italiano
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
By mod:
Ban!
0
ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)
0
sam idz spac jak placzesz ze real wygral
0
a pepe zachowal sie jak zwykly ciec mam nadzieje ze go ukaraja kara zawieszenia do konca sezonu i grzywna
0
na tym polega futbol a ci co tutaj placza to sa po prostu slabi :D
0
co wy gadacie ze real farciarze.Badzmy obiektywni. Ogladalem mecz i fakt, grali cienko, ale to co zrobil Higuain w ostatniej sekundzie do mimo wszystko klasa swiatowa. No i walczyli do konca. A Getafe mialo strzelic gola z karnego.
Ale widze, ze z takim Reralem do my z 3-0 wygramy na SB :)
Barca futbol, Real anty-futbol
nie przesadzaj koles bo w 83 minucie bylo 1-2 zaraz 2-2 potem karny czerwona pokaz mi ktory zespol by sie podniosl po takich ciosach:)
pozatym jest juz tylko 3 pkt mecz u siebie z barca a wy jutro musicie wygrac z sevilla zeby znowu odskoczyc walka jest chyba o to w pilce chodzi prawda o emocje po co sie napinacie i obrazacie real?
w 1 rundzie wygraliscie dzieki sczesciu i grze do konca ze zdziesiatkowanym realem a teraz tez liczycie na kartki bo co ? boicie sie slabego realu :)
pozdrawiam dzis pokazali znowu charakter mistrza:)
0
slabo grali bo teraz real gra wypas:D tak tam jest juz w tej lidze no :D
0
nie bylo zle 1-1 troche barca dostala zadyszki i dobrze troszke liga sie wyrownala:D i jestem zadowolony oby tylko jutro realczyki dobrze zagraly. w rew barca popchnie spokojnie lyon a valdes no niestety jest slaby
0
lament co niektorych kibicow barcelony to miod na moje uszy:D:D
swoja droga przeciez nie kazdy moze non stop wygrywac a no i liga w koncu nabrala rumiencow :D:D
teraz to real rzadzi i liga misttrzow zapowiada sie bardzo ciekawie jeszcze miesiac temu nie dawalem szans z liverem a teraz jestem dobrej mysli:D
0
hadim a na jakiej podstawie tak twierdizisz?
Nie ma się co martwić. Liverpool sprowadzi ich na ziemię:)
:) obawiam sie ze w koncu Madrycka lokomotywa sie rozpedzila :D a ja sie ciesze bardzo bo zapowiada sie ciekawa walka. Zawsze powtarzalem ze sezon dopiero zaczyna sie w styczniu no i znowu mialem racje:)
0
xendriel nie przesadzaj prosze cie badzcie czasami tez obiektywnie bo betis mial 100 % sytuacje no i zdobyl tez gola po spalonym ale pieknie poszli z kontra a te sytuacje w skrocie ktore ogladalem to 2 mial super interwnecje ricardo. o 3-0 Realczyki:D 10pkt:D
0
fajnie ze stracila Barca w koncu jakies punkty bo bedzie moze troszke liga ciekawsza i dzis moje Realczyki odrobia 2 pkt :D
bo reszta stawki to juz kompletne dno i strata taka ze az zal patrzec.
0
http://www.iss-sport.pl/shop,show,3719
http://www.iss-sport.pl/shop,show,3721
ale spartolili buhaha ajakie koszulki
0
Czym my się mamy martwić? Realem który wygrywa ledwo ledwo? Mamy 12 pkt przewagi i gramy aktualnie piłkę nie osiągalną dla żadnej drużyny na Świecie.
chlopie troche wiecej pokory przypominam ze manchester utd nie stracil gola w lidze od 12 spotkan :) to sa prawdziwi mistrzowie pozycja lidera i coraz lepsza gra. jako kibic realu jestem zadowolony z wygranych zespolu swojego no ale na ta chwile widze final CHL barca manchester
0
vego999 nie przesadzaj mysle ze jeszcze ikera robbena ramosa rowniez jestes w stanie docenic:)
ladna wypowiedz raula podoba mi sie faktycznie jako kibic realu stwierdzam ze pozostaje juz walka o 2 miejsce no i proba zmiejszenia straty do pieknie grajacej barcelony
0
znam sie na zawodnikach i po prostu nie rozumiem pewnych rzeczy tutaj w barcie pyk pyk pilka szybko chodzi od zawodnika do zawodnika az przyjemnie sie to oglada a w realu akcje jak w lidze polskiej
0
i tak niezle poszlo realowi grajacemuw 9
jako ich gracz nie rozumiem czemu graja tacy gracze jak raul i heinze w piwerszej druzynie wiec zawsze uwazam ze jak oni graja to znaczy ze gramy w 9:)
0
a ja mam pytanie kiedy barca zwolni zeby liga byla ciekawsza bo nie moge juz na to patrzec :D
ale ich dzis rozjechala a ja idiota postawilem na pojedynek korespondencyjny ze real strzeli wiecej goli :D:D:D:D
0
a to pinto broni :D:D
0
hej znawcy nie zapominajcie ze liga angielska jest troszke jednak silniejsza niz primera division i taki chocby everton tutaj spokojnie walczyl by o lige mistrzow
0
Messi pojdzie do Realu za 115 milionow z Robbenem stworza skrzydla marzeń:D:D:D:D:D
0
bo byl zajechany i go dobrze kryli a pozatym portugalia to jest kupa w koncu polacy ich nawet w eliminacjach ograli:D to nie jest jakas potega ronaldo qaresma deco bez ataku sa jakos nie wierze zeby cos ugrali kiedys. bekham tez nic z repra nie ugral a czy nie jest wybitnym graczem?
