0

By mod:

Ban!

0

ale co sie dzieje nie sprawiedliwego koles mieli karnego mieli wszystko w swoich rekach po prostu zemscilo sie na nich i tyle co tu jest nie do pojecia? wytlumacz mi?:)

0

sam idz spac jak placzesz ze real wygral

0

a pepe zachowal sie jak zwykly ciec mam nadzieje ze go ukaraja kara zawieszenia do konca sezonu i grzywna

0

na tym polega futbol a ci co tutaj placza to sa po prostu slabi :D

0

co wy gadacie ze real farciarze.Badzmy obiektywni. Ogladalem mecz i fakt, grali cienko, ale to co zrobil Higuain w ostatniej sekundzie do mimo wszystko klasa swiatowa. No i walczyli do konca. A Getafe mialo strzelic gola z karnego.

Ale widze, ze z takim Reralem do my z 3-0 wygramy na SB :)

Barca futbol, Real anty-futbol

nie przesadzaj koles bo w 83 minucie bylo 1-2 zaraz 2-2 potem karny czerwona pokaz mi ktory zespol by sie podniosl po takich ciosach:)

pozatym jest juz tylko 3 pkt mecz u siebie z barca a wy jutro musicie wygrac z sevilla zeby znowu odskoczyc walka jest chyba o to w pilce chodzi prawda o emocje po co sie napinacie i obrazacie real?

w 1 rundzie wygraliscie dzieki sczesciu i grze do konca ze zdziesiatkowanym realem a teraz tez liczycie na kartki bo co ? boicie sie slabego realu :)

pozdrawiam dzis pokazali znowu charakter mistrza:)

0

slabo grali bo teraz real gra wypas:D tak tam jest juz w tej lidze no :D

0

nie bylo zle 1-1 troche barca dostala zadyszki i dobrze troszke liga sie wyrownala:D i jestem zadowolony oby tylko jutro realczyki dobrze zagraly. w rew barca popchnie spokojnie lyon a valdes no niestety jest slaby

0

lament co niektorych kibicow barcelony to miod na moje uszy:D:D

swoja droga przeciez nie kazdy moze non stop wygrywac a no i liga w koncu nabrala rumiencow :D:D

teraz to real rzadzi i liga misttrzow zapowiada sie bardzo ciekawie jeszcze miesiac temu nie dawalem szans z liverem a teraz jestem dobrej mysli:D

0

hadim a na jakiej podstawie tak twierdizisz?

Nie ma się co martwić. Liverpool sprowadzi ich na ziemię:)

:) obawiam sie ze w koncu Madrycka lokomotywa sie rozpedzila :D a ja sie ciesze bardzo bo zapowiada sie ciekawa walka. Zawsze powtarzalem ze sezon dopiero zaczyna sie w styczniu no i znowu mialem racje:)

0

xendriel nie przesadzaj prosze cie badzcie czasami tez obiektywnie bo betis mial 100 % sytuacje no i zdobyl tez gola po spalonym ale pieknie poszli z kontra a te sytuacje w skrocie ktore ogladalem to 2 mial super interwnecje ricardo. o 3-0 Realczyki:D 10pkt:D

0

fajnie ze stracila Barca w koncu jakies punkty bo bedzie moze troszke liga ciekawsza i dzis moje Realczyki odrobia 2 pkt :D

bo reszta stawki to juz kompletne dno i strata taka ze az zal patrzec.

0

0

Czym my się mamy martwić? Realem który wygrywa ledwo ledwo? Mamy 12 pkt przewagi i gramy aktualnie piłkę nie osiągalną dla żadnej drużyny na Świecie.

chlopie troche wiecej pokory przypominam ze manchester utd nie stracil gola w lidze od 12 spotkan :) to sa prawdziwi mistrzowie pozycja lidera i coraz lepsza gra. jako kibic realu jestem zadowolony z wygranych zespolu swojego no ale na ta chwile widze final CHL barca manchester

0

vego999 nie przesadzaj mysle ze jeszcze ikera robbena ramosa rowniez jestes w stanie docenic:)

ladna wypowiedz raula podoba mi sie faktycznie jako kibic realu stwierdzam ze pozostaje juz walka o 2 miejsce no i proba zmiejszenia straty do pieknie grajacej barcelony

0

znam sie na zawodnikach i po prostu nie rozumiem pewnych rzeczy tutaj w barcie pyk pyk pilka szybko chodzi od zawodnika do zawodnika az przyjemnie sie to oglada a w realu akcje jak w lidze polskiej

0

i tak niezle poszlo realowi grajacemuw 9

jako ich gracz nie rozumiem czemu graja tacy gracze jak raul i heinze w piwerszej druzynie wiec zawsze uwazam ze jak oni graja to znaczy ze gramy w 9:)

