ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)
ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)
Komentarze
0
By mod:
Ban!
0
ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)
0
sam idz spac jak placzesz ze real wygral
0
a pepe zachowal sie jak zwykly ciec mam nadzieje ze go ukaraja kara zawieszenia do konca sezonu i grzywna
0
na tym polega futbol a ci co tutaj placza to sa po prostu slabi :D
0
wazne ze macie 4 pkt w tej mocnej grupie:)
0
ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)
0
karny a to ciec nie podyktowal
0
By mod:
Ban!
0
heeh gol