0

z ta europa to nie bylbym taki pewny bo tam czeka ta cholerna trojka angielska chelsea liverpol manchester po prostu nie znosze ich :) tam na pewno tak barca nie pogra sobie bo przeciez tamci to sa mistrzowie murarki. no ale moze cos sie uda osiagnac. chcialbym zeby moj real w koncu przeszedl do 1/4 no ale jesli bedzie losowany z 2 miejsca to raczej to sie nie uda z taka obrona:(((

0

a j ajestem kibicem Realu Madryt. ale lubie ogladac tak swietnie grajaca Barcelone. a dzis w Madrycie byly naprawde emocje i ciesze sie ze 3 pkt zdobyl Real i chyba Higuain udowodnil Schusterowi ze powinien grac w 1 skladzie. na ta chwile Barca gra lepsza piłke ale sezon jest długi kontuzje moga dotknac najlepszych graczy po kazdej stronie nie wiadomo jak bedzie z forma graczy. To wlasnie jest caly sezon emocji. nie wiem czym sie podniecac i po co obrazac kogos albo sie klocic kto jest lepszy. przeciez wiadomo ze nikt nie przyzna nikomu racji

0

a w czym ja jestem smieszny w denerwowaniu was:) pewno zes osrał cale gatki jak bylo 1-0 a tak to masz radosc widzisz?

0

nie to tylko real gra do konca:) i ma farta i co radosc jest jak sie strzela w 87 i 93? musi byc

0

heeh gol

0

karny a to ciec nie podyktowal

0

wazne ze macie 4 pkt w tej mocnej grupie:)

0

jakby ronaldo przyszedl to juz moglibyscie nie przystepowac do rozgrywek a tak to macie jeszcze cien szansy:)

piekny gol barcelony klasa

0

MESSIII

0

zobacz jaki my transfer zrobilismy i jak sie splaca od 1 kolejki:)

0

na jakiej poteznej kasie? kto teraz szasta pieniedzmi? zastanow sie co mowisz. real w koncu nic nie zmienil w zespole po sezonie i to jest droga do sukcesow, jak to co zwojujej licze na 3 tytul mistrza i przejscie w koncu 1/8 CHL

0

a ja proponuje tylko zmiane trenera to powinno pomoc bo co mecz to inny sklad. nawet messi to nie ten messi co powinien byc. jak mu sie nie bedzie podobac dale taka polityka w klubie to zapraszam do madrytu tam budowana jest potega:)

0

hehe:) ja juz nie pamietam slabszych czasow realu bo na razie minely:) ale zaluje ze barca nie gra dobrze bo by fajniejsza liga byla

0

ta slabsza gra barcelony to trwa 2 lata ej

0

ciagle to powtarzam ze guardiola to nie trener dla takiego klubu.

co oni z taka gra chca osiagnac real chca przescignac smiechu warte

0

Barcelona musi w tym sezonie zdobyc jakis puchar najlepiej lige mistrzow i zwyciestwo w La Liga

z taka gra lige mistrzow wygrac? a kto pokona manchester liverpol i chelsea?

0

lepsi jestescie w marnowaniu dogodnych sytuacji :)

haha ta stronka jest jak forum polityczne ja nie mowie ze real jest lepszy od barcy a wy mowicie :) i to jest roznica

0

nie faulu nie bylo puyol popychal go na valdeza a pipa i tak zrobila by to samo czyli wybila do przodu nic mu nie przeszkadzalo w tym. wiec nie wiem z ktorej powtorki widzisz lokiec bo ja widze walke

0

zaack jak ty to widzisz ze valdez dostaje lokciem:) jak wy to widzicie;) a moze w koncu zobaczycie ze zagral jak zagumny pilke po prostu czop bo to najslabsze ogniwo zaraz po ofensywie barceolny takie czopa to nikt w zespole by nie chcial miec

0

A do kibiców Realu : przestańcie płakać.

nikt nie placze to wy od 2 lat placzecie ze nic nie mozecie ugrac

0

a na takiej podstawie ze wystawia gudjonsena do ataku a nie eto od 1 minut ktory strzelil 2 gole w tym jednego super z dystansu w poprzedniej kolejce. tacy gracze jak gudi nie maja miejsca w barcie niestety. na razie wasz zespol nie ma formy nie mozecie zaprzeczac. wczoraj byl spoko mecz niezle sie ogladalo to ale musicie przyznac ze to nie jest to jeszcze

0



Włączając mecz realu z Gijon(z ciekawości) wyłączyłem po pięciu minutach,i byłem szczęśliwy że nie muszę już oglądać tego kalectwa

roziumiem ze chodzi ci o kalectwo gijon a wylaczyles bo ci bylo zal jak patrzyles jak pilka chodzila jak zaczarowana i ze real gral jak z nut prawda??

0

nie nie bylo faulu byl popchniety przez pyola i nie zrobilo to roznicy valdezowi bo on i tak byl w powietrzu wiec nie opowiadaj bajek. dostaliscie mega prezent w ost sekundzie meczu a na real psioczycie ze ma farta. to wam sie wiecej karniakow gwizdze a to real zdobywa wszystkie prawie gole po akcjach. 10 kolejek i pep idzie do zwolnienia to nie trener dla barcelony

0

ale nie bylo faulu na valdezie to pierdola po prostu jest tam puyol popychal garcie

0

i zadnego faulu na valdezie nie bylo nie wiem jak wy widzicie te faule ale gratuluje:) a na eto to pewno byl co?

0

na razie to real jest lepszy od barcelony i to wy musicie pokazac w koncu ze tak nie jest. a pozatym nie tylko z realem bedziecie walczyc bo i ateltico valencia i sevilla i villareal swietnie rozpoczely sezon.

0

przeciez to wasi kibice zaczeli:) ale mecz byl spoko podobal mi sie duzo emocji. ale drukarz i tak z sedziego niezly

0

wydrukowany mecz wslizg i pilka pozniej nogi ale dobrze przynajmniej odwlekliscie swoja agonie a i ten zalosny trener sie dluzej utrzyma na stolku. ale z taka ofensywa to na razie na wisle sie nadajecie:)

0

mysle ze nigdy nie zrozumieja bo to wychowanek :)

0

powiedzialem przed sezonem 10 kolejek i pepe wylatuje.

real 2 tytuly ustabilizowany sklad wygrane mecze.

barca slabe wrecz dziwne transfery no i dzisiaj sklad przepraszam gdzie jest eto?? przepraszam co to jest victor valdez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?