Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)
Przecież Reus mówił że nie odejdzie do Bayernu a po drugie jeżeli Barca by go kupiła to by mógł grać na pomocy a tak wgl jak go kupią to zobaczycie jak on gra (wy w połowie jemu nie dorównujecie)
Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)
Komentarze
0
Vermalen znowu kontuzja ? :'(
1
Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)
2
Dobrze mówisz :) ja wierzę bardzo ze Barca zajebie im 4 bramki ;) będę na tym meczu i z całych sił pomogę barcie osiągnąć 5 trofeum :D
0
Czy barca ma treningi w następnym tygodniu ?
0
O której Barca ma treningi w ciutat esportiva ?
8
Elche nie zdecydowało się go wykupić :) więc już tytoń nie gra w Elche
2
Dobrze mówisz :) ja wierzę bardzo ze Barca zajebie im 4 bramki ;) będę na tym meczu i z całych sił pomogę barcie osiągnąć 5 trofeum :D
2
Masz rację ja nigdy go nie lubiłem
2
Przecież Reus mówił że nie odejdzie do Bayernu a po drugie jeżeli Barca by go kupiła to by mógł grać na pomocy a tak wgl jak go kupią to zobaczycie jak on gra (wy w połowie jemu nie dorównujecie)
1
Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)