0

a ja mam pytanie kiedy barca zwolni zeby liga byla ciekawsza bo nie moge juz na to patrzec :D

ale ich dzis rozjechala a ja idiota postawilem na pojedynek korespondencyjny ze real strzeli wiecej goli :D:D:D:D

0

a to pinto broni :D:D

0

hej znawcy nie zapominajcie ze liga angielska jest troszke jednak silniejsza niz primera division i taki chocby everton tutaj spokojnie walczyl by o lige mistrzow

0

Messi pojdzie do Realu za 115 milionow z Robbenem stworza skrzydla marzeń:D:D:D:D:D

0

bo byl zajechany i go dobrze kryli a pozatym portugalia to jest kupa w koncu polacy ich nawet w eliminacjach ograli:D to nie jest jakas potega ronaldo qaresma deco bez ataku sa jakos nie wierze zeby cos ugrali kiedys. bekham tez nic z repra nie ugral a czy nie jest wybitnym graczem?

0

ma czas na poprowadzenie repry prawda? jeszcze kilka turniejow przed nim

0

Bawią mnie kibice realu którzy sami choć ich klub przegrywa aktualnie wszystko nadal czują się lepsi od kibiców Barcelony... żenada :)

o czym ty piszesz co przegrywaja wszystko sa juz na 2 miejscu w tabeli widac ze sie powoli ogarniaja i wracaja na dobra droge po kontuzjach swoich graczy w lidze mistrzow jeszcze nie odpadli wiec ciagle sa w grze a wczoraj bylo naprawde blisko by odrobic pierwsze punkty. wazne zeby nie spadli juz z 2 miejsca no i starali sie tam jakos gonic barce.

0

ale co by nie mowic sezon dopiero sie rozpoczyna w styczniu i kto wie czy wlasnie manchester nie powraca na szczyt czy nie wytrzaska tak samo po mordzie interu jak to zrobil z chelsea i czy kryska znowu nie zacznie szalec na boisku :D

0

co wy za brednie wypisujecie za co Messi mial odebrac nagrode dla najlepszego gracza za jakis zloty medal igrzysk a co to jest wogole kto to ogladal?? Cristiano mnie irytuje nie lubie go ale zdobyl 42 gole tytul mistrza Anglii no i najwaznijesze wygral lige mistrzow. 3 lub 4 akcje w meczu chelsea to malo?? myslisz ze latwo takie konie z obrony sie mija ?? ten sezon jak na razie nalezy do Messiego i jesli utrzyma taka forme to bedzie odbierac w tym sezonie nagrode bo w zeszlym to mogl buty calowac R7 po prostu byl gorszy. a wogole to sie modlcie zeby sie Robben nie kontuzjowal bo jak sie rozpedzi to i Messiego wyprzedzi :D

0

Higuain to jest juz moim zdaniem klasa swiatowa wczoraj dostal pilke na 50 metrze i dawaj do przodu ale byl strasznie osamotniony w ataku szczegolnie po czerwonej kartce Robbena. Drenthe tego zawodnika nie rozumiem zupelne bez talencie tak samo jak Salgado kazda akcja jego skrzydelm to potencjalny gol dla rywala. a Gago wczoraj moze i nie gral porywajacego meczu ale to naprawde swietny zawodnik widzialem go w zeszlym sezonie fantastyczny odbior pilki i ta jego agresja zawsze w meczu zarobic musi zolty kartonik. no ale to za malo na taki zespol jak REAL MADRYT bo tutaj trzeba wiecej dobrych pilkarzy bo to nie jakis sredniak z premierszip co zadowoli sie 10 miejscem w lidze.

0

Jeszcze Ramos mógł zaliczyć żółtko, to Raul grałby na obronie.

nie przesadzaj i tak Real jest wystarczajaco oslabiony przed tym meczem

ale wczoraj sie wkurzylem jak ten sedzia drukowal na nie korzysc mojej druzyny w meczu z Sevilla. szkoda straconych 3 pkt bo na Camp Nou to jestesmy bez szans nawet jeslibysmy mieli pelny sklad to Barcelona jest po prostu za mocna na ta chwile i w tym sezonie raczej rozpedzona wpadnie po tytul mistrza na mete.

0

keerfc no chyba bys nie chcial zeby na Camp Nou Real gral w skladzie z drenthe saviola ? oby sie czesc zawodnikow na ten mecz wykurowalo i stworzyli znowu swietny spektakl. bo co to za przyjemnosc ogrywac rezerwowy sklad.

0

real jest w beznadziejnej sytuacji kadrowej ale sezon jest dlugi i licze ze sie jeszcze odbuduja a wam tez sie radze modlic zeby zadne kontuzje do was nie zawitaly a szczegolnie jedna motoru napedowego druzyny czyli mesjasza bo bez niego barcelona tez bedzie slabo grac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?