0

Powiem tak. Barca to jedyna chyba drużyna którą bardzo trudno jest grać tak genialnie w Fifie jak w realnych rozgrywkach. Not bad, not bad...

0

1500 komentarzy. I pomyśleć że tamten sezon to na mecz góra 900. To niestety pokazuje ile tu ludzi którzy idą za sukcesami... :/

0

Mascherano, Iniesta, Busquets - odpowiednio 9, 8.5 i 9. Doskonałe spotkanie rozgrywają

0

Mamy łyżwiarza na boisku XD

0

Nie wiem czy zauwazyliscie ale oba gole podobne do tych z meczu z SE z Porto. Pierwszy gol jak bliźniak, drugi bardzo podobny.

0

Busquets jest genialny. Song - niestety ale poprzeczkę masz zawieszoną na poziomie niebotycznym

0

Shout box i wszyscy w niebie. XD

0

A tam gadasz... Wiadomo, że więcej ! XD

0

Zajebiscie dziś Roberto i Mascherano. Bezbłędnie na razie.

0

Ja tam nie nażekam. Lepiej +16, niż +2/3 i gra na pełnej ku*wie w każdym meczu.

0

Imie Tottiego to chyba Francesco.

0

Gamez na prawą do reprezentacji Hiszpanii

0

Nie "zmarnował", tylko spierdolił

0

I pomyśleć, że gdyby nie liniowy to byłoby 3 i po meczu. A tak mamy widowisko.

0

2-0 atletico, falcao

0

matrix20
Na pewno znajdziesz ten mecz na chomikuj.pl, co do HD to chyba byś musiał dłużej poszukać.

0

Dobra wiadomość.

0

Dokladnie. Shoutbox najlepszy by był.

0

konrado Potwierdzam, Muniain byłby zajebistym transferem. I niech nikt nie mówi, że nie byłoby dla niego miejsca. Dla każdego się znajdzie. Tylko skąd kasiore na to ?

0

Fuzja = ceny w górę. Cieszyć się czy nie...

0

Wondo, jeżeli chodzi Ci o bilans @bartka to jemu raczej chodzi 5 remisów.

0

Myślę, że po tym sezonie 6,7 miejsce w tej klasyfikacji.

0

Ej, Rayo gra 3-3-3 ? CHyba o kimś zapomnieliscie...

0

Hummels - tego ziomka trzeba na Camp Nou. To jest najlepsza opcja z możliwych. Pomyślcie, Hummels w duecie z Pique albo Puyolem. Marzenie...

0

Jak tak dalej pójdzie to się żelek przyzwyczai i Bernabeu zacznie uciszać.

0

Mam pytanie. Ma ktoś z was może internet mobilny z Orange ?

0

Nie wiem czy się da, ale jeśli wygramy ten mecz to kopnę się z prostego podbica lewej nogi w prawy półdupek. Tyle...

0

Sędzia nie daje grać. Szkoda. Gwiżdże po prostu w pewnych momentach pierdoły. Czasami nawet w stronę Realu.

0

Weeb.tv jest jak dla mnie świetną stroną. Można oglądać w HD i nie ma problemu że znalezieniem kanału. TYLKO trzeba zapłacić sms za 3zl. Aaa i pragnę dodać że mam łącze 42mb/s więc nie wiem jak to jest na innych.

0

Silva jak ma swój dzień to spokojnie może walczyć o światowe TOP 3. Dziś gra genialnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?