcze 5 meczy żeby nas Real dogonił. Takiej obniżki formy to chyba nie mamy. Tym bardziej że wyjazdy takie jak sevilla, pampeluna, valencia, malaga za nami. Ligę to raczej mamy w kieszeni. Real to chyba też 17 mecZów z rzędu nie wygra. Dobrze że to porażka w lidze niż w pucharach. Elo :D

0

Strzelić na i do widzenia

0

0

Że mnie to nie dziwi

0

Astad . Czy to nie "cich cich" ?

0

Poeticus1/2
No to Ci mogę wybaczyć. I kup nową klawiaturę

0

Poeticus1/2 Masz może na klawiaturze przecinek ? Weź zacznij go używać. To będzie o Tobie lepiej świadczyć i innym będzie wygodniej czytać Twoje posty. Zresztą nie tylko Ty tak piszesz. Niektórych wypowiedzi wyglądają tak:" lubie Barce bo jest fajna messi to bóg na dworze jest zimno bo gra fajnie bo jest rodziną zgraną". I weź tu się potem połap w tym wszystkim...

0

0

I nawet jakby strzeliła ta kaleka 3689 goli z Sociedad to jestem z jego natychmiastowym odejściem albo długim pobycie na trybunach.

0

Nie mam już siły do Sancheza. Nadszarpał przeraźliwie moje szlachetne nerwy dzisiaj.

0

0

Mnóstwo chaosu

0

Trza strzelić jeszcze jednego

0

Kiedy są półfinały pucharu króla ??

0

Kiedy będziemy grać półfinały pucharu króla ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?