iniesta2010
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak. Barca to jedyna chyba drużyna którą bardzo trudno jest grać tak genialnie w Fifie jak w realnych rozgrywkach. Not bad, not bad...
0
1500 komentarzy. I pomyśleć że tamten sezon to na mecz góra 900. To niestety pokazuje ile tu ludzi którzy idą za sukcesami... :/
0
Mascherano, Iniesta, Busquets - odpowiednio 9, 8.5 i 9. Doskonałe spotkanie rozgrywają
0
Mamy łyżwiarza na boisku XD
0
Nie wiem czy zauwazyliscie ale oba gole podobne do tych z meczu z SE z Porto. Pierwszy gol jak bliźniak, drugi bardzo podobny.
0
Busquets jest genialny. Song - niestety ale poprzeczkę masz zawieszoną na poziomie niebotycznym
0
Shout box i wszyscy w niebie. XD
0
A tam gadasz... Wiadomo, że więcej ! XD
0
Zajebiscie dziś Roberto i Mascherano. Bezbłędnie na razie.
0
Ja tam nie nażekam. Lepiej +16, niż +2/3 i gra na pełnej ku*wie w każdym meczu.
0
Imie Tottiego to chyba Francesco.
0
Gamez na prawą do reprezentacji Hiszpanii
0
Nie "zmarnował", tylko spierdolił
0
I pomyśleć, że gdyby nie liniowy to byłoby 3 i po meczu. A tak mamy widowisko.
0
2-0 atletico, falcao
0
matrix20
Na pewno znajdziesz ten mecz na chomikuj.pl, co do HD to chyba byś musiał dłużej poszukać.
0
Dobra wiadomość.
0
Dokladnie. Shoutbox najlepszy by był.
0
konrado Potwierdzam, Muniain byłby zajebistym transferem. I niech nikt nie mówi, że nie byłoby dla niego miejsca. Dla każdego się znajdzie. Tylko skąd kasiore na to ?
0
Fuzja = ceny w górę. Cieszyć się czy nie...
0
Wondo, jeżeli chodzi Ci o bilans @bartka to jemu raczej chodzi 5 remisów.
0
Myślę, że po tym sezonie 6,7 miejsce w tej klasyfikacji.
0
Ej, Rayo gra 3-3-3 ? CHyba o kimś zapomnieliscie...
0
Hummels - tego ziomka trzeba na Camp Nou. To jest najlepsza opcja z możliwych. Pomyślcie, Hummels w duecie z Pique albo Puyolem. Marzenie...
0
Jak tak dalej pójdzie to się żelek przyzwyczai i Bernabeu zacznie uciszać.
0
Mam pytanie. Ma ktoś z was może internet mobilny z Orange ?
0
Nie wiem czy się da, ale jeśli wygramy ten mecz to kopnę się z prostego podbica lewej nogi w prawy półdupek. Tyle...
0
Sędzia nie daje grać. Szkoda. Gwiżdże po prostu w pewnych momentach pierdoły. Czasami nawet w stronę Realu.
0
Weeb.tv jest jak dla mnie świetną stroną. Można oglądać w HD i nie ma problemu że znalezieniem kanału. TYLKO trzeba zapłacić sms za 3zl. Aaa i pragnę dodać że mam łącze 42mb/s więc nie wiem jak to jest na innych.
0
Silva jak ma swój dzień to spokojnie może walczyć o światowe TOP 3. Dziś gra genialnie.