iniesta2010
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezuuu. Gdzie ludzie podziali swoje mózgi ? :/
0
Moja propozycja: BAN dla dawid99. Ewidentny prowokator...
0
Sory za podwójny komentarz. Android...
0
Paolo Icardi. Człowiek z naszej szkółki strzelił w tej kolejce dla Sampdorii 4 bramki. Ma 21lat, jest Argentynczykiem i został kupiony za 400 tys. €
0
Paolo Icardi. Człowiek z naszej szkółki strzelił w tej kolejce dla Sampdorii 4 bramki. Ma 21, jest Argentynczykiem i został kupiony za 400 tys. €
0
Aleeeexis !! I nie ma gola...
0
Dejwid Wila :-D
0
Ale czamu on nie strzelał ??
0
Sanczez ??!!
0
To co z tym Matavzem ? Idzie do nas czy nie ?
0
To Ronaldo nie zagra w pierwszym meczu z nami ??
0
Druga połowa dzisiaj (o dziwo) w miarę ogarnięta. Jest awans, jest GD. Barca taka sobie strzela 4 gole przezajebistej Maladze. Naszym problemem nie jest atak i skuteczność, obrona i brak hej efektywności.
0
GRAN DERBI !!!!
0
Made in Barca
0
Brak nam szczęścia ostatnio. Mamy dużo sytuacji w których piłka cudem omija bramkę.
0
Wydaje mi się że musimy przegrać jeszcze 5 meczy żeby nas Real dogonił. Takiej obniżki formy to chyba nie mamy. Tym bardziej że wyjazdy takie jak sevilla, pampeluna, valencia, malaga za nami. Ligę to raczej mamy w kieszeni. Real to chyba też 17 mecZów z rzędu nie wygra. Dobrze że to porażka w lidze niż w pucharach. Elo :D
0
Strzelić na i do widzenia
0
0
Że mnie to nie dziwi
0
Astad . Czy to nie "cich cich" ?
0
Poeticus1/2
No to Ci mogę wybaczyć. I kup nową klawiaturę
0
Poeticus1/2 Masz może na klawiaturze przecinek ? Weź zacznij go używać. To będzie o Tobie lepiej świadczyć i innym będzie wygodniej czytać Twoje posty. Zresztą nie tylko Ty tak piszesz. Niektórych wypowiedzi wyglądają tak:" lubie Barce bo jest fajna messi to bóg na dworze jest zimno bo gra fajnie bo jest rodziną zgraną". I weź tu się potem połap w tym wszystkim...
0
0
I nawet jakby strzeliła ta kaleka 3689 goli z Sociedad to jestem z jego natychmiastowym odejściem albo długim pobycie na trybunach.
0
Nie mam już siły do Sancheza. Nadszarpał przeraźliwie moje szlachetne nerwy dzisiaj.
0
0
Mnóstwo chaosu
0
Trza strzelić jeszcze jednego
0
Kiedy są półfinały pucharu króla ??
0
Kiedy będziemy grać półfinały pucharu króla ??