iskra33
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vermalen znowu kontuzja ? :'(
1
Ja powiem krótko ... ja wierzę i nic tego nie zmieni bo kocham ten klub ponad życie ... i nawet jeżeli przegra dalej będę go kochał :) jeśli do 1 połowy strzelimy 2-3 bramki Barcelona będzie balowala ;)
2
Dobrze mówisz :) ja wierzę bardzo ze Barca zajebie im 4 bramki ;) będę na tym meczu i z całych sił pomogę barcie osiągnąć 5 trofeum :D
0
Czy barca ma treningi w następnym tygodniu ?
0
O której Barca ma treningi w ciutat esportiva ?
0
Mam pytanie :) kiedy barca ma treningi ? I czy są otwarte dla kibiców ?
0
Dla mnie powinni kupić jeszcze reusa i pogbe ;)
8
Elche nie zdecydowało się go wykupić :) więc już tytoń nie gra w Elche
0
Wolałbym Reusa niż jego
1
Reusa chcę bardzo w barcelonie :)
0
... nie o niego chodzilo xD
1
Zgodzę się z Danilo i Reusem
0
Ja bym chciał powrotu Laporte i żeby na ławkę trenerską zasiadl Joachim Löw
0
Masz racje ;) oni powinni zostać wyrzuceni :)
0
Mam pytanie... czy jak w czerwcu będzie u nas laporte to zakaz transferowy zostanie usunięty bo teraz to już nie wiem tak namieszali z tym zakazem
0
Wiecie co może i lepiej że Barca ma teraz spadek formy ... zawsze ma go w marcu, kwietniu a wtedy są najważniejsze mecze w lidze mistrzów a barca teraz o nic nie gra więc trudno :( niech ten spadek formy mają teraz niż mają mieć na wiosnę
0
Zgadzam sie z pride1899 reus może grać na śpo i na skrzydle dlatego jest idealny do barcy
2
Masz rację ja nigdy go nie lubiłem
0
Ja też dobry jest synek ma wspaniałą technikę
0
Taka prawda REUS = ROK
2
Przecież Reus mówił że nie odejdzie do Bayernu a po drugie jeżeli Barca by go kupiła to by mógł grać na pomocy a tak wgl jak go kupią to zobaczycie jak on gra (wy w połowie jemu nie dorównujecie)