0
ma czas na poprowadzenie repry prawda? jeszcze kilka turniejow przed nim
0
Bawią mnie kibice realu którzy sami choć ich klub przegrywa aktualnie wszystko nadal czują się lepsi od kibiców Barcelony... żenada :)
o czym ty piszesz co przegrywaja wszystko sa juz na 2 miejscu w tabeli widac ze sie powoli ogarniaja i wracaja na dobra droge po kontuzjach swoich graczy w lidze mistrzow jeszcze nie odpadli wiec ciagle sa w grze a wczoraj bylo naprawde blisko by odrobic pierwsze punkty. wazne zeby nie spadli juz z 2 miejsca no i starali sie tam jakos gonic barce.
0
ale co by nie mowic sezon dopiero sie rozpoczyna w styczniu i kto wie czy wlasnie manchester nie powraca na szczyt czy nie wytrzaska tak samo po mordzie interu jak to zrobil z chelsea i czy kryska znowu nie zacznie szalec na boisku :D
0
co wy za brednie wypisujecie za co Messi mial odebrac nagrode dla najlepszego gracza za jakis zloty medal igrzysk a co to jest wogole kto to ogladal?? Cristiano mnie irytuje nie lubie go ale zdobyl 42 gole tytul mistrza Anglii no i najwaznijesze wygral lige mistrzow. 3 lub 4 akcje w meczu chelsea to malo?? myslisz ze latwo takie konie z obrony sie mija ?? ten sezon jak na razie nalezy do Messiego i jesli utrzyma taka forme to bedzie odbierac w tym sezonie nagrode bo w zeszlym to mogl buty calowac R7 po prostu byl gorszy. a wogole to sie modlcie zeby sie Robben nie kontuzjowal bo jak sie rozpedzi to i Messiego wyprzedzi :D
0
Higuain to jest juz moim zdaniem klasa swiatowa wczoraj dostal pilke na 50 metrze i dawaj do przodu ale byl strasznie osamotniony w ataku szczegolnie po czerwonej kartce Robbena. Drenthe tego zawodnika nie rozumiem zupelne bez talencie tak samo jak Salgado kazda akcja jego skrzydelm to potencjalny gol dla rywala. a Gago wczoraj moze i nie gral porywajacego meczu ale to naprawde swietny zawodnik widzialem go w zeszlym sezonie fantastyczny odbior pilki i ta jego agresja zawsze w meczu zarobic musi zolty kartonik. no ale to za malo na taki zespol jak REAL MADRYT bo tutaj trzeba wiecej dobrych pilkarzy bo to nie jakis sredniak z premierszip co zadowoli sie 10 miejscem w lidze.
0
Jeszcze Ramos mógł zaliczyć żółtko, to Raul grałby na obronie.
nie przesadzaj i tak Real jest wystarczajaco oslabiony przed tym meczem
ale wczoraj sie wkurzylem jak ten sedzia drukowal na nie korzysc mojej druzyny w meczu z Sevilla. szkoda straconych 3 pkt bo na Camp Nou to jestesmy bez szans nawet jeslibysmy mieli pelny sklad to Barcelona jest po prostu za mocna na ta chwile i w tym sezonie raczej rozpedzona wpadnie po tytul mistrza na mete.
0
keerfc no chyba bys nie chcial zeby na Camp Nou Real gral w skladzie z drenthe saviola ? oby sie czesc zawodnikow na ten mecz wykurowalo i stworzyli znowu swietny spektakl. bo co to za przyjemnosc ogrywac rezerwowy sklad.
0
real jest w beznadziejnej sytuacji kadrowej ale sezon jest dlugi i licze ze sie jeszcze odbuduja a wam tez sie radze modlic zeby zadne kontuzje do was nie zawitaly a szczegolnie jedna motoru napedowego druzyny czyli mesjasza bo bez niego barcelona tez bedzie slabo grac.